• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
27. jan 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi konečne prestalo byť zle, ale zase ma pre zmenu začalo bolieť brucho, faziľka si dnes užíva:slight_smile:
27. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky tak konecne pridavam aj ja foto ...drobcek ma ale iny uhol z hora:slight_smile: tak mu vidno aj dlan a prsteky na rukach aj ocka aj nostek aj pusu ...boze sa tesim nech uz je letooooo a august :sunglasses:
27. jan 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tomu farbeniu, ja som si farbila vlasy aj pri Adamkovi a akurat som si aj vcera farbila
27. jan 2010 o 19:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladywitch26 :ja som rodila moje prve v MT bola som celkom spokojna a teraz je to este aj prerobene a zevraj velmi pekne,tak budem nakoniec tam rodit,ja som tiez z MT a momentalne v Nemecku a ty si kde v zahranici ??
27. jan 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaz, hm tak davaj pozor na brusko, aspon ze na to prisli a vies na com si, tiez som pocula ze ako rastie maternica moze sa to upravit :wink:
27. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska supeer, inak vam vsetkym takto dokladne merali babatka a mne len crl :angry: led som sa pytala na meranie NT, pozerali na mna ako ppuky este aj nevrlo, ze a naco, iba ked je indikacia :angry: tie kolonky v tehu knizke su tam asi naprd :angry:

deni a preco ti dr, uz neda normalne cipky na mykozu???? mne ich dali a to som nemala pocit ze mam nejaku, praveze po vyplachu co mi spravil v nemocke som mala pocit ze to celkom preslo, aj tak mi este potom napisal cipky 3ks, za 3 dni bolo po probleme
27. jan 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola na melir objednana a miesto toho som v ten den skoncila v nemocke a odvtedy sa neviem rozkyvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiez sa bojim ako to dopadne ci nebudu oranzove :sweat_smile:
27. jan 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leni,bo poradnu mam az pozajtra.hadam mi daco da,lebo si nasadim liecbu sama
27. jan 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikitka, ja som v irsku a tu je to fakt bezkonkurencne. nech je martin prerobeny ako chce, mne by celkovy dojem dokazala znicit aj jedna nevrla sestricka a to tu nehrozi. inak citam akurat co zasa dorobili na antolskej. toto ma na slovenskych nemocniciach stve, ze si ani zaboha nepriznaju chybu. dieta rodili kliestovym porodom, ma dolamane rebra a klucnu kost, ale oni budu tvrdit, ze ked odchadzalo, tak bolo zdrave. no snad este nechcu tvrdit, ze to mamicka tak silno objimala dieta, ze mu kosti dolamala :angry:
27. jan 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobree ranko vsetkym tehulkam,mne sa akosi nechce spat.priatel odisiel do prace a ja nemozem zaspat.ale zato vcera som hajala uz o 9h.
rano ma par krat naplo,rychlo som natlacila syrovy chleba a pol litra vody a je mi lepsie,tak dufam ze to vydrzi na chvilku. :slight_smile:
28. jan 2010 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja som hore od 6.00 , zaktratko sa idem skulturniť a na tu hematologiu, už som dosť nervozna z toho výtoku čo mam , tak dufam že zajtra mi nato dačo daju
28. jan 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni drzim palce,urcite to dobre dopadne.
28. jan 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik, no ešte si davam vydatne zdrave ranajky ,.... párky s kremž.horčicou .... hadam sa nrzgrcam,lebo dnes mi je divoko . 3 roky chodim na hematologiu nalačno a teraz mi povie sestrička že to vobec nemusim,infart
28. jan 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata....ja idem akurat tiez ranajkovat, acidko a syrovy pagac
28. jan 2010 o 08:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ja som mala chlebik vo vajicku s ementalerom navrchu a caj s citronom...zato vecer som sa "krotila" a zjedla len 3 ks tvarohove palacinky...no...a potom o 22.15 - 2 krajce chleba s tlacenkou a cibulou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
na obed urobim spenatik
deni drz sa
28. jan 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si dnes natiahla už tehu rifle. mam take bedrove, da sa do nich dať aj opasok , niečo ako ma lenadka v labume, takže su dobre stale . nosila som ich do porodu . konečne sa citim pohodlne,ale budem musieť ešte nejake zohnať , len na moju nizku vyšku ťažšie. a tiež chcem presne taky typ bedrových
28. jan 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som mala chlieb vo vajci na ranajky :grinning: ja sa zatial napcham do gati z uniformy, ale do svojich rifli uz ledva. ked sedim, tak uz rozopinam zips :grinning: ale o nejaky tyzden dva uz si budem pytat aj v robote tehu uniformu. a to uz budem musiet povedat, ze som tehu. no bezim ja uz pracovat---

inak ak mozte, zahlasujte aj dnes za nas, uz sme na 3.mieste, na druhe nam nechyba vela
www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=5e7a8f9317e7afeab655e490c567a883e6a998b883436615
28. jan 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni tie rifle co mam v albume su freee zatim, pyta za ne 15€ :wink: ja som vzala len suknu a su 3/4 co na jar vyuzijes, lebo podla mier by mi rifle boli uzke, boky maju 90 a ja mam 93, takze niic pre mna, predsa len v tehu sa chcem citit pohodlne, oni su elasticke tak by sa natiahli asi, ale radsej som ich nebrala, lebo tehu rifle aj tak mam 2ks.
28. jan 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby dnes idem na svoju uuuplne prvu poradnu, tak sa tesim!!!! :slight_smile:
Akurat ze nas trosku zasypalo snehom, tak to asi nebude upne ok s dochadzanim do ba, lebo bratislavcania maju so snehom trosku problem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni dik, ešte uvidim,kus sa bojim toto kupovať cez net. viem ako som musela kopec rifli vyskušať v obchode kým mi sadli tieto
28. jan 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko babulky,

tak tu v BA opat krasne nasnezilo.. :dizzy_face: prave pijem kavicku a kukam co ste od vcera vecera popisali.
28. jan 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jan 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas tiez riadne sype :grinning:

deni ja by so mtie rifle brala vsetkymi 10-timi, keby boli v bokoch kusicek sirsie, ale je fakt ze kupovat rifle takto je riskantnejsie, predsa len sukna, na tej az tak nema co nesadnut :wink:
28. jan 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som rozmyslala ze zajdem osobne do nejakych predajni, u mna je celkovo problem kupit gate, ja som mala vzdy nepomerne boky a zadok a stihlejsi pas, takze koly bokom a zadku som si musela brat vzdy velke cisla..
rozmyslam ze skocim do nejakeho kamenneho shopu tu v ba :slight_smile:
viete poradit kde maju veci pre tehule? myslim za dobre ceny, nepotrebujem zas gant gate :wink:
28. jan 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea tak stastnu cestuuu :grinning:
28. jan 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic idem ten spenat zbuchnut, caute a drzte sa u lekarov :wink:
28. jan 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka ty si ma tak milo vyhnala :wink: ked ja idem az na 1.. :sweat_smile: :grinning:
28. jan 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea ja som nakupila celu tehu garderobu v CA
28. jan 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok