♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
4. feb 2011

@alure moja, terezka má krásne ružovučké ďasienka, ani náznak po zúbku, síce dáva si komplet všetko do úst, ale to je asi normálne .... barborke vyrástol prvý zúbok v 11.mesiaci ... niečo sa určite deje, no neviem čo ... teraz zýva, kope nohami nervózne, pretiera si očká, ale ani za svet spať ... no spala chvíľku ale vidím, že to nestačí, ved buntošila celú noc

alure
4. feb 2011

@majka35 no tak to je unavená,ale nedá jej spinkať...ja si zvyknem ľahnúť k Denisovi,a pri kojení väčšinou zaspíme obaja 🙂 možno by ti pospinkala vonku v kočíku?

seagull2404
4. feb 2011

@alure skor neviem, len lezim a hlavou mi behaju myslienky a nezaspim tak, aby som si oddychla, jedine na zaciatku tehotenstva s tym vobec nebol problem 😀 😀 😀 inak mne sa strasne paci, ako zijete tym manzelovym zamestnanim, je to take spravne 🙂

alure
4. feb 2011

@seagull2404 no ale niekedy pomôže aj iba tak ležať...ani spať netreba..ja sa snažím stále trošku sa natiahnuť keď Denis spí....alebo si rovno ľahnem aj ja 🙂 no ono to nie je až tak jeho zamestnaním,už pred nástupom do SHELLu sme fandili ferrari ale je pravda odkedy je tam,máme viac možností sa zúčastňovať rôznych akcií spojených s ferrari ako takým,či už je to VC v Budapesti,alebo akcie na Masarykovom okruhu v Brne...a mm samozrejme chodieva aj priamo do Monzy a Maranella v Taliansku,ale tam už ako rodina nemôžeme s ním (je to väčšinou spojené s nejakou firemnou akciou) no ale tankovať som ešte na inej čerpačke ako shellke netankovala 😀 😀 😀 a konečne sa cez víkend otvorila aj u nás v SC

majka35
4. feb 2011

@alure pospinká určite, o pol 4 idem do škôlky po barborku, takže dovtedy musí moja malá terezka vydržať ... v jednom kuse rozpráva: dedede dedede, noha v ústach a vyzúva si ponožky

alure
4. feb 2011

@majka35 no aj my tu blaboceme..ajeejee ..idem sa s ním trošku pomojkať 😉

seagull2404
4. feb 2011

@alure moj mm je strasny fanusik ferrari, on by dal majetok, len aby sa mohol dotknut ozajstnej formulky, sa s nim stale dotahujem, ze fandim mercedesu 🙂 a on sa so mnou normalne ani nebavi 😀 😀

alure
4. feb 2011

@seagull2404 tak mu ukáž pár mojich fotiek z Brna 🙂 tam sedím na monoposte 😀 😀 😀
ja si zas robievam srandu keď dojdu kamoši na hokej a ja v tričku Slovanu fandím Košiciam 😀 😀 😀

akika722
4. feb 2011

baby v blogu si možete nastaviť aby maše prispevky a fotky veideli bud len registrovany,všetci alebo len priatelia 😉 taka novinka 😵

alure
4. feb 2011

Moja hlava deravá,zabudla som si včera vybrať z mrazáku kuracie stehná,tak som ich vybrala až ráno a konečne sú ako tak vhodné na manipuláciu,tak idem rýchlo niečo vymyslieť a uvariť kým dojdú chlapci z BA ...zatiaľ pa pa

seagull2404
4. feb 2011

@alure ukazem, ja uz som mu o tebe hovorila, teda, skor o tvojom manzelovi 🙂 mal take iskricky v ociach, je mi z neho niekedy smiesno, on je normalne taky flegmos, velmi rozvazne posobiaci, ale ked sa s nim bavim o ferrari alebo hokeji, tak ako maly chlapec, hokej mame ale spolocny, my tiez fandime kosiciam, a v ziline chodime na zapasy a musime davat pozor kam sadame 🙂

kvietok121
4. feb 2011

tak uz sme tu tancovanie sme nestihli, u alrgologa ludiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
@seagull2404 ja tiez pockam na neskor na sportovy kociar, my sice fusak mame aj na nozicky, ale zase este nesadkame atak ho tam nechcem davat sedkat a vonku chodime ked ide buvat doobeda
@katulkaaaaaa uz je termin stretavky??? alebo nebodaj aj miesto???
@alure @katulkaaaaaa aha uz viem nasla a precitala som miesto stretavky
@memory97 aj my sme si dnes prvykrat dociahli az na chodidla, zatial to boli nozicky 🙂
@majka35 ja ked maly tiez place, hneva sa - niekedy ma este take dni - tak som studovala a nasla som, ze moze byt pokakany, pocickany, hladny, bolia ho zuby je mi zima, je unaveny, nudi sa chce sa nosit a kukat dookola, chyba mu mama, chce inu hracku ... no proste vyber si 🙂
@akika722 dalsia novinka dobre vediet

no a mame novinky takto sme sa cudovali ked sme zistili ze nase oblubene motyliky sa daju chytit, doteraz sme ich len kukali a ked sme chceli chytit, tak sme ich nedociahli

inac mame novinku

akika722
4. feb 2011

@kvietok121 novinka groka alebo nastavenie sukromia? 😅 aky je zlatunkyyy 😵

je už termin stratavky???baby ja neviem či budem mocť dojsť 😢 stahovanie a prerabky finančne vyčerpaju dosť kedže treba vela toho porobiť 😢 no pokusim sa 😢

seagull2404
4. feb 2011

@akika722 o akej stretavke sa bavime?
@kvietok121 ake mile 🙂 juuuj, ake uzasne pokroky decka robia a ako objavuju veci, ktore nam pridu prirodzene

akika722
4. feb 2011

@seagull2404 stretavka augustoviek v lete 😉

kvietok121
4. feb 2011

@akika722 neviem o termine, ake niekto vie nech napise, novinka - nastavenie sukromia
@akika722
@seagull2404 je uzasny normalne ma dojal tak som ho sla hned odfotit ako to skusal zas a zas a stale taky vycudovany

majka35
4. feb 2011

@kvietok121 vybrala som si 😀 prebalená je, napapaná je, hračky môže byť že ju nudia, na rukách by sa nosila celý deň ... doteraz sme sa šalili, taaaak sa smiala na plné hrdlo moja zlatá ... no a teraz leží v spálni a pozerá duck tv

seagull2404
4. feb 2011

@akika722 to som nepostrehla... a kde?
@kvietok121 jasne, treba to zachytit, spomienky su dolezite, ja tiez milujem, ked vidim, ako na nieco prisla alebo objavila a skusa to znova a znova 🙂

kvietok121
4. feb 2011

@majka35 ja som sa vtedy tiez nasmiala... taky mily clanok skoda ze nemam link

kvietok121
4. feb 2011

@seagull2404 na detoch sa mi paci to ze raz urobia a potom to skusaju zas a zas a uz je to samozrejmost, rano skusia a vecer to uz robia furt 🙂

majka35
4. feb 2011

@kvietok121 matejko zlatý robí také veeeeľke pokroky ... krásny je ... milujem malé detičky

moja barborka dnes mala karneval a mm ju odniesol do škôlky aj s kostýmom princeznej ... kamoška išla odniesť dcéru neskôr a jej malá bola zajačik ... tak povedala učiteľke, či by jej nedala do ruky umelú mrkvu a nenamaľovala jej čiernou farbou fúzy a moja barborka začala vykrikovať, že aj ona che fúzy, tak jej učiteľka vysvetľovala, že ona bude princeznička, že jej vymaľuje očká a pery a ona sa vraj pustila do plaču, že nie, lebo ona chce fúzy ... takže z nej bola asi fúzatá princezná ... no uvidíme fotky 😕 😕 😕

majka35
4. feb 2011

@kvietok121 veľmi milý, hlavne, že mamke pomôže vyriešiť problém 😀 😀 😀

majka35
4. feb 2011

mám neskutočnú chuť na sladké ... taký puding so šľahačkou a piškótkami a černicami a .... stačí

kvietok121
4. feb 2011

@majka35 dakujeme, vies to je asi preto aby si maminka nemyslela ze vychovavat dietatko je lahka vec 🙂

seagull2404
4. feb 2011

@majka35 jeeeeeej, tie decka, no a co, ved aj fuzata princezna mze byt, no nie? 😅 😅

danulienka35
4. feb 2011

@alure pekny den prajem vsetkym ale neviem ci budem mat auto ☹ tak asi nemozem ist svami co ma moc mrzi a je mi luto mocccccc ☹

jankasramka
4. feb 2011

@katulkaaaaaa
@alure baby nieco sa mi mari ze niektora z vas mala problem s ATB. neviem to iste ale ak ano tak o co islo?
mne sa mateo vyhadzal hned po prvej davke a pokracuje to doteraz a stale ma strasne koliky a hneckuje a v noci nespi. nemali ste nieco podobne?

alure
4. feb 2011

@danulienka35 neboj do leta poriešime,alebo pôjdeš so mnou 🙂
@jankasramka my sme mali problém len s ich podaním,hnačky ťažko vylúčiť - mal častejšiu stolicu,ale nebolo to nič hrozné....ale ak máte akékoľvek problémy,radšej zavolaj dr. a vysaď ich predsa len ide víkend aby ste nemali problém...vieš zavolať alebo ísť k dr.? Jaj síce u vás ráno som si neuvedomila..vyrážka je popísaná v nežiaducich účinkoch?

alure
4. feb 2011

@seagull2404 to si viem predstaviť 🙂 mne bolo ľúto že minulý rok som na hungaroring nemohla ísť aj ja,predsa len som nevedela kedy sa mi môže rozbehnúť pôrod ale tento rok idem 😉 Prikladám foto z ferrari racing day Brno 2009 ..kam si sa pozrela samé ferrari 🙂

katulkaaaaaa
4. feb 2011

@majka35 maji uz som doma z kavy,poviem ti mala som sama pre seba dve hodiny a ako mi to pomohlo 😵
@akika722 v pohode 😉 take kludne dieta som ja este nevidela,preco blokli groku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre