• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ked nam bol tyzden a ked nam bolo 5 mesiacov to je rozdiel :grinning:
29. jan 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,teraz sa mi pustil MK
@danulienka35 božinku aká bola Chiara malinká
tak pre ukážku Denis hneď po narodení :wink:
tak mm vybral pre Denisa ferari športový kočík a neprotestujem je pekný,nie z tých najdrahších :wink: a dobre sa mi bude prenášať aj v aute ...
Oliverko už nastavený na BATMANA Temný rytier,tak idem s ním si sadnúť a pozerať..otvoríme nejaké chipsy (ja zhreším pri chudnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ale máme pred sebou 3 hodiny TV
29. jan 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure pekny cvalicek bol nasa bola chrustik malinky :grinning: no ja tiez parene buchty stlacila aky to mas kocik?
29. jan 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ja mám ADBORE BABY LUX taký peknučký modrosivý
http://kocarky.heureka.cz/abdor-baby-lux/galerie/?obrazek=9a4ef979d00e8d4547f16aac1b65d769
a môj muž teraz vyhliadol tento pre Denisa ako športovú variantu ,aj keď ten náš je aj športový ale kôli cestovaniu
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/28044?storetype=store&store=71
to je myslím si také jeho posadnutie značkou :wink:
29. jan 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 no ja som mala obe deti pri pôrode veľké :unamused: ale hlavne že sú zdravučké aj tie čo sa narodili malinké a krásne všetkých dobehli :slight_smile:
29. jan 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 myslis na MK? Odstranenie niekoho koho si si omylom pridala medzi priatelov?
29. jan 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky tak ako ste sa dnes mali???
my sme si dnes vsimli ze nam trosinku uz zubcek vykukol ale len trosinka :slight_smile: neviem ked znamena ze nam zubok vysiel, ked uz je vacsi???
29. jan 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure no parada ja mam ABC desing6tec navy,som velmi spokojna snim :wink:
29. jan 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no parada on sa vyklubka elucky neboj uz mate i vi zubok gratulujem :wink:
29. jan 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 no vidis, vy ste asi o niecom inom, ja o mk, ano. Nie z priatelov, no odstranit oblubeny inzerat. Jednoducho-nestiham citat... :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ved to je uplne ine babo, ale podoba v tvaricke je :wink: no boli teda malinke

:sunglasses: @alure jedanenky, tak to bolo ine velke babo :wink: skusim pohladat foto, ked bol holucky, ale to bude mat uz mesiac, lebo v nemocke sa nedalo fotit, boli striktne pravidla :unamused:

29. jan 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 uz i Matejko je zubkaty:slight_smile: gratulujeme:slight_smile:

@danulienka35 dnes sme dobiehali Chiaru. Maly spapal za par minut 270ml, hned zaspal, ale ako sa potom dogrcal... no a o hodinu po kupkani krical, ze chce mlieko :grinning: :grinning: :grinning: a rekordne dnes zjedol celu kasu zo 100ml vody :wink:
29. jan 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ja som chcela lacný kočík po skúsenostiach s Oliverom ktorý mi v kočíku nebol ani rok.Akonáhle zistil že vie chodiť :wink: už do kočíka nechcel ísť...ja som tiež spokojná s tým čo máme,komplet výbavu som kupovala v PK v MOLO :wink: Podľa mňa mi malý šporťák ani netreba,to čo mám stačí,ale mm si nedá povedať,tak nech si splní sen :grinning:
No začal nám film utekám k Olinkovi ...pa pa babulky,dobrú nocku a zajtra sa na vás teším
29. jan 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 to ti poviem že bol veľký a aj pôrod sa rovnal Denisovej váhe a dĺžke :astonished: ale už je to zabudnuté ...
29. jan 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka kujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem funguje :grinning: :grinning: :grinning:
@seagull2404 ja mam tiež take velke kolesa na mojom športiaku ale 4 vzadu klasika a v predu bližšie :grinning: ale je ťažky na nosenie po schodoch :frowning2:
@lji mojko to su zubky :unamused:
@memory97 ja mrazim len mäsko-to formičky na lad...zeleninku mu robim čerstvu a mrazene zemiačky-ryža-grc
29. jan 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 no my sme nieco ine riesili:slight_smile:xxixix neviem, kde sa zobrazi ten inzerat, nepouzivam to na MK. Skus pozriet do internej posty, na boku su oblubene spravy, ak na to kliknes zobrazia sa ti spravy a pred tou spravou je stvorcek, ak nan kliknes, tak sa oznaci fajockou a dolu na stranke pod tymi oblubenymi spravami je "zmaz vyznacene spravy" Pripadne mi skus napisat, kde sa to zobrazi, ak si das oblubeny inzerat tu na MK
29. jan 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 tak chiarka bola fakt malinka a teraz to je dobry rozdiel
@alure ten prvy kocik teda hlboky tak podobny mam na sk a teraz sa tiez obzeram po podobnom a nasla som aj tu v uk
29. jan 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure dobru nocku, na vsetko zle sa rychlo zabudne pri tych nasich ratolestiach:slight_smile:

@akika722 to som neskusala:slight_smile: ja mrazim kompletne rozmixovane do sacikov:slight_smile:
29. jan 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 božinku ake kuriatko male :grinning:
@alure aky boli malilinky a ako to zbehlo že? :dizzy_face:
@alure ja som mala taky pri Paťkovi a bol mi veeeeeeeeeeeeelmi ťažkyyyyyyy
http://www.deti.webinzeraty.sk/inzerat/219953-kombinovany-kocik-pierre-cardin-paris-inzercia.html ja mam taky červeno-čierny
29. jan 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97
@danulienka35 ale ja neviem ci sa to rata to je vonku len taka mala dobka :slight_smile:
29. jan 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 jaky drobec a teraz, no nadhera, krasne ste pribrali, mamina sa dobre stara
29. jan 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jan 2011 o 20:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ten tiez vyzera dobre ja som moj tahala po schodoch ked som nemala vytah a slo to celkom dobre
29. jan 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus no ono to ide ked ho ťaham ale chcem ešte jeden maličky na leto...rychlo pre Paťka do školky,na nakup/maly obchod/a tak a tento http://www.hrajko.sk/golfovy-kocik-baby-design-travel-p-201.html moj milačik v tyrkysovej :grinning: :grinning: :grinning: no musim ho mať :sweat_smile:
29. jan 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 sorry ja som si ten tvoj kocik zle pozrela mne sa paci ten co sa tam na tej stranke zobrazil vpravo hore nieco podobne co dala akika :slight_smile:
29. jan 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jasne ja mam velmi podobny ale od baby point skusim hodit link ak najdem na nete
29. jan 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci je to presne tento ale podobny lenze v cerveno ciernom http://www.babypoint.cz/detail2633.100/traffic/traffic-10-tyrkysova ale schvalne som ti to poslala v tyrkysovej
tak som bola pozriet na chodbe ja mam saturn
29. jan 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 a nebude tazky, ked ma skoro 9 kg, len kocik? Lahky by mal mat menej :wink:
29. jan 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 blahozelame jasne ze sa to rata tak nas vsetci predbehnete nam este nic nevidno len slintame a zlostime sa a kuseme rucky a dnes sme skusali papat prikrm ale este nam to neslo tak pockame este chvilu do 6 mesiacov
29. jan 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok