♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
31. jan 2011

babulky idem za chvíľu na zumbu..takže sa vidíme až zajtra..pa pa

danulienka35
31. jan 2011

ja vas nejdem ani drazdit s moju vahu radsi 😉

evanns
31. jan 2011

ju baby idem sa Vam pochvalit co som namalovala maminke...farbami na sklo...na fotoramceky...moja najnovsia zabavka 😉

kvietok121
31. jan 2011

@eis4 juj nepamatam ... a kedy to asi bolo

kvietok121
31. jan 2011

@evanns no nadherne si sikovna

evanns
31. jan 2011

@kvietok121 dakujem!!!

danulka3
31. jan 2011

@alure Aj ja chceeeeem,ale nemám kde ☹

@danulienka35 Tak daj,možno nás konečne nakopneš 😅

danulka3
31. jan 2011

@evanns Krásne ,si šikulka

akika722
31. jan 2011

@memory97 urobil tam slinku 😀

akika722
31. jan 2011

@evanns jééééééééééééééééééééééééééééééééééj

aj ja som na fb.ale mna asi mate 😀 😀 😀

eis4
31. jan 2011

@evanns šikulka 🙂
@kvietok121 juj dávno to bolo už aj 2 roky 🙂 ja mám dobru pamäť na tváre 🙂raz v lete sme sa stretli aj u paučina bola si tam s mm a raz som vás aj obsluhovala v marionnaude v maxe 🙂pred 2 rokmi som mala asi blond vlasy,ani neviem ,furt obmieňam 😀
@danulienka35 aj ja som zvedavá 🙂
@alure aj ja chcem ☹ ☹ ☹

akika722
31. jan 2011

kuk kuk kuk dnes došla karnevalova maska 😀 😀 😀

niky13
31. jan 2011

@veve10 boze aj mne to padlo. Tak to idem napisat kratsie. Cumlik na noc pomoze asi len 2x, zvysok noci vstavame, po 5x to uz ani nepocitam. Flasku si drzime ale potiahneme len asi 3x a potom hryzieme. Blaboceme tiez, ja mu stale nieco hovorim a on ma podla nalady napodobnuje. Otacame sa uz asi mesiac- z bruska na chrbatik ako strela, ale nechce sa dvihat na rucicky. Vie to (ako som videla) ale nechce to robit. Zato dvihne ritku, skrci kolienka a odraza sa dopredu. Vyzera to ako lezenie bez ruk. Vravela som mm, ze si maly pri tom zoderie nos, tak na neho musim davat pozor. 🙂 Inak nohy ma stale niekde vo vzduchu a najradsej v pusinke - zuzle si palceky na nohach. A rukami sa mi pritahuje k stolceku, ked ho posadim do stolicky na jedenie. V postielke sa zase otaca ako hodinove rucicky. Putuje po celej postielke, preto aj nespi s nami. 😀
Nase jedenie vyzera asi takto : rano prsko, okolo 10tej sa snazim dat ovocie, ale ked potrebujem niekam ist tak len prsko a potom mi spinka. Na obed som urcite vzdy doma, lebo mu davam zeleninku, dnes napr. zemiak, cuketa, karfiol a zajacika. Zjedene vsetko. 😀 Do pohodinky prsko - vacsinou len zapija. Okolo 3tej prsko, o 17.30 kasa (Milupa zeleninova-nie je sladka) alebo len prsko a vecera o 18.30 prsko. Dnes napr. na vecer pil len 5 min. ale on je celkovo posledne 2 dni nejaky nervozny, malo pije ale papa vsetko, placka a kludny je len na rukach. A slini neskutocne. Asi zubky, ale zatial nic nevidno. Olivovy olej davam 1 kavovu lyzicku tyzdenne (vyslovne doktor nakazal) a pomarancovu stavu nie. More milk neberiem, lebo teraz malo pije a tak nechcem zvysovat mnozstvo. Dufam, ze sa zlepsi v piti a potom sa to upravi samo do 2-3 dni.

danulienka35
31. jan 2011

@danulka3 moja vaha 54 pas 69

danulienka35
31. jan 2011

@evanns uzasne krassne si sikulka 😉
@akika722 ten je krasny 😉

kvietok121
31. jan 2011

@eis4 nabuduce ma musis potiahnut

akika722
31. jan 2011

@danulienka35 😝 😝 😝 opica 😝 😝 😝 to kde si vzala taku mini vahu?????????????

ďakujéééééééééééééééééééééééém 😀

niky13
31. jan 2011

@akika722 boooooze ten je rozkosny, a ten usmev!!!!

akika722
31. jan 2011

@niky13 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵

seagull2404
31. jan 2011

caute, konecne som spat a zas nestiham... co sa dialo? Tamarka je taka zla, umrmcana, upistana, nijako jej nie je dobre, asi uz bola unavena, zaspala pri papani kasicky lyzickou!!! 😀

@danulienka35 kolko????? 54????? to ako???? 😵
@akika722 ake mile 🙂 fasiangova zabava, krasne 🙂

seagull2404
31. jan 2011

@evanns to je velmi krasne, si sikulka, ja som tiez skusala, ale neslo mi 😠

danulka3
31. jan 2011

@akika722 waw paráda

danulienka35
31. jan 2011

@akika722 cvicim mojko a nezerem pijem acidka atd 😉
@seagull2404 hej tak 54-165

danulka3
31. jan 2011

@danulienka35 ty provokatérka,už aj odkladám tyčinky,čo som si vytiahla k počítaču 😉

akika722
31. jan 2011

@seagull2404
@danulka3 bude mať v školke karneval 😀
@danulienka35 ja robim to iste,ked sa da cvičim nežerem skoro nič,no velmi velmi sa snažim acidka mam doma na litre a hovno..kila sa držia ako kliešte 🙄

seagull2404
31. jan 2011

@danulienka35 waw, a ty si ozaj bola tehotna? 😀 😀 😀

katkavv
31. jan 2011

@memory97
super 🙂 mozes si ma pridat alebo ja teba, mna vyhladas cez mail katkavv@gmail.com :D

danulka3
31. jan 2011

@seagull2404 dnes sme sa stretli,aj som sa ti chcela prihovoriť,len som nevedela,ako sa voláš,už som sa kukla 😅

niky13
31. jan 2011

@veve10 ja som inak tiez chudla pri kojeni. A kazdy den si dam cokoladku, ale stale chudnem. 😀 😀 😀
Ja som v tehotenstve pribrala 6 kg, v nemocnici som nechala 8 kg a doma do 2 tyzdnov este dalsich 2 kg a doteraz dalsie 2 kg. Takze som momentalne minus 6kg oproti tomu pred otehotnenim. A to sme asi take postavy - tiez mi mm hovori, ze rit ziadna a nohy ako zapalky. Brucho mi zoperovali ukazkovo (cisarsky) takze je pekne rovne. To po prvom cisarskom som mala na bruchu Tatry. Ale oproti tebe mam stale nadvahu. Tolko kg ako ty som mala raz a to sa ma ludia pytali ci som vazne chora. Tam sa uz dostat teda nechcem.
Odpisujem pozadu, lebo len teraz som docitala. Sorryyyy.

danulienka35
31. jan 2011

@danulka3 vies co zjem tiez hoci co ale moc sportujem asi to bude tym 😉
@akika722 acidak milujem 😉
@seagull2404 hej 4 krat som rodila 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre