♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zlata2
28. jan 2011

@memory97 aj my tak..

seagull2404
28. jan 2011

@katulkaaaaaa moja, to neviem ☹
@kvietok121 ja mam zo svojej take zmiesane pocity
@eis4 v kazdom pripade, trosku si privyrobi, aj ked je to miesto, ake je, ale mna by k svokre nikto nedostal 😀

seagull2404
28. jan 2011

my sme boli von asi 4 hodiny a spali asi 30 min., na porazenie, ja nechapem... no nic, ona sa tesi, od pol dvanastej, ked zjedla celu misku zeleninu so zltkom, nevypila ani 50 ml mlieka 😠 😠 😠 ale zato od nervov v buse stiahla 100 stavicky 😠 😠 😠

kvietok121
28. jan 2011

@seagull2404 preco? nasa je fajn, aj je velmi mila k detickam

inac my sme odchadzali z tancovanie o 11, stale spinkal, prelozila spinkal, a spinkal do 4, nas osobny rekord v spani 🙂 neviem co mu bolo .. 🙂

eis4
28. jan 2011

@kvietok121 z akeho tancovania ?🙂

seagull2404
28. jan 2011

@kvietok121 vytancoval sa 🙂 neviem, nic mi sama od seba nepovie, len ak sa opytam...

kvietok121
28. jan 2011

@eis4 chodime do MC tancovat teda snazime sa poskakovat, skor
@seagull2404 tak to je blbe, nam povie, aj ked sa popytam tak fajne pokecame

akika722
28. jan 2011

ahojteeeee čo nove?aky bol deň???

jankasramka
28. jan 2011

ahojte, vcera som vaS nestihla docitat lebo dosiel mm z prace a ze podme na pivo:D
tak sme sli a dosli sme po polnoci.
tak teraz mam take neskore ranajky a idem vas docitat co mate nove🙂

jankasramka
28. jan 2011

@akika722 ahooooooooooooooooj
vcera som zazrela ze si spet ale este som nic neprecitala idem pozret aby som sa ta nepytala to o si uz pisala 😉

eis4
28. jan 2011

@kvietok121 kde chodíte,alebo čo by si mi vedela poradiť?blizko námestia napr.hliny...ja žilinu až tak nepoznám a nemám kamarátky s detičkami tak neviem a rada by som s malou chodila niekam sa vyblázniť 😀 aby si aj zvykala na ludí lebo stále vidí len nás dvoch 🙂

akika722
28. jan 2011

@jankasramka ahoooooooooooooooooooooj..ako mamka v Mexiku?pači sa jej???vam sa žije...pivko už slintam 😝 😝

danulienka35
28. jan 2011

@memory97 ano bolo vonku dnes krasne mi uz okupkane a spinkame 😉
@kvietok121 chodis s malym tancovat wow

akika722
28. jan 2011

baaaabyy pomoooc
prosim prosim prosim poradte mi nejaky dobry športovy kočik,nie moc ťažky s nanožnikom a nie drahyyy..tak do 100eur 😅
v novom byte bude 16schodov k vyťahu 🙄 tak potrebujem aj niečo lahšie na leto ked budem bez mm aby som to vytiahla aj sama 😀

jankasramka
28. jan 2011

@akika722 mamina si uziva a hlavne teraz ked pocula v radiu ze aka je u vas zima. ona neznasa zimu....
@kvietok121 nemas nejake tvoje fotky z toho tanca?povedz nech vas odfotia, musi to byt zlate...

baby ja som dostala kramy prve. ach jaj. mohlo to este vydrzat 🙄

a inak mateovi sme kupili vcera nocnik a uz pekne kadi do nocnika- mamina je z toho nadsena ked ho vidi ze ho hopsnem na nocnik poviem ssssssssssssssss a on v momente cika a tlaci na kakanie 😀 musim uz fakt spravit video 😀

akika722
28. jan 2011

@jankasramka tak si pekne oddychne 😎

a baby na značke mi nezaleži 😅 ale som sa namotala na tyrkys 😅 farba

akika722
28. jan 2011

@jankasramka aj ja som dostala..ale meškali 2 tyždne no už mi nebolo všetko jedno 😲

jankasramka
28. jan 2011

@akika722 ako semi?este ma teplotku?

danulka3
28. jan 2011

@akika722 ahoj,aj ja som dnes nejaké obzerala,potrebujeme kôli dovolenke,malý,spratný,zatiaľ sa mi páči tento http://www.babytrend.sk/baby-design-Sportovy-ko... alebo
http://www.babytrend.sk/baby-design-kocik-trave...

danulka3
28. jan 2011

@jankasramka Krámy som už mala aj ja 😠 a predstav si moja dcéra dostala v ten istý deň tiež 1.x 😝

danulka3
28. jan 2011

@jankasramka jeeej odfoť Matea na nočníku 🙂

akika722
28. jan 2011

@jankasramka teraz nie,ale je nervozny stale ☹ akurat na obed pospal 3,5 hodky

danulka3
28. jan 2011

@kvietok121 Ešte chodíte na tancovačku? my sme boli len raz,ale chceli by sme chodiť,ak bude robiť na jar.Mne sa tam tam veľmi páčilo,ale Kubko bol na to asi ešte moc malý a cestovanie hore dole autom je pre mňa stres(keď musím šoférovať v zime?bŕŕŕŕ) a na jar by sme to zvládli aj s kočíkom

akika722
28. jan 2011

@danulka3 jéééj pačia sa mi obe..a ten druhy v tej modrej je super

danulka3
28. jan 2011

@akika722 Aj ja chcem modrý,teraz mám zelený,nech je zmena 😉

akika722
28. jan 2011

@danulka3 ja mam červeno čierny,po Paťkovi mam u svokry ierny športiak ale už je strašnyyyyyyyy..taky už len na dedinu 😀

akika722
28. jan 2011

@danulka3 😠 😠 😠 ta kde su

jankasramka
28. jan 2011

@danulka3 tak aspon sa necitila blbo a mali s ste o com s dcerou pokecat ako kamosky 😀
uz som matea odfotila ale zistila som prave ze mm ma citacku na fotak v robote takze ju pridam az vecer.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre