♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
30. jan 2011

@memory97 trošku ju vidno zo zadu+foto mojho pomocnička 😀

akika722
30. jan 2011

@seagull2404 privítanie?ani my 😝

akika722
30. jan 2011

baby maly mi už 2-3deň tak pisklavo kašle,ma občas priesvitne sopliky-minimum,čo to može byť??? 😢

eis4
30. jan 2011

@seagull2404 😀 😀 😀 😀

eis4
30. jan 2011

už spíme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 idem pozerať jumpera 🙂

memory97
30. jan 2011

@akika722 vidim a kto na nej hopka 😀 😀 😀 Pati, ci Semi?
@akika722 neviem moja, aj my mame nieco podobne, kasle, sopliky ma, tak troska. Sem-tam mu supnem hedelix a je chvilku pokoj. Mozno to je zo sucheho vzduchu v bytoch...

dobru babulky, idem, lebo sa na mna mm zlosti, ze som s vami viac ako s nim 😀 😀 😀

danulienka35
30. jan 2011

@akika722 no uzasny pomocnik 😉

akika722
30. jan 2011

@memory97 zatial ešte Pati...my mame velmi vlhky byt,aj preto ideme preč

akika722
30. jan 2011

@danulienka35 dik moja,no snažil sa 😀

danulka3
30. jan 2011

Ahojte,konečne Jakubko zaspinkal a mám čas na MK (mm je v nočnej 😉 ) Mne sa tie stoličky zdajú strašne drahé,dať okolo 100eur za ňu.Zaujala ma tá Akikina,skúsim niečo také pokukať a ak nič nenájdem,kúpim tu v Ikee.
Idem sa s vami poradiť,malý má také malé lišaje,najprv to mal len po tvári,najviac okolo ústočiek,tak som myslela,že z toho slintania,ale dnes som ho kupkala a našla som mu už aj na ručičkách a na chrbátiku,neviete,čo to môže byť????Zajtra brnknem dr.a asi k nej skočím.

Katulkaaa,kde si,ja mám zas depku ☹ Potrebujem asi niekde vypadnúť,stále som len doma zavretá,jedine kam idem je svokra 😝 .alebo vonku na prechádzku a ešte,keď som sa dnes zbadala na fotkách,čo nás mm fotil,no des ☹ Vlasy strapaté v cope,okolo brucha pneumatika.
A ešte pridávam foto,keď sme rozoberali tie šporťáky,ja som dnes vytiahla vyskúšať športovú časť od nášho kočíka,malý sa v ňom úplne stráca,takže ešte chvíľu ostane tam,kde bola 😉

A aby som nezabudla,dnes máme 5 mesiačikov,bože ten čas letííííííííííííííííííí.

danulka3
30. jan 2011

@akika722 super,že máš takého pomocníka,moja dcéra bude mať 12 a som rada,keď aspoň smeti vynesie,aj to ofrfle 😠

danulienka35
30. jan 2011

@akika722 krasny je vazne sikulka 😉

akika722
30. jan 2011

@danulka3 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 on rad pomaha 😀 😀 😀
a skus nivea sos 😉 aj moj sa tak straca v mojom športiaku a vraj ten http://www.hrajko.sk/golfovy-kocik-baby-design-... je na riť jednej kočke sa rozpadol,teraz zvažujem nad http://www.pricemania.sk/katalog/golfove-kociky... ale no neviem,ja len blb podla farby,ja sa v značkach nevyznam 😅

danulka3
30. jan 2011

@akika722 jeeej,aj ten vyzerá supeeer,ani ja sa v značkách nevyznám,tak sme už dve,ale vo farbe sa zhodneme 😉

katulkaaaaaa
30. jan 2011

@danulka3 tu som 🙂 mi nehovor o depke....som mala ist sobotu na celodnove skolenie...s malym kedze kojim,tesila som sa dva tyzdne,aj aupair vybavena.....lenze nadrrrrrrrrrrrrrr.....snehu 30cm,do toho uzastne teloty -17 tak som mohla ist vies kam 😠 taku migrenu som dostala ze som cely den prelezala,tri ibalginy som si dala.....no skvely vikend 😕

danulienka35
30. jan 2011

@danulka3 gratulujem k 5,mesicaikom krasnucky je

akika722
30. jan 2011

@danulka3 😀 😀 😀 aj mne sa pači aj nanožnik vyzera dobre 😀 len aby bol dobry 😒

akika722
30. jan 2011

@danulka3 aj ja gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem
@katulkaaaaaa baby ja som furt doma alebo v tom hnusnom meste ☹

danulka3
30. jan 2011

@katulkaaaaaa tak to človeka poteší.Ja som už aj pozerala nejaký wellness víkend,že by som vypadla z toho stereotipu,lebo už mi doma z toho drbe (sorry za výraz ).No neva,veď to zas prejde. BABY,ĆO MÁTE DVE MALÉ DETI,MÁTE MôJ OBDIV!!!!!

danulka3
30. jan 2011

@danulienka35 ĎAKUJEME

danulka3
30. jan 2011

@akika722 Ja ani do mesta moc nechodím,len keď súrne ozaj niečo potrebujem,keďže len kojím dosť nepravidelne. 😒

akika722
30. jan 2011

@danulka3 ja mam 3deti..no Paťko mi niekedy pomaha ovela viac ako mm 😠

hajatanufus
30. jan 2011

ahojte babenky trosku som ostala stratena lebo mi zas nesiel net 😠 😠 😠 az teraz mi nabehol a prave som vas docitala
@akika722 patko je sikovny ako pekne vstko spapal a aj ti pomohol som ukazovala fotku lucinke ze ako ti patko pomaha a pacilo sa jej to aj ona mne dnes pomahala pri vareni dala som jej do kuchyne jej sporacik a spolu sme varili 😀 😀 maly je v nohaviciach na zjedenie aj ja milujem deti v nohaviciach na traky a tiez uvazujem o takej stolicke co sa da upevnit o stolicku alebo o drevenej s tym stolikom ako ma katulka lebo tu vysoku modernu co mam tak len zavadzia koli noham aleinak je super som s nou spokojna len tie nohy
@katulkaaaaaa maly chrustik je nadherny
@danulka3 vsetko najlepsie k 5. mesiacikom
@eis4 nadherna mala slecinka a stym sampusom je to podarene

akika722
30. jan 2011

@hajatanufus dakujeem 😀 ja som mala tu drevenu ked bol Paťko malinky ale zavadzala mi 😒 nemam taku velku kuchynu ani v novom byte nebude moc velka tak som rada že mam tuto stoličku

hajatanufus
30. jan 2011

@seagull2404 tamarka je tiez nadherna a krasne vyrastla fakt rychlo bezi

danulienka35
30. jan 2011

@danulka3 neni zac zaslouzite si to

hajatanufus
30. jan 2011

@akika722 no ved ani my nemame velku kuchunu a sol mame v obyvacke a ta stolicka mi tiez zavadzia ale uvazujem o tej drevenej pre lucinku ze si tam moze sediet a hrat sa alebo si kreslit a tak

hajatanufus
30. jan 2011

@danulienka35 ahojky ako sa nam mate? a co mala? ja idem malu prebalit a nakrmit a pojde do hajan a potom sa opat ozvem

danulienka35
30. jan 2011

@hajatanufus mala sa hra z tatikem nez zaspi to je ich ritual 😀

evanns
30. jan 2011

baby caute

vidim ze riesie sportovy kociare...aj ja surfujem a hladam, aj autosedacku a kuk co som nasla...http://www.modresdes.com/2010/09/three-in-one-m... taky chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre