♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
29. jan 2011

@hajatanufus jééééééééééééééééj a farba waaaaaaaaaaaaw 😀
@memory97 ja viem moja 😅 ale o niečo lahši ako mam doma ten musi byť 😀

kvietok121
29. jan 2011

@hajatanufus aj my pockame na 6 messiacov ak sa bude dat, a mozno aj na meneiky to je potom 24.2 o tri dni po pol roku, a budeme mu hovorit, ze prvykrat zacal papat na jeho meninky 🙂

danulienka35
29. jan 2011

@memory97 bola velmi malicka vsak?mala 3 kila
@alure no ked tatik chce kocik urob mu radost 😀
@hajatanufus velmi bola malicka som pozerala a musela som vam to ukazat a teraz je baba jak hrom z nej 😀
@kvietok121 joj stara az moc ved je riadny hladosko po kupkani spapala 310ml mliecka a spi jak dudok 😀

hajatanufus
29. jan 2011

@memory97 neviem kolko vazi ten moj ale je podobny a je lahky a nosila som v nom aj lucinku ked som bola tehu

hajatanufus
29. jan 2011

@danulienka35 ano malinka bola zlaticko ale rychlo to dobehla a mala bola predcasne narodena ci v termine? lebo my sme skor asi o dva tyzdne ale miery sme mali celkom fajn teda vahu sme mali 3290g a dlzku okolo 45 ale neviem presne lebo ju nemerali

hajatanufus
29. jan 2011

@kvietok121 no vidis to bude zlate papat na meniny ja este ani neviem kedy ma mala meniny musim to zistit ale jej urobime meniny tak ze sami vyberieme nejaky pekny datum 🙂

kvietok121
29. jan 2011

@danulienka35 to by som aj ja spala tolko mliecka 🙂

danulienka35
29. jan 2011

@hajatanufus bola skorej termin bol 13.8 a narodila sa 6.8 mala 2,980 a 48 cm

danulienka35
29. jan 2011

@kvietok121 😀 😀

akika722
29. jan 2011

@danulienka35 tolko ti vypije?hladoška mala 😀

danulienka35
29. jan 2011

@akika722 ano mojko tolko vypije a pak spi do rana do 8 dnes uz spinka od 19 hod.

akika722
29. jan 2011

@danulienka35 moj tiež potiahne celu noc,spapa tak 180-210kaše a odpadne 😀

danulienka35
29. jan 2011

@akika722 kasicku vubec nechce neviem preco 😉

memory97
29. jan 2011

@danulienka35 taka bola drobna? Nas bol sice este o dost lahsi, ale tiez bol take drobatko🙂 a teraz sa to ani nezda, ze boli taky malinky🙂 tak to sme vas skoro dobehli tym mnozstvom mliecka, ale to by nas hlados nespinkal do rana, to by si musel este parkrat cucnut z flase 🙂

@kvietok121 to ste pekne vymysleli, aspon sa vam to bude lahko pamatat-)

memory97
29. jan 2011

@danulienka35 mozno neskor jej bude chutit. Ani malemu zo zaciatku nechutilo vsetko, ale skusala som po tyzdni a teraz aj tie moje varene prikrmy. On chudacik chcel kusky a mamina mu to uplne rozmixovala, preto to ani velmi nechcel🙂
nechce ani redsiu ani hustejsiu kasicku?

hajatanufus
29. jan 2011

@danulienka35 ale to je len tyzden a dlzku mala peknu 🙂 takze nie je akoze nedonosena aj ani nasa nie je nedonosena lebo to uz bol 38 tt

akika722
29. jan 2011

@danulienka35 moj chce všetko 😀

danulienka35
29. jan 2011

@memory97 bola malicka muj anjelik vies ako ju velmi lubim nik ju nechcel chovat bali sa ju zobrat na ruky a teraz ju nechcu lebo je tazka 😀 kasicky vobec nechce ani ju nenutim mi sme skusaly i piskotik do ruky i chlebik cumlala
@hajatanufus neni nedonosena 😉
@akika722 nasa nie kasicku ale masko to velmi lubi potvorka 😀

kvietok121
29. jan 2011

@memory97 uvidime ci to vydrzime, mozno ho o tyzden chyti taky hlad ze budeme musiet zacat 🙂 ak sa bude dat tak to mame takto naplanovane 🙂

hajatanufus
29. jan 2011

@danulienka35 vsak je medzi nimi len dva dni rozdiel 🙂 a my sme oproti vam taky mrnavi 😀 aj nasa bola drobunka ale po porode som si ju viac uzivala ako lucy lebo lucinka bola prva a ja som nevedela co a ako ani mi nepovedali ze si ju mam hned prilozit a rachel sa mi hned prisala a zaspinkala som ju musela otrhnut aby mi ju odvazili a obliekli 🙂 a lucinku mi vzali na novorodenecke do inkubatora a potom mi ju po niekolkych hod doniesli ale ja som nevedela ze si ju mam prikladat a ona neplackala tak len lezala pri mne a na druhy den mi ju dali ze sa uz mam o nu starat ja sama len mi ukazali ako ju kupat ale s kojenim som mala problem prsia sa mi nalievali a upchali a zapalili no des a laktacna sa na mna vyvrieskala ze som krkavcia matka ze malej nedavam papat ale ked jedna sestricka povedala ze ked nepyta netreba davat druha zaseze treba stale prikladat a ked som ju nevedela poriadne prilozit a v noci som uz padala od unavy lebo len bola prisata a ked som ju polozila tak plakala a zvonila som na sestricku a nik neprisiel tak som tam nad nou plakala a nevedela som ze co robit ale to uz bolo na nejaky stvrty den ked uz nemala zasoby z bruska no nakoniec prisla sestricka a dala jej zo striekacky bebu a ja som si chvilu mohla pospat no bolo to hrozne preto som pri rachel nechcela ist hned na druhy den po porode domov ale az na dalsi lebo som sa bala ze to nebudem zvladat a veru mala som v noci problemy s kojenim kym som sa nenaucila poriadne prilozit ☹ ☹

hajatanufus
29. jan 2011

dobru noc babenky pomaly idem lebo na mna ide akasi depka a som cely den podrazdena neviem co sa so mnou dnes deje 😠

danulienka35
29. jan 2011

@hajatanufus to ti verim mojko a co to boli za sestricky ked ti nepomohly nechapem chudiatko musely ste si vytrpiet obe ,no vies nasa tiez boa na mne prisata stale aj na pusince jej bolo vidno ako tahala mala az modre nad perami pockaj pohladam fotocku ale od malinka bola velmi dobrucka len papala a spinkala a to robi dodnes 😀

kvietok121
29. jan 2011

@hajatanufus tazke si to mala super ste to zvladli

danulienka35
29. jan 2011

@hajatanufus dobru mojko len sa drzkaj moja a oddychni si poriadne 😉

danulienka35
29. jan 2011

par minut po porode a pak dalsi jak mala pusinku od siatia fialovu 😀

akika722
29. jan 2011

@hajatanufus ☹ ☹ ☹ aj u nas eše pri Paťkovi bolo par takych sestričiek...

akika722
29. jan 2011

@danulienka35 aka je chutnučká 🙂

danulienka35
29. jan 2011

@akika722 dakujem mojko 😉

akika722
29. jan 2011

macko 😵

danulienka35
29. jan 2011

@akika722 to je krasny chlapik chutnucky uzasne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre