♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
1. feb 2011

@danulienka35 nebola doma dnes

danulienka35
1. feb 2011

@akika722 aha hladam ten jantarovi nahrdelnik po malu

akika722
1. feb 2011

@danulienka35 našla si?ja chcem toto...moooment

danulienka35
1. feb 2011

@akika722 nasla ze 18 eur na bazosi to je nejak vela

danulienka35
1. feb 2011

@akika722 ne moja hladam taky nahrdelnik pockaj nektora tu davala link to je pre deti pomaha od bolesti pri prerezavani zubkov musim kuk naspet strany bol za 9 eur

akika722
1. feb 2011

@danulienka35 hej hej viem...ale toto chcem ja...je to hryzatko zo zubnou kefkou

danulka3
1. feb 2011

Uf,ale so sa zapotila,toľko ste toho popísali

@akika722 Pozerám,že zasa riešiš kočík 😀 Mne sa páči ten tyrkysový a zajtra silno držím palce,aby výsledky dopadli dobre,aj môj mm chodí každý polrok na onko a 1x za rok na ct-čko do Blavy na kontrolu,tak viem,aké máš pocity.Budem na teba myslieť 😉

Ba by vy ste si už vybavovali ten rodičák?Mňa dnes ty úradníčky tak vytočili,že mi bolo až do revu.Išla som si do roboty podpísať daňové a dať žiadosť na rodičovskú dovolenku.Potom som išla vybaviť ten rodičák.Na úrade mi pani dala žiadosť a papier,ktorý som mala dať potvrdiť na sociálke,tak som tam utekala,tam mi ďalšia úradniíčka povedala,že to tlačivo je staré a dala mi nové na ktorom je napísané,že MD končí pravdepodobne 17.3. a s týmto som utekala naspäť.Tam mi tá krava povedala,že keďže tam je uvedené pravdepodobne,ako má ona vedieť,že vtedy nastúpim a to tlačivo vraj platí.A nakoniec zabila,že prečo som prišla tak skoro,že stačí ak prídem okolo 20.marca,že ak mi aj nestihnú vyplatiť za ten mesiac,že vyplatia aj spätne,čo si ona myslí,že mne tie eura chýbať nebudú????Bolo mi až do revu,nič som nevybavila,pol dňa zabitý,mm doma nervózny,lebo trebalo už kojiť.No proste des!!!! 😠 😠

danulienka35
1. feb 2011

@akika722 to mame je to uzasne nevahaj kup si to ale ja chcem ten nahrdelnik nemozem to najst ☹

danulienka35
1. feb 2011

@danulka3 to su kravy na tych uradoch preco ti to nepovedali hned svine prepac za vyraz

akika722
1. feb 2011

@danulka3 nooo.vraj ten je super...
pocit?že sa mi nechce 😒 dik moja
mne povedala že mi asi ostane 256e 😲 😲 😲 a že mi pošle sms a pridem čosi podpisať 😕
@danulienka35 kukla som neviem ako to hladať 😒

danulienka35
1. feb 2011

@akika722 jantarovi nahrdelnik

memory97
1. feb 2011

@danulienka35 nemas doma valetol. To by jej malo stlmit bolest, alebo ibalgin. Ked uz nic, ak mamina schvali, tak dobru 52-ku slivovicu a potriet bolacku 😉

@alure nam vraveli teraz, ked sme boli na kontrole predcasniatok, ze od siedmeho mesiaca, ale iba biele aktivia alebo cisto biely jogurt.

danulienka35
1. feb 2011

@memory97 uz zjedla asi 4 chuda moje

danulienka35
1. feb 2011

@akika722 hej je to ono ale neviem ktora dnes to davala a bolo to za 9 eur musim ist hladat strany spat

akika722
1. feb 2011

@danulienka35 to je to za 9?

danulienka35
1. feb 2011

@akika722 hej za 9 ,90 dakujem mojko

akika722
1. feb 2011
danulienka35
1. feb 2011

@akika722 skusim zajtra v lekarni co mi povedia na nahrdelnik viem ze to nosi segrina vnucka

akika722
1. feb 2011

@danulienka35 nezavadi sa tym o niečo? 😒 by som sa bala

danulienka35
1. feb 2011

@akika722 ne vis co vim ze to i kusala anic stale to ma na krcku a v pohode a u ma 3 roky ma to od 3 mesiacov

akika722
1. feb 2011

@danulienka35 a ešte niečo to robi?myslim nejaka energia-kaneme

danulienka35
1. feb 2011

@akika722 lieci zapale a nervy atd

akika722
1. feb 2011

@danulienka35 nervy?to by sa zišlo pre mna 😒

memory97
1. feb 2011

@danulienka35 ako pekne otvorila pusinku, nas ani za svet🙂
myslis tie dzusiky vo flasi? Mne prichut kaktusu akosi nechuti, som jeden cas pila kaktusovy caj a vobec mi nechutil☹brrrr

@katkavv sme mali rovnaky termin, len ten nas drobec chcel byt na svete skor 😀 😀

memory97
1. feb 2011

@akika722 v bile to maju pri tych malych pet flasiach (pol litrovych)

danulienka35
1. feb 2011

@akika722 aj pre mna 😀
@memory97 dzusik nie ale aloevera tie su uzasne chutne vazne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre