♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
29. jan 2011

@danulienka35 😀 ďakujééém

danulienka35
29. jan 2011

@akika722 ako nam to rychlo uteka vsak? ☹

akika722
29. jan 2011

ale Pati ako mi vyrastol 😢 😢 😢 😢 😢

hajatanufus
29. jan 2011

@danulienka35 @kvietok121
dakujem babenky ved asi kazda vieme ze zaciatky su tazke a vsetky to uz mame za sebou a deticky nam rastu a robia radost tak uz sme na to aj zabudli
🙂 tu je rachel ked mala 6 dni a pat mesiacov

hajatanufus
29. jan 2011

a tu je lucinka ked sa narodila a teraz a ked mala 6 mesiacov

hajatanufus
29. jan 2011

@danulienka35 zlatucky drobcek
@akika722 aj semi je zlatucky veru nedavno sa narodili a uz su taki velki a taaak to letiiii

danulienka35
29. jan 2011

@akika722 aky su rozkosny 😉
@hajatanufus princeznicky krasnucke uteka nam to moc rychlo ☹

hajatanufus
29. jan 2011

@akika722 aj patko je zlati a ako pekne spolu sedia su podareni bracekovci patko by sa mohol kamaratit s nasou lucy len skoda ze ste tak daleko aj moje baby sa veeelmi lubia 🙂 inak dala som si proti depke kinder cokoladu co nam poslala babka sem do uk mam zlatu svokru aj detom poslala babiky a oblecenie a topanocky a za postovne zapltila 28,5 tak dala na to asi cely dochodok takze klobuk dole 😲 😲 😲

akika722
29. jan 2011

@hajatanufus zlatučke su 😵
nooo,moj Patino bol nedavno taky malinky 😔

hajatanufus
29. jan 2011

@danulienka35 dakujem veru uteka to

hajatanufus
29. jan 2011

@akika722 zlatucky a podoba sa na ocina vsak? a semi je asi na maminku

akika722
29. jan 2011

@hajatanufus ale by si mala vidieť ako semi reaguje na Paťka,s mm vyvalujeme oči..ked maly vidi Paťka až sa trasie tak chce aby sme šli k nemu bližšie a naťahuje za nim ručky kope s nožičkami nech si ho všima a ked Pati robi somariny maly sa dusí od smiechu 😀

akika722
29. jan 2011

@hajatanufus on je celyyyyy tatko...no dnes ma tatko naserkal,povedal že samko sa podoba na jeho otca-svokra 😠 😠 😠
tu je,však eééééééé

akika722
29. jan 2011

@danulienka35 diiik moja

hajatanufus
29. jan 2011

@akika722 to iste robi nasa rachel ta sa tak tesi ked sa snou lucy jasi a cely den ked nespin ka tak pozoruje lucinku ze co robi a ked sa jej ja alebo mm prihovorime tak sa krasne usmeje 🙂 🙂

danulienka35
29. jan 2011

@hajatanufus uteka moc rychlo bambulky idem do hajan prajem pekne snicky a detickam pusinky posielame 😉
@akika722 aky ste krasnucky moja 😉 uz utekam pusinky Samikovi a Patinkovi

akika722
29. jan 2011

@hajatanufus 😀
@danulienka35 paaaaaaaaaaaaaaaaaa vyspinkajte sa do ružova..cmuuk

hajatanufus
29. jan 2011

@akika722 nie samko je na teba neboj
😀 😀 😀 😀 inak dnes som nasla zaujimavy kocik ak ho este najdem tak poslem link to by bolo nieco pre semiho 😀 http://www.toysrus.com/product/index.jsp?produc...

akika722
29. jan 2011

@hajatanufus rychlo rychlo rychlo..modry? 😀

hajatanufus
29. jan 2011

@danulienka35 dobru nocku a sladucke snicky a som rada ze vas mam

hajatanufus
29. jan 2011

@akika722 nie modry ale je to v amerike takze smola a je asi aj tazky

akika722
29. jan 2011

@hajatanufus no nič 😀 hlboky moj je presne takyyyy
no proste velke kolesa velka vaha..ok moja padaaam..dobru nocku 😵

memory97
29. jan 2011

@danulienka35 to verim, ze sa ju bali vziat na ruky. Maly mal 2200g, ked som ho doniesla z nemocnice a tiez mi nebolo vsetko jedno, ked som ho musela vziat na ruky, taky bol malinky milacik moj 😉 a aha co je z nich teraz 😀
Aka bola chutnucka, my sme ho ani nestihli odfotit, ked sa maly narodil, lebo ho hned brali na novorodenecke a to sme este aj fotak v tom zmatku zabudli, co sa tak ponahlal na svet 😀

@hajatanufus tak to poznam, ked xy sestriciek a kazda ti povie nieco ine a ty sama nevies ani co robit v tej chvili. Hlavne, ze uz je vsetko ok🙂 dobru nocku a lucinka nech pekne spinka aj s Rachel a nechaju maminu oddychnut 😉

@akika722 aky je to rozdiel,ked sa narodili a teraz🙂

memory97
29. jan 2011

@akika722 presne toto robi aj nas maly, ked su nablizku deticky a taky uzasny smejko je z neho 😉

hajatanufus
29. jan 2011

@akika722 ja som ti ten kocik poslala koli tomu pultiku s volantom ved som vravela ze pre semiho a nie pre maminu 😀 😀 😀 😀 dobru nocku a sladucke snicky a vsetkym drobcom posielame sladke bozteky

memory97
29. jan 2011

dobru nocku babulky, idem aj ja do hajan🙂

hajatanufus
29. jan 2011

@memory97 dakujeme aj tebe dobru nocku a tiez nech ta davidko nech vyspinkat rachel uz spinka ale lucinka tu este pred chvilou so mnou surfovala a teraz konecne zalomila aspon dufam 🙂 🙂 🙂 🙂

jankasramka
30. jan 2011

@alure @seagull2404 @evanns @memory97 @akika722 @hajatanufus @danulienka35 dakujem baby za blahozelanie, mna to tak velmi potesilo ked som videla ze ste na mna nezabudli;)
ste uzasne a supeeeeeeeeeeeeer.dakujem 😉

@hajatanufus vies s tym nocnikom to neni taky problem. len sa s tym treba zo 3-4 dni pobavkat. je to na baze pavlovho reflexu. ja som ho nikdy nedavala sediet na nocnik. teraz ked ho tam dam, v momente cika alebo zacne tlacit hovnicko. ak zrovna nic nechce tak zamrnci a je to. ale inak normalne nosi plienky,a aj do nich cika, ja neprehanam, len ho tam medzi prebalovanim dam ze ak chce tak nech je dlhsie vplienke v suchu🙂

jankasramka
30. jan 2011

@akika722 to mate taku hupacku doma? to je super🙂 a krasne fotecky, vsetky co si pridala sa mi pacia

@memory97 aj tvoje fotecky som uz konecne videla, zlatunky tam je ale najviac sa mi pacia tie kde ste spolu🙂

seagull2404
30. jan 2011

krasne ranko prajem 🙂 my sme hore od 5tej 😀 😀 😀

@hajatanufus ake drobatko malicke a ako nam rychlo rastu
@akika722 moja, ze aka kocka, a ten tvoj manzel je priamo z TV? mne je akysi znamy...

vidim, ze sa tu spomina, nasa malicka mala 2800gr, ked sa narodila, az teraz vidim, aka bola naozaj malicka, dnes uz mame 7770gr alebo tak okolo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre