♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
30. jan 2011

@memory97
@katulkaaaaaa bože to je rozdiel ako vam chrobačikovia vyrastli

akika722
30. jan 2011

@memory97
a recept?ryža: hrnček ryže,hrnček a pol vody malika lyžička vegety bez glutamanu..opražim trošinku na olivovom oleji pridam ryžu opražim dam vodu a zakryte necham dusiť kym voda nezmyzne/bez miešania

soja:sojove rezance namočiš do vriacej vody s vegetou a nechaš aspoň hodku prikryte...
olivovy olej par kvapiek dam do hrnca prehriať,priham /vyžmykanu-my vychodniarky vieme čo to znamena neviem ako to napisať spisovne /soju uplne uplne,premiešam,pridam maly husty pretlak,lečo a trošku vody,sol-vegeta a necham dusiť asi pol hodku..hotovo..uuuplne na koci jeden cesnak-nemusi byť-dnes som nedala zabudla som..može sa to papať s hoci čim.ryža cestoviny-ja to mam rada aj čiste bez prilohy 😉

danulienka35
30. jan 2011

@kvietok121 aky su krasnucky a ako nam vyrastli 😉
@memory97 milacik krasnucky 😉
@katulkaaaaaa aky je krasnucky 😉
@akika722 aky farjer babulky traste sa 😉

akika722
30. jan 2011

@danulienka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eis4
30. jan 2011

@katulkaaaaaa @memory97 @akika722 @kvietok121 @hajatanufus @seagull2404 @alure @danulienka35
čaute baby.síce od včera nestíham čítať ale fotky som si pozrela.krásne nám rastu babuliatka 🙂 aj ja sa pochválim 🙂 su pomiešané ale však vidno ako postupujú 🙂 tá so šampanským je na silvestra🙂aj slinka jej tečie 😀

akika722
30. jan 2011

@eis4 odpadnéééém aká je rozkošá 😀

danulienka35
30. jan 2011

@akika722 😀
@eis4 aka je krasnucka princezna a stym sampanskym nema chybu 😀 😀 😀

danulka3
30. jan 2011

Ahojte dievčatá,máme trošku plačlivejšie obdobie,takže vás stíham len prečítať,pozerám,že dávate fotečky na porovnanie,tak ak bude večer čas aj ja niečo prihodím 😉

@eis4 malinká je kráááásnučká
Ozaj bola si sa spýtať na to plávanie na tej Sasinkovej? Tu za plavárňou to stojí 119 eur,a na Sasinkovej píšu 90-99,tak neviem,čo to znamená.Ak by to bolo tých 90,tak by sme šli tam,je nám jedno,kde sa budeme voziť.

danulka3
30. jan 2011

@katulkaaaaaa Ako ti krásne sedí v tej stoličke,ja sa malého ešte bojím dávať sedieť,má malú prdelu,nemá sa na čom držať 😀

eis4
30. jan 2011

@danulka3
@danulienka35
@akika722 dakujem 🙂
@danulka3 minule sme neboli,niečo nám do toho prišlo.a potom som aj zabudla .ale musím to tam ísť zistiť,ak sa mi podarí v priebehu buduceho týždňa dám ti určite vedieť,alebo skusim zavolať známej,ona tam asi chodila minulí rok. 🙂

memory97
30. jan 2011

@akika722 dakujem moja🙂 vyskusam🙂

@eis4 s tym sampusom to nema chybu 😀 😀 😀 😀 krasna kocica🙂

@katulkaaaaaa podareny je v stolicke🙂

Ked sme nacrtli temu stolicky, aku mate, ja sa stale neviem rozhodnut, ale maly este nesedi a mne sa pacia tie klasicke drevene stolicky 😉

memory97
30. jan 2011

@akika722 si mu pohrozila, alebo sam od seba upratal?

akika722
30. jan 2011

@memory97 saaaaaaam moja a pomohol mi poutierať riad-pribor a umele veci 😀

danulienka35
30. jan 2011

@memory97 ja tiez premyslam aku stolicku kupim ☹

danulka3
30. jan 2011

@memory97 tak v tomto by som aj ja chcela poradiť,neviem sa rozhodnúť,či stačí obyčajná z ikey,alebo kúpiť niečo drahšie.Ak tam nebude chcieť byť ma potom porazí.

memory97
30. jan 2011

@akika722 sikulka jedna mala, no vidis akeho mas pomocnika🙂

@danulienka35
@danulka3 ja som bola pozerat stolicky, sa mi pacia od fabuly, ale tie drevene nemaju chybu, len su cenovo drahsie ako tie z umelej hmoty http://www.maderna.sk/katalog/product/7487/ Su aj stolicky, co maju uzsie nozicky a daju sa zlozit, kedze v bytoch toho priestoru az tak moc nie je http://www.babytrend.sk/graco-stolicka-contempo... strasne rozhodnut sa🙂

eis4
30. jan 2011

@danulienka35
@danulka3
@memory97 ja kupujem z ikey 🙂 ja si myslím že stačí.ale pozerala som na MK v bazáriku celkom dobe ceny 😉

danulienka35
30. jan 2011

@memory97 ja ma nekde na pude staru drevenu len chcem nejaku inu

akika722
30. jan 2011

http://www.anjelik.okshop.eu/starostlivost-pre-... ja mam tu druhu-ale oranžovu cestovnu 😅
@memory97 moja šikulka 😀

danulienka35
30. jan 2011

@eis4 musim pozriet i ja v ikei

seagull2404
30. jan 2011

@memory97 na akom privitani?

@katulkaaaaaa jeeej, ako krasne papate 😉

seagull2404
30. jan 2011

@eis4 krasne dievcatko, rozkosna je z tou flasou, moja sa normalne na silvestra natiehla po pohari a olizovala ho zvonku, len skoda, ze sme nemali fotacik 🙂

memory97
30. jan 2011

@akika722 aj na take som pozerala, ale neviem sa rozhodnut, co je dobre. Ta tvoja sa da pripevnit na stolicku?

@seagull2404 ked sa vitaju deti do zivota na mestkom urade🙂

eis4
30. jan 2011

@seagull2404 malé alkoholičky 😀 😀 😀 😀 😀
baby malej asi ide zubok,od 12 je uplakaná chvílami až histericky kričí 😢 😢 😢 ,horučku nemá.na dasienku má-kusoček taký akoby priesvitný-ked jej prejdem prstom cítim tvrdu hrčku ☹ dala som jej na to gelik tak sa na chviločku upokojila.spala dnes už 4 krát ináč spí 2 max 3 krát cez deň.

akika722
30. jan 2011

@memory97 hej da ale ja som to kupovala cca pred rokom kvoly Paťkovi a vooobec nelutujem nezabere miesto a da sa vyškovo nastaviť,pult som dala dolu a prisuvam k stolu

memory97
30. jan 2011

@eis4 nech je do vecera vonku a uz bude dobre🙂

@akika722 da sa aj polohovat? Nenasla som o tom nikde info?

jankasramka
30. jan 2011

@eis4 akoze mna ta tvoja princezna udivuje jaka je modelka a krasnu ma tvaricku- ako tak pozeram tak po tebe. fakt nadhera....
@akika722 ked som videla tu fotecku semiho v gatiach na trakoch tak si mi pripomenula ze aj ja mam niekde odlozene take cosi, musim pokukat lebo ten tvoj je v nich rozkosny 😉

baby idem skusit predat stenata. kiezby sa dnes zadarilo aspon jedno....drzte palce...

eis4
30. jan 2011

@memory97 teraz je už celkom v pohode 🙂 dufam že v noci bude spinkať 🙂
@jankasramka dakujem ale po mne má iba očká inak je celá po tatinovi 🙂

akika722
30. jan 2011

@memory97 nemam vplne presne to iste,moja stala nejakych 1200sk vtedy ešte 40eur 😀 a moja sa da polohovať vyškovo do 3 polôh,som nadmieru spokojna,nazabera mi miesto v kuchyni,zapina sa okolo sedadla stoličky okolo operadla a ešte aj bezpečnostne pasy ma,ma aj pultik no nemusi byť a da sa jednym gombikom zložiť a prenašaš je lahučka
@jankasramka diky moja 😀 mate šteniatka???

seagull2404
30. jan 2011

@memory97 my sme take nemali ☹
@eis4 takto aj nas tatko rad strazi Tamrku, vacsinou to ale dopadne tak, ze ocko spinka a Tamarka nie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre