♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
31. jan 2011

Nervy moje, to čo zas robí ten kôň. ☹

danulienka35
31. jan 2011

@liba78 i zmrzlinu nemusim nejak zjem ale nemusi byt pre mna
@akika722 asi som divna ale vazne nelubim cokoladu

jankasramka
31. jan 2011

@liba78 no aj mne to nejak blbne prave

akika722
31. jan 2011

@danulienka35 divna ale naša 😀 😀 😀 tak ak sa naaahodou raz stretneme,viem,že na čoko ťa nenalakam 😀

liba78
31. jan 2011

@jankasramka nechápem prečo, ale v posledných dňoch blbne kôň stále. Najviac ma štve, keď dllho píšem a on potom padne. Druhý x sa mi už nechce 😠
@katulkaaaaaa a ty si kde moja ? Aké mala vysvedčenie Viki ?

danulienka35
31. jan 2011

@akika722 si zlata moja rada vas vsetky uvidim na coko mna nie blllleeeeeeee to maju deti vyhodu ze ja im cokoladku nezjem 😀

liba78
31. jan 2011

@akika722 ak sa stretneme, podelíme sa. Ty za Danku zješ čoko a ja zmrzlinu.
@danulienka35 čo ty na to ?

jankasramka
31. jan 2011

@danulienka35 moja mamina tiez nena rada ani cokoladu ani zmrzlinu 😝 a tiez je taka chuducka ako ty 😵

akika722
31. jan 2011

@danulienka35 tak ťa pozvem na acidkooooooo 😀 😀 😀
@liba78 jasnéééé a potom sa budem pozerať na 40kg tetu @danulienka35 čoooooo??? 😀 😀 😀 😀

akika722
31. jan 2011

@jankasramka tak od dnes NEMAM RADA čOKOLADU A ANI ZMRZLINU..fuj fuj fuj to čo je 🙄 😀

liba78
31. jan 2011

Dobrú noc, babulky. Kôň zas štrajkuje (asi napodobňuje Egypt) 😉

danulienka35
31. jan 2011

@jankasramka no aspon niesom sama mam ine hriechy chipsy a jablcka na tony 😀
@akika722 potvorko teto 😀 ok dohodnute pozves mna na acidko 😀 😀 😀 😀

akika722
31. jan 2011

@danulienka35 že HRIECHY a ona da jablka,no umrem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 on,asi fakt začnem jablka na kila 🙄

jankasramka
31. jan 2011

@liba78 inak myslela som na to ze mozno je to zo zubov lenze jemu sa uz oba prerezali....a ja som myslela ze tepota je len ked sa prerezavaju,ci? ale ma len 37,8-38....ja neviem....:(

jankasramka
31. jan 2011

@akika722 to som si uz povedala tisic krat ale ja neodolaaaaaaaaaaaaam, a najradsej mam marcipan v cokolade 😅

jankasramka
31. jan 2011

idem umyt garaz tie stenata serinkaju vsadeeeeeeeeee bleeeeeeeeeeeeee

akika722
31. jan 2011

@jankasramka neprovokuj,ja neznašam sladkee..blee 😀 😀 😀
no..zubky?moj mal najvyššiu 40,16,pri kašli píska ma priesvitne sople,všetke vysledky su vyborne chory nie je...a najnovšie krv z nošteka trošičku,vraj to že ma dosť prekrvene teraz...
a vraj to všetko pre zubky 😒 kuk krvička

danulienka35
31. jan 2011

@akika722 chudiatko male zo zubkov? no pocujem prvy raz moja

akika722
31. jan 2011

@danulienka35 nechapem vobec ale vraj hej..vraj ma sople zo zubov a zo soplov ma tak prekrvenu sliznicu tak preto krv..vyzera to hrozne,macko moj maly ☹

danulienka35
31. jan 2011

@akika722 to hej moja cudujem sa tomu tiez ako ze zo zubov krv hm divne mali sme sopliky i mi pri zubkoch ale len 2 dni nic viac.slniecka moje idem haji pekne snicky a malickym krasne snicky 😉 😉

akika722
31. jan 2011

@danulienka35 aj mne to znie blbo ☹
dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nockuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

memory97
31. jan 2011

@mirmaj skus jej dat mliecko a ked vstane tak vyzivku. u nas nie je vzdy medzi dvoma jedlami iba raz mliecko, ked si maly vypyta aj viackrat mliecko, tak ma viackrat. Vyzivku davam okolo 10:00 alebo aj neskor, ak je unaveny, tak ju nespapa a spapa ju az, ked sa zobudi. No ako vyjde, snazim sa dodrzat ten cas, ale nie vzdy sa to da🙂 My sme to mali opacne, maly nechcel vobec nastruhane jablcko, ani mixovane, iba tie hotove ovocne prikrmy a teraz uz spapka vsetko, je mu to jedno, ci je to cerstve ovocie alebo hotovka 😉

@danulienka35 uz som si ta pridala🙂 to hrozne komplikovane priezvisko to som ja 😀 😀 😀 sme riesili mikrovlnku, tak az teraz som sem nakukla🙂

@kvietok121 jejda, nemas nieco spolocne s tym hokejistom 😉

memory97
31. jan 2011

@evanns tak to je krasne, sikulka si🙂 ja som si pocas tehu obstarala vsetko na servitkovu metodu a este som tu krabicu ani neotvorila 😀

@akika722 😀 😀 😀 a to rovno do nocnika pomedzi nozicky 😀 😀 😀 😀

@danulienka35 tak to je cista provokacia s tou vahou 😉 😉 😉

@katkavv no uz ta asi mam, ak si s tou krasnou kyticou kali🙂 ja tie kvietky zboznujem 😉

memory97
31. jan 2011

@seagull2404 jej, to je krasne, aj my sme uz tak zaspali, ale musel dopapat aj poslednu lyzicku 😀

@oksu krasny drobcek🙂 dufam, ze je to chlapcek, lebo nemas vyplnene udaje 😉

memory97
31. jan 2011

@niky13 to poznam, ja som dnes vycesavala mlieko a masko 😀 😀 😀

@oksu kolko ma maly, lebo to sa pridava az po neskor 😉

@liba78 nezabudni nam potom odfotit a pridat tu 1/2 tortu 😀 😀 😀 😀

@jankasramka mamine treba na zub domacu a Mateovi dufam, ze to prejde do rana, nejdu mu zubky?

memory97
31. jan 2011

@danulienka35 tak na chipsy by si zas mna nenalakala, ale na cokoladku a zmrzlinku ano 😀 😀 😀

@akika722 to je nejake divne, ze zo zubkov, ale asi mu praskla nejaka cievka v nosteku, drobcek malicky.

Konecne som docitala a tu uz nikto, krasnu nocku vam prajem 😉

kvietok121
1. feb 2011

@memory97 mojho manzela dedko a marianov dedko boli bratranci, ale inac sa nepozname, absolutne, manzelov bratranec sa s nim stretol ale inac nic 🙂

kvietok121
1. feb 2011

@oksu jasne

jankasramka
1. feb 2011

@memory97 praveze zuby mu uz vysli tak mi je to divne, ale zatial mu teplota nezvysuje tak uvidime do rana...

@akika722 a co robis ked ma 40 teplotku?ako sa sprava?mateo bol dnes strasne umrncany...inak semi je tak nedherne babetko! dokonca aj s tou krvickou vyzera rozkosne 😀

kvietok121
1. feb 2011

@akika722 jaka zlata maska

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre