♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
2. feb 2011

@akika722 a vybavila aspoň to sono ?

akika722
2. feb 2011

@liba78 neviem..som nemala chuť pokračovať v telefone,dala som maleho do kočika nech reve nech jej zložim

memory97
2. feb 2011

@mirmaj my niekedy pred papanim, inokedy po papani. Je pravda, ze treba vystihnut moment, ale najlepsie, ked su vybuvany🙂 Zacali sme chodit na masaze. Je to super, len drobec nechce spolupracovat🙂 a blahozelame k 6 mesiacikom🙂

@majka35 drzime prsty, ale urcite to zvladnes lavou zadnou 😉

memory97
2. feb 2011

@akika722 moje zate, dufam, ze vsetko vybavis, aby si zas mala na nejaky ten cas pokoj...

akika722
2. feb 2011

@memory97 prečo sa to všetkeho vrta ☹

alure
2. feb 2011

@memory97 veď práve čo lekár iný názor a ja som sa rozhodla riadiť svojimi pocitmi a tým ako som to robila aj pri Oliverkovi. To je pre m§a osobná skúsenosť aj keď každé dieťa je iné a reaguje odlišne...vy už máte čoskoro 7 mesiacov 🙂 tuším je Dávidko najstaršie babulko z augustových miláčikov...takže vy už budete dávno mať za sebou všetko papanie keď my ešte len začneme s príkrmami ako takými 🙂
@akika722 tak to mám najradšej keď sa svokry miešajú do vecí do ktorých ich nič nie je 😠 ja som sa dosť napočúvala predtým prečo toto robím tak,a prečo Oliver ešte nenosí tielka a punčochy (ona by ho natiahla do toho aj začiatkom septembra,lebo už je jeseň...) a teraz je to parádička,vidíme sa dva-tri krát do roka,nemajú čas riešiť niektoré veci,nech si užívajú tie chvílky ktoré môžu tráviť s vnúčatami a basta !

memory97
2. feb 2011

@akika722 vies, musi mat stale pravdu🙂 ja to beriem jednym uchom dnu a druhym von🙂 ty vies najlepsie, co potrebujes 😉

memory97
2. feb 2011

@alure ved to ani pravda nie, ze to takto zbehlo, ani sa nenazdame a budu mat rok🙂 Ja sa tiez snazim riadit vlastnymi pocitmi, aj ked obcas neviem, ci mozem alebo nie a teraz mame to mliecko AR a sakra, keby malinky tak nevracal z normalneho mlieka, tak ho hodim do kosa. Chuda moje male sa nevedel vykakat dva dni z neho a aj ked sa mu podarilo, tak plackal od bolesti, dnes mal az ritku krvavu... esteze mame probiotika a espumisan. Som mu rano dala do mliecka...
sa nad tym obcas smejem, ked sme boli tehu a vsetky ste skoro mali termin na zaciatku augusta a ja som si hovorila ako to je este daleko a maly to asi vycitil a zmenil vsetko🙂

seagull2404
2. feb 2011

@memory97 drobcek malicky ☹ joooj...
@akika722 svokre nevysvetlis.... namiesto svojich veci, riesia tvoje, ...

alure
2. feb 2011

@memory97 🙂 ja som prenášala "len" týždeň takže ja som si odčítala a prežila s vami všetky pôrody 😉
Veru čoskoro tu je leto a budú mať rok,budú pobehovať a kecať o 106 ! Malinký mal teraz z tých liekov čo bral tak agresívnu stolicu že celú riťulku mal červenú a zaparenú....imazol a probiotiká to našťastie vyliečili..len ja som začala dávať probiotika až tretí deň,myslela som si že MM ich obsahuje,no čo už...

seagull2404
2. feb 2011

ja som dnes zasla do carrefouru, lebo len tam je lekaren blizko nemocnice, kde maju vzdy 5 baleni BEBA1, a pani pri okienku mi hovori, ze potom bude na predpis aj BEBA2 do 10 mesiacov !!!! moja dokrorka mi ju uz predpisat nechce, prisaham, ze ak mi 15. povie pri ockovani, ze neda, tak ju vymenim... nevie, co by mohlo Tamarke pomoct, ma na susulke take cervene vyrazticky, nie su ani zapalene, len najprv bola jedna, potom dve a teraz su styri, doktorka furt len kalciovu mast alebo sudokrem, ale to nezaberaaaa, uz som jej to macala aj v harmanceku a nic ☹ ☹

no a v tom carrefoure v potravinach akcia na kasicky, utierky na ritku, plienku, hracky a vsetko, zas som minula kopec penazi.... 😅 😅

alure
2. feb 2011

@seagull2404 na tie vyrážtičky neporadím,ale ja som robievala odvar z repíka (ktorý je protizápalový ) a tým som umývala tváričku..mali sme ju hroznú ☹ mliečka máte na predpis? to som ani nevedela 😉

seagull2404
2. feb 2011

@alure mame, teda ja mam 😉 repik, jasneeeeee... ze mi to nenapadlo

alure
2. feb 2011

@seagull2404 😉 myslím si že nevysúša pokožku tak ako harmanček ,aspoň osobná skúsenosť 🙂 Inak pozerám priateľov a Phoebe práve rodí trojčatá 🙂

seagull2404
2. feb 2011

@alure 🙂 mala spi, tak ja trosku vrazedne cisla v pozadi a zas sa hram s foteckami 😉

alure
2. feb 2011

@seagull2404 mne malý zaspal u dr. v čakárni,potom prespal celú dobu v obchode a samozrejme aj cestu autom,tak je teraz hore,kecá si tu o 106 😉 ,ja žehlím (zase) a popritom pozerám priateľov 🙂 zachvílku mi dojde domov mm z roboty aj s Oliverkom,tak sa im pôjdem venovať ....

alure
2. feb 2011

@seagull2404 máš tiež nejakú špeci stránku na úpravu fotiek? alebo ako sa hráš s fotečkami? nahoď niečo na ukážku 😉

memory97
2. feb 2011

@alure ved aj ja som mu kvoli tomu nedavala probiotika, ked tie mlieka maju reklamu ako hrom a ani ma nikto neupozornil, ze z toho babatka zapeka!!!!! ti verim, my sme mali tiez zapareniny, ale strasne, ked ho dostal prvykrat☹

@seagull2404
neskusala si pytiol, smrdi to hrozne, ale je to ucinne, ak je to z vypretia. Bud rada, ze este ti predpisuje(co mi vravela dr., tak do pol roka mozu predpisovat, ale iba specialne mliecka🙂), my uz kupujeme za vlastne a aj to mi lekarka neskoro povedala,ze nam to moze predpisovat, ked sme mali nutrilon HA🙂 Inac mam este 1/2 balenia Beba2, ak chces dohodneme sa🙂 nam to robilo velmi zle a to jedno co mam otvorene pouzivam do kolacov 😀

mmkkkkl,,,lkkmkjjhvcv - toto je pozdrav od Davidka🙂

@alure aj my to pozerame🙂

kvietok121
2. feb 2011

@seagull2404 ja to svojej nenesiem ja som to musim do nemocky

alure
2. feb 2011

@memory97 ja som všade čítala že materské mlieko je najrpirodzenejším zdrojom probiotik a prebiotik ako takých..tak ma ani nenapadlo kupovať porpi ATB niečo...potom mi dr. vravela že radšej dávať bio gaju....tak teraz ešte preventívne budem dávať každý deň probio,cebion a k tomu vigantol...ale už keď vidí lyžičku tak zúri 🙂 a neviem tu to dať ani do čajíka (lebo ho piť nechce ) vlastne nechce nič len MM 🙂 a z originál balenia..fľaše sa mu nepáčia 😀 😀 😀

memory97
2. feb 2011

@alure ved aj mne vraveli, ze MM obsahuje vela vitaminu C, ale musi aj mamina papat vsetko, co ho obsahuje a maly bol chorucky, ked sme dali cebion bolo lepsie a teraz davam, ak nezabudnem🙂 a probiotika davame ten infants dophilus, vraj je to najlepsie na trhu🙂

seagull2404
2. feb 2011

@alure aj fotim aj upravujem, mam rozne programy ale ani s jednymneviem robit poriadne 😖
@memory97 neskusala, to je masticka? ja som rada, ze predpisovala, len sa mi vadia take rozporuplne info a ze si kazdy robi ako chce
@kvietok121 a preco?

katulkaaaaaa
2. feb 2011

ahojte tak sme doma z ba,hrcka je o polovicu mensia,vysledky super,tak mozeme sa ockovat podla kalendara....kontorla o mesiac a potom v roku 😉
maly zaspal idem si dat kavu
@alure sa drziiim ziadne sladkosti,pomerala som sa vcera rano buduci tyzden uz aj ja poslem miery 😝
@seagull2404 krasne fotecky

eis4
2. feb 2011

@mirmaj všetko naj tamarke k 6 mesiačikom 🙂

kvietok121
2. feb 2011

@seagull2404 neviem preco ale mame to my aj vyter zaniesol mm do nemocky

akika722
2. feb 2011

pomooooc dnešny deň je prekliaty 😢
rano čižmy,potom svokra,kočik už nemaju ani nebude tak skoro,pohadala som sa s mm,Paťko dookola reve že chce dačo sladke/už mal 3sladkosti/pokazil sa mi zips na vetrovke a nejde mi otvoriť FB-že

Toto pripojenie nie je dôveryhodné ☹ ☹ ☹









Požiadali ste, aby sa Firefox pripojil k stránke sk-sk.facebook.com
prostredníctvom zabezpečeného pripojenia. Nemôžeme vás však uistiť, že toto pripojenie je naozaj zabezpečené.

Keď sa pripájate pomocou zabezpečeného pripojenia,
stránka zvyčajne poskytne identifikačné údaje na overenie, že sa pripájate k správnej stránke.
Identita tejto stránky však nemohla byť overená.





Čo by som mal urobiť?



Ak sa k tejto stránke zvyčajne pripájate bez problémov,
táto chyba môže naznačovať, že niekto sa snaží napodobniť túto stránku a nemali by ste preto pokračovať.









Technické podrobnosti

Server sk-sk.facebook.com používa neplatný bezpečnostný certifikát.

Certifikát je platný len pre nasledujúce doménové mená:
www.facebook.com , facebook.com

(Kód chyby: ssl_error_bad_cert_domain)





Rozumiem možným rizikám ☹ ☹ ☹ ☹

kvietok121
2. feb 2011

@akika722 den blbec

memory97
2. feb 2011

@katulkaaaaaa super, hlavne, ze je to lepsie.

akika722
2. feb 2011

@kvietok121 čo može byť s tym fb?????pomoooooooooooooooc ☹

katulkaaaaaa
2. feb 2011

@memory97 🙂 jaj taka som rada...vidim ze ste za tieto dva dni toho vela popisali....
@akika722 fuha moja neviem,skus nanovo nahodit fb od zaciatku a skusaj,mne ide normalne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre