♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
2. feb 2011

@memory97 ??? 😅

memory97
2. feb 2011

@akika722 skus si dat nazov toho kocika do www.pricemania.sk a mozno ti najde ine obchody, kde ho ponukaju a este ti najde aj obchod s najnizsou cenou 😉

akika722
2. feb 2011

@memory97 http://www.babyhit.cz/chicco-liteway-2010-surf/... ten je supeeer a teraz čo ked som tamten objednala??ja hceeeeeeeeeeeeem teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen 😲 😲 😲 😢

memory97
2. feb 2011

@akika722 urcite zeleny🙂

@katkavv to veru hej i ked brusko bolo dost malinke🙂xixi

memory97
2. feb 2011

@katkavv to mas dobre, my sme ho mali v sportaku na skusku a vkuse plakal☹

akika722
2. feb 2011

@memory97 a ten modry nie je pekny???modro modry

memory97
2. feb 2011

@kvietok121 to sa Matejkovi bude buvkat po pivecku 😀 😀

akika722
2. feb 2011

@memory97 ten stoji že 89eur a tamten že 125eur 😲 a maju tu aj oranžovo bežovy pomooooooc

akika722
2. feb 2011

@memory97 pomoooooooooooooooooooooooc čo teraz?ved možem ušetriť až až..a ten modro modry jéééééj,či nie je jéééj? http://www.babyhit.cz/chicco-liteway-2010-surf/...

seagull2404
2. feb 2011

@akika722 no, my tiez mame proceduru, ale tri minuty a hotovo nehrozia 🙂 casto je to aj boj, co uz, nejak to zvladneme, aj teraz tu pri mne lezi, a kope do mna intenzivne, co sa tak brani...
@kvietok121 ja niekedy ani na zachod nestiham a niekedy normlane aj zabudnem, co som robila a napr,. dnes som cumle vyvarala asi 20 min., kym som pochopila, co za zvuk to ide z kuchynskeho kuta 😖 taky hlupy tyzden mame, keby som aspon vedela, preco, ale neviem...

akika722
2. feb 2011

@memory97 prečo sa to tu neda otvoriť??? ☹

danulka3
2. feb 2011

Ahojte,tak som konečne dočítala.Baby vy sa doma nudíte,že toľko toho cez deň popíšete?? 😕 Ja sa tu cez deň dostanem málokedy a večer,keď vás dočítam,tak už tu nikto nie je.
Dnes sme boli na poradni. Máme 7400g a meriame 67cm(to sme merali doma),takže sme za tri týždne pribrali 400g.Takže viac ako minule.Boli sme aj na kožnom s tým ekzémom,dostali sme 2 mastičky,jednu na deň a jednu na noc.Dúfam,že zaberú.Doktorka kázala s príkrmami počkať aj kôli tomu ekzému,ale malý sa strašne naťahuje za jedlom,a keď som mu včera skúšala dávať mrkvičku,tak by mi zjedol aj misku.Tak počkám asi týždeň,či zaberú mastičky na ekzém a potom začneme prikrmovať.

Aj ja chcem pospať viac ako 3 hodinky ☹

@akika722 Tak aký kočík si nakoniec objednala????

akika722
2. feb 2011

@danulka3 hej ale teraz som našla o dosť lacnejši..tam sa vraj da zrušiť do 24hod objednavka ale ako??

seagull2404
2. feb 2011

@akika722 normalne im napis mail a poziadaj o storno 😉 nie je tam vysoke postovne z CR?

co som ja nasla http://babybrands.eu/infantino-dino-hryzatko normlane odpadnem z toho 😀 😀 😀

akika722
2. feb 2011

@seagull2404 neda sa to otvoriť 😒 neviem..ale tak 20eur to nebude aj tak budem v pluse..
@danulka3 poslala som ti foto na fb

memory97
2. feb 2011

@akika722 teraz uz nic, uz si objednala 😀 ja mam rada teplejsie farby, ale aj ten modry je pekny 😉 mnou sa neriad, tebe sa musi pacit.
tak im napis, ze rusis objednavku, ze si ju omylom poslala. Hadam to pochopia.
co si zas vyviedla, ze ti nejde🙂 skus vypnut uplne pocitac a nanovo ho zapnut.

seagull2404
2. feb 2011

@seagull2404 ja to tu sledujem 🙂 mne sa pacit ten veeeeelmi modry 🙂 v kazdom pripade usetris 🙂 co sa neda otvorit?

memory97
2. feb 2011

@akika722 napis im email, najdi si na ich stranke kontakty a napis im presny nazov kocika, ktory si objednala aj na ake meno a adresu.

seagull2404
2. feb 2011

ja uz odpovedam sama sebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 asi by som uz mala spat

@akika722 ja to tu sledujem mne sa pacit ten veeeeelmi modry v kazdom pripade usetris co sa neda otvorit?

seagull2404
2. feb 2011

@akika722 tebe neprislo mailove potvrdenie? malo by tam byt aj cislo objednavky, tak im odpis, ze to stornujes...

memory97
2. feb 2011

@seagull2404 😀 😀 😀 😀 veru mne sa to tu dnes akosi rusi, posuva o strany dozadu, no cisty chaos 😀 😀 zeby bolo 13teho 😉

danulka3
2. feb 2011

@seagull2404 Ja som včera doniesla vibrujúceho tigríka z DM-ky a mm sa už chytá za hlavu,že 5 mesiacov a toľko hračiek 😀
https://www.modrykonik.sk/bazar/hracky/hdq4/vib...

seagull2404
2. feb 2011

@danulka3 ja som tiez "posahana" a tiez sa ma manzel spytal, ze kam to vsetko dame 🙂

danulka3
2. feb 2011

@seagull2404 Veď budete mať dom a tam sa toho zmestíííí 😉

liba78
2. feb 2011

baby vy píšete ako divé 😀 Môj prcek konečne spí.
@akika722 aj ja "pozerám" Seherezádu. Práve zas podvádza Ali kemal Fisun 😠
@kvietok121 si ma inšpirovala už mám pivo 😀 len mm mi chýba 😝

danulka3
2. feb 2011

A ja že čo je tu tak pusto a to ide ta pošahaná šeherezáda 😀

akika722
2. feb 2011

@memory97 objednany modry,zeleny zrušeny 😅 bože sa hambim pred vami aky som blb 😅

liba78
2. feb 2011

@danulka3 vidíš ja jej hovorím nufacka, lebo ma dost malu hlavu na taky nos. A moji chlapi sa jej zastavaju. 😀

Baby že Anča Malíková už nieje v SNS, páni dobrý ťah na zvýšenie sledovanosti 😀

akika722
2. feb 2011

@seagull2404 😀 😀 😀
@liba78 ty normalne aj mena vieš???ja eéé 😀 😀 😀

memory97
2. feb 2011

@danulka3 to som videla vcera v DM-ke, my zas mame vsetko radsej ako hracky a najradsej retiazku od cumlika🙂

@akika722 to su dnesne obchody, esteze si nasla lepsi🙂

babulky lucim sa, idem k milacikovi do postielky🙂 papap

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre