♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

ikulka
27. jan 2010

ja mám skor iný problém idvčatá, čo ste zbehlé v roznych stránkach neviete či niekde na nete nájdem krvné hodnoty? teda to čo sa zistilo pri odbere kvrvi porovnať s nejakými hraničnými hodnotami

denisocka
27. jan 2010

joj,ešte jednu prihodu z nemocnice,
pamatate niektore ako som písala ako som potratila v 12tt a ako ma ignorovali v ten den lekári a jedna sestrička?

tak druhu noc v nemocnici si ležím a ide večerna vizita a v tom lekár z tej nemocnice,čo som tam predtým potratila,ta ma až oblialo,že už fakt všetci migruju,človek nema klud ani ked ide chválne do inej nemocnice. a zrazu taky preplesk 😕 aj ta SESTRICKA čo mala vtedy službu . skoro som potratila od šoku, ona stala,kukala na mna jak oberana a nič,ani sa neozvala.o 2dni v službe prišla za mnou,že či som to fakt ja,čo som u nich potratila kedysi - no nezmohla som sa ani na celu vetu 🙄

lenadka
27. jan 2010

press, no hrach nafukuje, tak si budes fuckat 😀

lenadka
27. jan 2010

deni, teda, dufam ze odrodia teba nie susedu 😀 takto sa pomylit, dnes si clovek musi vsetko spravit sam, este aj to sono 😅

tea, ako ti pisali baby, popytaju sa na anamnezu-choroby rodicov, tvoje, operacie, prekonane vazne..atd, moc-ten nosim aj ja s domu, vaha, tlak...a prehliadka na koze 😝 aj je to...ak este nemas knizku asi ti ju daju 😉

tea333
27. jan 2010

lenadka knizku mam slubenu 🙂
snad nam povolia ten sexik coskoro,lebo som uz z toho taka vselijaka, snivaju sa mi divoke sny 😝
aj ked si to snazime nahradzat inak, no ale predsalen to chyba..

lenadka
27. jan 2010

deni to bolo ako z hororu 😖

lucy1990
27. jan 2010

Ahojte babiky 😉 ja som dnes uplne nakasu, grckam viac ako vypijem...nuz, nie je kazdy den nedela 😒 studujem si trosku knizku co mi tam doki vcera popisal...napr. ze placenta-vzadu, cervix dlzka F a tak...to je asi v poriadku, ze? Moj doki je taky, ze pokial nieco nie je velmi zle, tak radsej ani nepovie, nech zbytocne nestrasi 😝 napr. som mala cholesterol 5,3 a mal by byt do 5..ked by som sa nespytala, tak nepovie...

lenadka
27. jan 2010

lucy, ja som mala tiez zvyseny, ale teraz ma nenapadlo sa opytat, asi je to ok, ak aj nie nic s tym neurobis, u mna zrejme geneticka zalezitost, lebo najvyssi som mala v case ked som bola vegetarianka zivena ovocim a zeleninou a ako som sa prestahovala ku svokrovcom a odkrojili mi slaniny, tak cholesterol skocil o dost nizsie 😅

denisocka
27. jan 2010

nebojte,neumriete,len sa tolko neprepchávajte somarinami 😀

lucy1990
27. jan 2010

Hm, u mna to bude asi tiez geneticke, moj bracek ho mal zvyseny uz od 4 rokov...alebo som nieco mastne de predtym zjedla, to si uz nepamatam..inak skratka tromb su trombocyty, alebo co?

lenadka
27. jan 2010

zuzi ten sud asi dopadne ok, lebo sudkyna dala kapky sousedovi, ze nech sa dohodneme mimosudne ze on urobil chybu 😕 a preto to odrocila, ked sa s nim nebude dat dohodnut, tak potom sa pojdem stresovat-nemam rada konflikty a taketo neprijemnosti, uz s nich mam dost, co nas tahaju po uradoch a jednaniach 😔

lucy1990
27. jan 2010

Deni, ja sa snazim papkat zdravo 🙂 jedne co porusujem je cola a obcas nieco vyprazene..

lenadka
27. jan 2010

lucy to este nie je taka zla hodnota, ja som mala pred 6 rokmi 6.9

lenadka
27. jan 2010

a to som jedla len ovo-zel, celozrnne veci a kadejake zbrndy zdrave a cholesterol ked mi povedali vysledok pozerala som ako puk ze ci VAZNE?

zuzannas
27. jan 2010

Lenadka, tak to Ti verim, ani ja nemam rada konflikty...

lenadka
27. jan 2010

zuzi najviac ma stve, preco si to neporieslili uz pred rokmi, ked sme este neboli vlastnici, boli pred nami 2 majitelia a nic a nastahujeme sa my a zrazu sa chcu sudit 😠 zacalo to uz v lete, v den ked sme mali jednanie na obecnom urade som zistila ze som tehula, ani som sa nestihla tesit, zaludok v krku, lebo sme isli na urad na jednanie, potom podali na nas staznost na stavebny urad, dalsie tahanice-dalsie 2 jednania a stresy...potom som potratila... nikde nepochodili tak to dali na sud...v den ked nam prisla postou zaloba som si robila tehu test a //, skoro ma siblo ako dejavu ☹

zuzannas
27. jan 2010

boze! si si teda prezila Lenadka.. ☹

ladywitch26
27. jan 2010

lucy, to mas cholesterol este v pohode, ja som mavala tak 6,4. a to som mala 50kg a 170cm. minimum tuku na tele, ale v krvi kopec. ale zasa cukor na minime. asi mam nejaku poruchu metabolizmu, asi sa mi cukor automaticky meni na tuk. inak cholesterol moze zvysovat aj antikoncepcia, ak si brala pred tehu a tiez stres.

inak baby, zahlasujte za nas plííííz www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=5e7a8f931...

tea333
27. jan 2010

ladywitch mas has odomna!! inak akurat som sa prejedla milky, takze vhodne vhodne 😀
ja sladke vela nejem, ale potom chytim amok, idem do potravin ako som bola teraz, kupim si milku, a zjem kludne takych 100g, a potom si nadavam..to sa stava asi raz za 3 tyzdne u mna..
ale inak vyprazane u nas nehrozi, ani ziadna sladka voda..cize nic ochutene..u nas fici lucka, salatiky, kuracie, polievky, a vselico ine,..

lenadka
27. jan 2010

lady, tak mas aj dalsi, hm vas ocino bude rad 😀

lenadka
27. jan 2010

no idem pre zabinku do skolky a vypinam pocitac, lebo ho hned obsadi, takze asi az neskoro vecer nakuknem...papa 🙂

silwietta
27. jan 2010

aj ja som poslala hlas 😉

ladywitch26
27. jan 2010

dakujem za hlasy 🙂

jaz
27. jan 2010

ahojte,
ja som sa dlhsie neozvala, ale... Pred tyzdnom som sa v noci zobudila na "vlhko", cele pyzamo krvave, muza som zhodila z postele a leteli sme na pohotovost, babo bolo nastastie ok, doktor nevedel povedat, co sposobilo krvacanie, ci cievka, hematom alebo ci je to predzvest niecoho horsieho ☹ Dostala som injekciu, lieky, kludovy rezim.
Nastastie sa krvacanie nezopakovalo, vcera rano som bola v BA na NT ultrazvuku (mame 1,5), doktorka tiez hovori, ze tehotenstvo normalne, nevidi pricinu krvacania, az poobede v poradni u mojho lekara na kontrole zistil, ze mam nizko placentu (placenta praevia), okrajovo zasahuje nad branku, takze krvacanie sa moze kedykolvek zopakovat, mam kludovy rezim, zakazane namahanie, prechadzky atd. Vraj je sanca, ze sa rastom maternice posunie hore, o 2 tyzdne uvidime ako sme na tom.
Drobec je o tyzden mensi, vcera mal 5,6 cm

Idem skusim precitat aspon co to, co mate vy nove 😉

jajka28
27. jan 2010

BABENKY LEN NARÝCHLO FARBILI STE VLASY DOTERAZ a čím???

silwietta
27. jan 2010

jajka, ja som si toto tehu vlasy nefarbila ale v tom prvom som si farbila raz sama a malo to taky divny nadych, tak potom som isla ku kadernicke a normalnu farbu mi davala...

ladywitch26
27. jan 2010

jajka, mne to kadernicka ani neodporucala, ze tymi hormonmi mozes mat na hlave kadeco.

ninkaa89
27. jan 2010

jajka28: ja uz som farbila mesiac dozadu, pouzivam Palette Blond, a sa chystam o tyzden znova 😕 si myslim, ze to nemoze uskodit

ladywitch26: aj ja som uz pridala hlas 😉

biba12
27. jan 2010

Farbila u kadernicky na blond... Farbu znacku neviem, ona mi to vzdy miesa podla odtiena.. Len teraz mi to chytalo namiesto 25 minut, 40-45 minut/to je max, co to mozes mat na hlave/.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre