♥Augustové miláčiky 2010♥

Ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete x-) x-) x-)
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉
akika722
29. jan 2011
@danulienka35 😃 ďakujééém
danulienka35
29. jan 2011
@akika722 ako nam to rychlo uteka vsak? 😞
akika722
29. jan 2011
ale Pati ako mi vyrastol 😢 😢 😢 😢 😢
hajatanufus
29. jan 2011
@danulienka35 @kvietok121
dakujem babenky ved asi kazda vieme ze zaciatky su tazke a vsetky to uz mame za sebou a deticky nam rastu a robia radost tak uz sme na to aj zabudli
🙂 tu je rachel ked mala 6 dni a pat mesiacov
hajatanufus
29. jan 2011
a tu je lucinka ked sa narodila a teraz a ked mala 6 mesiacov
hajatanufus
29. jan 2011
@danulienka35 zlatucky drobcek
@akika722 aj semi je zlatucky veru nedavno sa narodili a uz su taki velki a taaak to letiiii
danulienka35
29. jan 2011
@akika722 aky su rozkosny 😉
@hajatanufus princeznicky krasnucke uteka nam to moc rychlo 😞
hajatanufus
29. jan 2011
@akika722 aj patko je zlati a ako pekne spolu sedia su podareni bracekovci patko by sa mohol kamaratit s nasou lucy len skoda ze ste tak daleko aj moje baby sa veeelmi lubia 🙂 inak dala som si proti depke kinder cokoladu co nam poslala babka sem do uk mam zlatu svokru aj detom poslala babiky a oblecenie a topanocky a za postovne zapltila 28,5 tak dala na to asi cely dochodok takze klobuk dole :-o :-o :-o
akika722
29. jan 2011
@hajatanufus zlatučke su x-)
nooo,moj Patino bol nedavno taky malinky |-|
hajatanufus
29. jan 2011
@danulienka35 dakujem veru uteka to
hajatanufus
29. jan 2011
@akika722 zlatucky a podoba sa na ocina vsak? a semi je asi na maminku
akika722
29. jan 2011
@hajatanufus ale by si mala vidieť ako semi reaguje na Paťka,s mm vyvalujeme oči..ked maly vidi Paťka až sa trasie tak chce aby sme šli k nemu bližšie a naťahuje za nim ručky kope s nožičkami nech si ho všima a ked Pati robi somariny maly sa dusí od smiechu 😃
akika722
29. jan 2011
@hajatanufus on je celyyyyy tatko...no dnes ma tatko naserkal,povedal že samko sa podoba na jeho otca-svokra ]-( ]-( ]-(
tu je,však eééééééé
akika722
29. jan 2011
@danulienka35 diiik moja
hajatanufus
29. jan 2011
@akika722 to iste robi nasa rachel ta sa tak tesi ked sa snou lucy jasi a cely den ked nespin ka tak pozoruje lucinku ze co robi a ked sa jej ja alebo mm prihovorime tak sa krasne usmeje 🙂 🙂
danulienka35
29. jan 2011
@hajatanufus uteka moc rychlo bambulky idem do hajan prajem pekne snicky a detickam pusinky posielame 😉
@akika722 aky ste krasnucky moja 😉 uz utekam pusinky Samikovi a Patinkovi
akika722
29. jan 2011
@hajatanufus 😃
@danulienka35 paaaaaaaaaaaaaaaaaa vyspinkajte sa do ružova..cmuuk
hajatanufus
29. jan 2011
@akika722 nie samko je na teba neboj
😃 😃 😃 😃 inak dnes som nasla zaujimavy kocik ak ho este najdem tak poslem link to by bolo nieco pre semiho 😃 http://www.toysrus.com/product/index.jsp?produc...
akika722
29. jan 2011
@hajatanufus rychlo rychlo rychlo..modry? 😃
hajatanufus
29. jan 2011
@danulienka35 dobru nocku a sladucke snicky a som rada ze vas mam
hajatanufus
29. jan 2011
@akika722 nie modry ale je to v amerike takze smola a je asi aj tazky
akika722
29. jan 2011
@hajatanufus no nič 😃 hlboky moj je presne takyyyy
no proste velke kolesa velka vaha..ok moja padaaam..dobru nocku x-)
memory97
29. jan 2011
@danulienka35 to verim, ze sa ju bali vziat na ruky. Maly mal 2200g, ked som ho doniesla z nemocnice a tiez mi nebolo vsetko jedno, ked som ho musela vziat na ruky, taky bol malinky milacik moj 😉 a aha co je z nich teraz 😃
Aka bola chutnucka, my sme ho ani nestihli odfotit, ked sa maly narodil, lebo ho hned brali na novorodenecke a to sme este aj fotak v tom zmatku zabudli, co sa tak ponahlal na svet 😃

@hajatanufus tak to poznam, ked xy sestriciek a kazda ti povie nieco ine a ty sama nevies ani co robit v tej chvili. Hlavne, ze uz je vsetko ok🙂 dobru nocku a lucinka nech pekne spinka aj s Rachel a nechaju maminu oddychnut 😉

@akika722 aky je to rozdiel,ked sa narodili a teraz🙂
memory97
29. jan 2011
@akika722 presne toto robi aj nas maly, ked su nablizku deticky a taky uzasny smejko je z neho 😉

hajatanufus
29. jan 2011
@akika722 ja som ti ten kocik poslala koli tomu pultiku s volantom ved som vravela ze pre semiho a nie pre maminu 😃 😃 😃 😃 dobru nocku a sladucke snicky a vsetkym drobcom posielame sladke bozteky
memory97
29. jan 2011
dobru nocku babulky, idem aj ja do hajan🙂
hajatanufus
29. jan 2011
@memory97 dakujeme aj tebe dobru nocku a tiez nech ta davidko nech vyspinkat rachel uz spinka ale lucinka tu este pred chvilou so mnou surfovala a teraz konecne zalomila aspon dufam 🙂 🙂 🙂 🙂
jankasramka
30. jan 2011
@alure @seagull2404 @evanns @memory97 @akika722 @hajatanufus @danulienka35 dakujem baby za blahozelanie, mna to tak velmi potesilo ked som videla ze ste na mna nezabudli😉
ste uzasne a supeeeeeeeeeeeeer.dakujem 😉

@hajatanufus vies s tym nocnikom to neni taky problem. len sa s tym treba zo 3-4 dni pobavkat. je to na baze pavlovho reflexu. ja som ho nikdy nedavala sediet na nocnik. teraz ked ho tam dam, v momente cika alebo zacne tlacit hovnicko. ak zrovna nic nechce tak zamrnci a je to. ale inak normalne nosi plienky,a aj do nich cika, ja neprehanam, len ho tam medzi prebalovanim dam ze ak chce tak nech je dlhsie vplienke v suchu🙂
jankasramka
30. jan 2011
@akika722 to mate taku hupacku doma? to je super🙂 a krasne fotecky, vsetky co si pridala sa mi pacia

@memory97 aj tvoje fotecky som uz konecne videla, zlatunky tam je ale najviac sa mi pacia tie kde ste spolu🙂
seagull2404
30. jan 2011
krasne ranko prajem 🙂 my sme hore od 5tej 😃 😃 😃

@hajatanufus ake drobatko malicke a ako nam rychlo rastu
@akika722 moja, ze aka kocka, a ten tvoj manzel je priamo z TV? mne je akysi znamy...

vidim, ze sa tu spomina, nasa malicka mala 2800gr, ked sa narodila, az teraz vidim, aka bola naozaj malicka, dnes uz mame 7770gr alebo tak okolo