• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 ahooooooooooooooooooooooooooj
27. jan 2011 o 14:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ahooooooooooooooooooooooooooooj :grinning:
zopar foto :grinning: ja viem,piškotka :sweat_smile: to len tak..moc ju nepapal :sweat_smile:
a nemame vlasky :sweat_smile:,no už zas mame :grinning:
27. jan 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 Denis zápal priedušiek na ATB :( Oliver silný zápal hrdla na ATB :( ja som si myslela že už som ok,ale už tretí deň sa to na mňa zase nalepilo a som tam kde predtým :slight_smile: kašlem,stále plný nos ...a v rámci možností kojacej matky sa liečim
Ale dúfam že ste zdravučký?
27. jan 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :frowning2: prajem vam skore uzdravenie :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. jan 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns jejda, to krasne pospinka v noci:slight_smile: neviem o tom, my sme neboli chorlavejsi. Malemu davam cebion kazdy den 5 kv. a klop,klop choroby nas obchadzaju.
@katulkaaaaaa xixi no my bez toho kojenia:slight_smile: v noci je vo svojej postielke, ale rano si uz zvykol, ked ide mm do prace, ze spinka pri mamine:slight_smile: alebo ju bucha rucickou nech vstava:slight_smile:

@alure to musela byt nejaka divna ucitelka, ked toto tolerovala detom!!! urobila si dobre, ze si to takto vyriesila, aj Oliver je urcite teraz spokojny a rad chodi do skoly.
Ved prave som rada, ze sme tu,kde sa stale nieco deje,a aj mamine je lepsie, ked je medzi ludmi:slight_smile: Ja by som
hned brala dalsie,ak by sa podarilo,ale mm teraz stagnuje,ked vidi co obnasa mat dieta:slight_smile:

@evanns moze byt, asi som sa sekla o par mesiacov:slight_smile: ale to by celkom ani nevadilo, to uz bude Davidko vacsi a aj to bude lepsie znasat:slight_smile:
27. jan 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme doma z prechadzky....to mam namiesto cvicenia pretlacit sa v tom snehu uplna paradicka
@evanns pozri ako zuzleme zirafku....a papame prikrmy-zjedol celu misku a pistal ze chce esteee tak som mu dala este mlieko,nejaky je nedojedeny stale a ked sme dosli z prechadzky vysmiaty jak lecoooo
ta tvoja Nataska je uzastna a co som videla na fb tvoje fotky tak cela maminka :dizzy_face:
27. jan 2011 o 14:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 krasny ste ale si mi chybala....co si mala s pc???kup detom to cebion c,aj nam to velmi pomohlo,uz sme mesiac zdravy bez soplov aj kaslu a to je u nas co povedat davam to aj viki aj simonkovi :slight_smile:
27. jan 2011 o 14:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa aj vy ste kraaaaaaasny...nadherny chlapček

trafo mi odišlo :unamused: určite kupim,probiotika su mu asi už na prd nie?
27. jan 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja davam aj probiotika obom
27. jan 2011 o 14:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja ešte tiež..paťokvi lebo nekaka...zas :frowning2:
27. jan 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 nazvať ju učiteľkou je urážka pre všetky dobré učiteľky..to bola mrcha,ktorá nevedela čo od "dobroty" ale už je to ok,a Olinko je spokojný :slight_smile:
No veď zase ponáhľať sa so súrodencom nemusíte...všetko má svoj čas :wink:
@katulkaaaaaa krásne veľké očká :slight_smile: ako slastne sa usmieva :slight_smile: Tú mikinku hnedú s uškami máš z bess?
@akika722 ďakujem mojko,snažíme sa dať čo najskôr do poriadku...a ako u vás už tie teploty klesajú?
27. jan 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure moja ano dostala som to na krstenky zo stranky bees taka suprava je uzastna mekucka a vyzera na nom fakt krasne,kazdy ho v nej obdivuje :slight_smile:
27. jan 2011 o 14:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky čo máte školopovinné deti,sú v pondelok prázdniny a zajtra vysvedčenie? Ja mám Olivera od pondelka doma,triedna mi to nedvíha..tak neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ano zajtra vysvecko pondelok prazdniny :wink:
27. jan 2011 o 14:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure klesa-stupa..dookola---čo sa stalo s uč??? :confused:
27. jan 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns :slight_smile: ono to mozno je aj o tom, ze ja som nebola ok, a ona to citila, tak to na nu asi preslo :frowning2: no nic... idem sa ja najest a sup do prace, boooooze, ako sa mi nechce
27. jan 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ano moja, v piatok vysvedcka a v pondelok volno :slight_smile:
27. jan 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 panecku, fesaci, ako to zvladas moja, ja mam jednu a nemozem niekedy...
27. jan 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 moju malinku sikanovali v skole...tak sme to tu vcera preberali a alure dnes pisala ako sa toto stalo jej oliverkovi,mrkni prispevky dnes rano a vcera lebo je to nadlho :dizzy_face:
27. jan 2011 o 14:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 a kde pracujes ak to neni tajomstvo? :wink:
27. jan 2011 o 14:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure asi aj ten psycholog mal s nou svoje skusenosti a vedel, ze ona by potrebovala asi viac ist na psychiatriu:slight_smile:
Ja som bola asi vo vacsom soku ako Davidko, ked to na mna prislo,som myslela,ze Davidko vydrzi este dlhsie,ale nevadi,som stastna,ze ho mam:slight_smile: Vies co,take deticky vyzeraju ako ked kupis v obchode taku klasicku babiku a rucky, nozky iba obtiahnute kozickou bez tuku. Este aj srdiecko mu bolo vidno na tom holom telicku ako je ten trojuholnik nad rebrami a uplne to bolo vpadnute. Ved som si aj poplackala,ked som ho videla prvykrat holeho. Esteze je taky hlados a dobehol co zameskal,ale on sa vo vsetkom strasne ponahla, este aj v papani :grinning:
Hlavne nech sa drobci vyliecia a mamina tiez :wink:
@katulkaaaaaa bola som rada, ze som tam stretla maminy, co mali podobny problem ako ja a vzajomne sme sa podporovali, to doda cloveku silu.-)

@eis4 a ako to znasala po druhom, my uz tiez mame aj druhe ockovanie, ale druhe bolo horsie...
27. jan 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 Paťko je cez deň v školke tak pohoda..a on je samostatny,odkedy chodi do novej školky no klobuk dole,zlatučky je...da sa to..nežiali,nefnuka,nehadze sa o zem tak pohoda...

ozaj ako @Vladka84 ???
27. jan 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: čo to???kto????????????????
27. jan 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je strašnéé,take male deti..nema ten chlapec psychicku poruchu prip.problem doma?rodina???
27. jan 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 aj my niekedy, inokedy je unavenejsi a prespinka viac:slight_smile: Musis ho unavit:slight_smile:

@akika722 ahojky, kde si stratena:slight_smile: si nam tu chybala:slight_smile:
nech to malemu rychlo prejde a zubadielka, nech su rychlo von :wink:

@evanns aka bambulka:slight_smile: tie celenky su super:slight_smile: ako babika:slight_smile:

27. jan 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ahooj,aj vy ste mi chybali...no už len raz,sťahovanie :frowning2: bez vas prežiť :frowning2:
27. jan 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja ucim kurz anglictiny, oficialne som ale p. ucitelka na ZS a ucim anglictinu a dejepis :slight_smile:
@akika722 hadzal sa ti o zem? vcera s kamoskami sme riesili, ze maju problem, odkedy im chalani chodia do skolky
27. jan 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 len pri mm :grinning: občas..ale preto že mu niečo nedovolil..no moj odkedy chodi do novej školky-zazrak-nerobi to :astonished:
27. jan 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 učila si aj tu v TV????
27. jan 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa aky je podareny maly a taky vlasaty:slight_smile: uz aj nam konecne rastie paperie:slight_smile:xixix

@alure to mas pravdu, ale nechcela som tu napisat take skarede slovo, co by si zasluzila :grinning: :grinning:

@akika722 tak to je super, ze je maly stastny v novej skolke:slight_smile:

27. jan 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok