♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
3. feb 2011

@katulkaaaaaa super papací plán od activie 😉
@liba78 že 22 rezňov,to komu prosím ťa ????

kahlan1
3. feb 2011

@katulkaaaaaa ani nestiham mysliet nato ze som tehotna - nie je mi zle tak to ani nevnimam - nie je kedy a s malou je trapenia dost tak tamto mi chodi po hlave

menime dr tak uvidim co nam povie nova - ci nam pomoze - vypytala som sa na sono bruska tak ideme ale az 16. 2. sme objednane tak mozno nieco zistia tam aj ked moc tomu enverim

katulkaaaaaa
3. feb 2011

@alure 🙂 ja mam dnes treti den,konecne mi rano netrci sadlo 😀 uz len to je lepsi pocit,nejem po 18tej hodine este sa donutit cvicit,a nejem biele pecivo...strasne som zvedava ci ta vaha pojde dolu 😉
@liba78 22reznov? 😀

alure
3. feb 2011

@katulkaaaaaa tak to je určite super pocit.V pondelok som bola cvičiť a bola tam babenka ktorá by ti akoby z oka vypadla..aj sa na mňa usmiala..a ja reku ale isto by sem katka zo senice neutekala.... 😀 😀 😀 biele pečivo je aj môj hriech každodený..neviem odolať keď mm donesie čerstvé bagetky,ešte teplunké z obchodu ale to je čistá provokácia od mm 😠 😠 😠
babulky viete mi hodiť link miesta kde sa máme stretnúť? nech ukážem mm kam pôjdem na "služobku" 😀 😀 😀

kahlan1
3. feb 2011

@alure ked sa mam priznat tak nervy uz nato nemam vobec - proste to sa uz neda - odkedy sa narodila len strach - najprv operacia srdiecka - uz tam som myslela ze pridem o zdravy rozum a teraz toto - ja uz mam pocit ze si asi nezasluzim aby sme mali aj obdobie aspon mesiac dva aby sme mali len a len radost a nemuseli sa bat - ale stale sa len bojime ci srdiecko poslucha a bojujeme s jedlom - ja to nechapem - ked som sa dozvedela ze ju cakame tak som sa 9 mesiacov vznasala v oblakoch a teraz len strach a strach co je a co bude - a som nato sama lebo mm je v praci od 5.OO rana do 19.00 takze sa pride dom vyspat a nemam sa ani komu vyrozpravat tak to musim povedat aspon vam aj ked viem ze uz vam musim liezt na nervy stale to iste dookola a len sa stazujem na to papanie ☹

akika722
3. feb 2011

@memory97 ano pekny je/ale drahyyyyyyyyyy/nato že to chcel len tak školka-obchod,...
ale ved niektora ho tu ma v čiernom

alure
3. feb 2011

@kahlan1 nie moja na to sme tu aby si sa vyrozprávala..a neboj sa to pominie a bude to dobré..čo nevidieť je tu jar a slniečko potom príde leto a Anetka ti bude deň za dňom robiť radosť,aj keď sa ti ten kolobeh trošku teraz zmení hlavne s príchodom druhého bábätka,ale my ženy sme od prírody silné a odolné...takže všetko zvládneme 😉

memory97
3. feb 2011

@kahlan1 zo zaciatku ho nechcel, ale nas maly nema problem vypit hociake, ale po tomto sa mu velmi nevracalo mliecko do pusi a asi ho to v brusku tak nepali, tak ho vypil. Maly mi nespapal viac ako 50-70 g prikrmu, teraz uz spapka aj 100g, ono to chce len cas. Neskusala si jej nadrobit piskotku do mliecka? Nemenila si jej medzitym mliecko? ja som teraz zistila pri malom, ked z neho robili pokusneho kralika, ci nema alergiu, pri zmene mliecka mal problemy, ale ked ho mal dhsie, tak bol v pohode.

@liba78 som zabudla, ze mozes byt pricinou aj ty 😀 😀 😀 mnam, dala by som si, ja mam este rybu, uz mi ide krkom, treti den ju jem🙂 fuha, to si neviem ani predstavit ako si klepala tie rezne 😀 😀 😝

memory97
3. feb 2011

@kahlan1 neboj moja, vsetko prejde a na to sme tu, aby sa ti ulavilo a prisla si na ine myslienky 😉

@akika722 ja si pockam na akciu, alebo ak ho niekto da do MK, je tu jeden zlty, ale zda sa mi drahy na to, ze ho uz pouzivali🙂

memory97
3. feb 2011

dobre babulky, lucim sa s vami, idem pozehlit, lebo moje dieta si uz nema ani co obliect, mamina zanedbala zehlenie🙂 majte sa pekne a pekny dnik🙂

liba78
3. feb 2011

@alure malý sa včera trochu vyhádzal na brušku a hrudníku. Tak sme s memory pátrali že po čom
A materská sa predľžila, ale aj tak potom treba zo socialky papier o termine kedy končí zaniest na úpsvar.

@katulkaaaaaa ano 22. 😅 mm išiel na lyže s kamošmi. A každý rok musím pre takú výpravu narobiť rezne na cestu.

kahlan1
3. feb 2011

@alure, @memory dakujem - Anetka je jedno uzasne a sikovne dievcatko taka je krasna a ked sa usmeje tak to je nieco neskutocne - ja neviem kde je chyba ze takto nechce papat - uvidim mozno nam pomoze nova dr

seagull2404
3. feb 2011

tak sme spat, nehovorim, ze som sa nevosla s kociarom do dveri chodby, ze tam nebolo na ten moj kociar miesto a ked sa dovalili dalsie dve maminy, tak to bolo vesele, p. doktor si na chvilku odskocit, trvalo to presne 52 min. a ked sa vratil, povedal, ze vezme prve babatka, na co sa jedna pani uz s velkou dcerou (mohla mat asi 16) rozcertila, ze ona uz neviem od kedy caka a vtrepala sa drzo dnu, nemohla som po tom cez tu natrieskanu chodbu von, nehovoriach, ze som si nemala kde malu poriadne obliect, tak len dufam, ze mi neprechladla, ked ten fusak bol tak nejako zhuzvany, nevedela som najst hygienu 🙂 🙂 🙂 ale hlavne je, ze vsetko, co sa dalo skontrolovat hned je v uplnom poriadku, uz len vysledky o tyzden
@kvietok121 @katulkaaaaaa co tam po mojom naroku, ale obdiv pre vas, co kojite, ved ja uz by som asi neuzvladla vstavanie v noci tak casto
@kahlan1 hura, hura, ahoj, ahoj

kahlan1
3. feb 2011

@seagull2404 a kde si to bola?

alure
3. feb 2011

@liba78 no snáď to nebude nič len nejaké potničky,hm? ja som s tých úradov už chorá..stále niekto niečo chce 😠
@kahlan1 niet zač moja....presne o tom to je..ten úsmev dieťatka je nadovšetko 😉
@seagull2404 vy už spinkáte celú noc? ja som sa už pripravila na to že kým budem kojiť tak nočné vstávanie nepominie, takže na dva roky dopredu si nič neplánujem 😀

akika722
3. feb 2011

@kahlan1 aj ten je super..ale nebbudeš potrebovať dvojičkovsky??? 😅

akika722
3. feb 2011

@kahlan1 tato baba ma v albume surodenecke kočiky https://www.modrykonik.sk/fotoblog/wodana/album... kuk

seagull2404
3. feb 2011

@kahlan1 na nefrologii, doktorke sa nepacili vysledky mocu, tak pre istotu
@alure my spime celu noc uz dlho, nekojim ☹ tak si to mala sama upravila, ale cas od casu sa zobudi, mne je na porazenie, lebo som nezvyknuta, ale mlieko jej nedavam ani za svet, len cajik, ak nic ine nezabera 🙂 na jednej strane sa aj tesim, ze sa tak nastavila sama, na druhej strane by som chcela kojit 😒

veve10
3. feb 2011

@katulkaaaaaa @liba78 aj my sme sa budili tuto noc neustale. Uz ani neratam kolkokrat - asi kazdu hodku a pol 🙄
@alure aka tabulka? Vy si baby vediete nejaku spolocnu tabulku hmotnosti? A mozem sa pridat s nasimi skromnymi mierami? 64cm a 6800g. 🙂
Moj drobec spal naposledy na brusku v porodnici 😉 Potom to neznasal a teraz je to ako tak - vydrzi tak 5 minut a potom sa uz jeduje. Reflux nam sice nezistili, ale skoro vzdy si na tom brusku aj grcne.
A dnes sa mi stalo prvykrat, ze sa mi rozreval na prsku. Nechapem co sa deje - aj vyhadzany je...takze prestavam brat More Milk a prestavam jest kokosovo-cokoladovu tortu, snad to prejde 🙂

seagull2404
3. feb 2011

@kahlan1 jeeeej, nova doktorka 🙂 🙂 moja, my sme na tu tvoju sikovnicu zvedave, sup nejake foto, ak sa ti da

kahlan1
3. feb 2011

@akika722 ja moc nechcem surodenecky este uvidim ako to vyriesime ale neviem si predstavit chodit s takym velkym cudom a chystam sa na cas k nasim potom k mame ze mi pomoze tak hadam budu stacit dva kociky ak by to neslo tak predam a kupim surodenecky ale ani kedysi take neboli a zaobisli sa 🙂 ja si to este neviem prestavit

@seagull2404 tak verim ze bude vsetko v poriadku 🙂
a preco jej nedavas v noci mlieko?

kahlan1
3. feb 2011

@veve10 mame rovnake miery 🙂

seagull2404
3. feb 2011

@kahlan1 no, aby sa nebudila 🙂 nie, ja jej uz teraz davam na noc kasicku na dobru noc, tak o tej 20:30, zacala prespavat celu noc, tak ju nebudim, napapa sa, ked svstane, co je vacsinou o 7mej, ak sa aj zobudi cez noc a chce sa napr. hrat, tak si ju dame k sebe do postielky a uspavame sa spolu, ak nezabera nic, nasleduje cajik, tak trosku, mam pocit, ze mliecko nepotrebuje, ked vacsinu noci prespi bez neho 😉

kahlan1
3. feb 2011

@seagull2404 🙂 tu je nezbeda

akika722
3. feb 2011

@kahlan1 aká je krasna 😎

kahlan1
3. feb 2011

@akika722 dakujem 🙂

veve10
3. feb 2011

@kahlan1 jeeej, ako sa krasne smeje 🙂 Moj je do fotaka vzdy totalne vazny. Tu mame fotecky zo vcera...na prebalovacom pultiku a u maminy v posteli (fascinuju ho tie obliecky 🙂

kahlan1
3. feb 2011

@veve10 krasnucky - aj ona je do fotaka vazna lebo ho studuje ale ked nastavim na nu fotak a vedla robim opicky tak sa smeje :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre