• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@niky13 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bolo 20:00, naposledy spala o 14:00, tak asi preto :slight_smile:
@akika722 ako sa poznam, hned ako mi to kupi, pride jar :grinning: :grinning:
@oksu s takym drobcekom ste boli? bolo dobre? mm tvrdi, ze je Tamarka este malinka
31. jan 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nooo, vo vodičke - v bazéne sme boli prvýkrát a moooc sa mu páčilo. Škoda že tu na blízku nemáme žiadnu plaváreň, alebo niečo také -:(
31. jan 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 a nie je mrzuta, ked tolko nespinka? Moj huka a trie si ocka.
@oksu ja som kupovala cez net,original emitex
@eis4 velmi ju vsetko zaujima a na vsetko pluje
@seagull2404 uzsana je vazne :wink:
31. jan 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 no, toto bol extrem, preto takto zaspala, nechcela spat kociari a bola nervozna, tak ked som prisla domov, okupali sme a sup ho kasicku, ze snad potom zaspi a ona uz pocas
@danulienka35 dakujeeeeeeeeeem
31. jan 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 páčilo sa mu! Veď kurzy na plávanie bábatiek sú pre bábatká od 4mesiacov!!! Fugulimu sa vo vodičke moooc páči, vobec mu nevadilo že mala len akolo 29°C! A keď sme ho vybrali z vody, vysušili a šúúú do overalu, tenkú čiapočku na hlavičku,... bolo tam teplúčko - v celom hoteli!
@oksu aky ste peknucky :wink:
@danulienka35 Ďakujeme
31. jan 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 aj moj pluje, ale len slinky, dedko mu ukazal :angry: Sme vraveli so svokrou, ze je horsi ako moje deti. :grinning:
Jedlo este nepluj, ale caso sa mu kychne. Taka mrkva sa napr. velmi zle vycesava z vlasov. :grinning:
31. jan 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oksu ved to ano, on skor myslel take tie "verejne" miesta, kam chodi vela ludi, je chaldnejsia voda a tak, ze v tych teplych kam ja by som chcela je vela starcov a tak
31. jan 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 Hoc sme zo začiatku priberali leeeen pomaličky, od 3mesiaca sme sa tak moc rozbehli, že by sa to už mohlo aj spomaliť! -.)
@oksu neni zac :wink:
@niky13 to raz sme jej ukazaly plut a teraz to robi stale ,to ti verim ze z vlasov sa to zle vycesava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@seagull2404 tam kde sme my boli - v Dudinciach v Penzióne u Mlynárky sme boli síce len v sobotu a nedelu - spali sme tam jednu noc - tak v sobotu bolo v bazéne s nami asi 5ľudí, a v nedeľu sme boli úplne sami!!! takže super!
31. jan 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, k zeleninke mám skôr pridať cestoviny alebo ryžu?! či je to jedno?! alebo radšej ovsené vločky?!
31. jan 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pada mi konik, tak radsej idem hore, maly sa aj tak zachvilu zobudi. Prajem vsetkym vyspinkanie do ruzova.
31. jan 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja, prajem dobru noc pekne sa vyspite :slight_smile:
31. jan 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem aj ja do hajan,peknú noc prajem všetkým :dizzy_face:
31. jan 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :slight_smile: vy ste teda neúnavné v písaní :wink:
preletela som pár stránok a popozerala hlavne fotečky. Teda úžasné miláčiky máte doma. Tie porovnania sú super.
@evanns krásny koníček si si našla. Mamina musela mať radosť a ak si tam pridala foto malej, tak musela mať ooooobrovskú radosť. :wink:
@oksu teda dievča, teba normálne nepoznať. Si neskutočne skrásnela, pristane ti materstvo. A v tichosti a dobrom závidím ten pobyt v Dudinciach.
@21 gratulujem Terezke k 1/2 rôčiku, mňa sa chalani pýtali či malému potom spravíme 1/2 torty. Tak som sa smiala, že môžeme ak bude dobrý :grinning:
@akika722 taký krásny Iáček, no Pati musí v škôlke aj prvú cenu vyhrať :grinning:
@danulienka35 babula, hneď by som brala tú tvoju váhu a pás. Ale mne sa neeechce cvičiť. A dnes som otvorila Mochito bomboniéru a skoro celú zjedla. TAk sa normálne hanbím :frowning2:
@alure dnes sme sa vážili ? Mám ísť hľadať meter a váhu ?
Dúfam, že Olimu je už lepšie a aj všetkým doma. :wink:
31. jan 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oksu to i mi sme na tom tak mame uz skoro 10kil
@liba78 jej dakujem mojko neboj i ja si dam nevyhybam sa nicomu :grinning:
31. jan 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 Vladi, ešte si sa nenašla ? Chýbaš nám a čo slečna už bola na zápise do prvej triedy ?
31. jan 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oksu ryžu,zemiačky...cestoviny cca 10ty mesiac a vločky by som ešte nedavala
31. jan 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ahojkyyyyy..no iáček bude až 25.2. v školke..a dakujeeeem..ako sa mate???
31. jan 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 vieš, keby som mala 54 kg a zjedla bonboniéru tak by som sa tak nehanbila :pensive:
Na sledké som odjakživa, ale teraz potrebujem zhodiť. Už si zo mňa uťahujú aj mužovi kámoši. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. jan 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, no viete co? mateo zacal mat teplotku a maminu boli zub strasne. ach jaj.
no dufam ze to nebude nic vazne lebo zacina byt mrzuty, vecer asi pojdeme k dr.
idem kuknut ako sa mate :wink:
31. jan 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ja cokoladu vobec nelubim bleeeeee to je jedno co by som nezjedla :frowning2:
31. jan 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 pár náročných dní za nami. Malý začal spávať veľmi skúpo a hlavne vonku. Tak kočíkujem ako blbá po dvore. Chodníky neodhrabané, tam sa chodí zle. Aspoň že "dvor" je veľký cca 150 metrov.
31. jan 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 jeeeemine, ja jej zjem dosť. Ale to vždy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ešte viac ľúbim zmrzlinu :grinning: :grinning: :grinning:
V tehotnosti som zjedla na posedenie 8 KOPčEKOV, keď niesom tehu tak len 4 :grinning: :grinning: :grinning:
@jankasramka Ahoj, Mateo môže mať tepotu aj zo zúbkov, ale mamine sa asi nový zub neprerezáva :sweat_smile:
31. jan 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka juuuj moja :frowning2:
@danulienka35 :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ti si divna,nepoznam nikoho kto neluby čokoladku :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: to ako robiš???aj ja ju chcem nelubyť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@liba78 vyhoda byvať v dome :wink:
31. jan 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok