♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
28. jan 2010

tea 😀 ja ze uz teraaaz 😀 prepac, teda sedkaj a pis moja 😀

silwietta
28. jan 2010

aj ja idem na 1 k Dr. snazim sa nahovorit si ze som kludna, ale hore som uz od pol siestej 😒

tea333
28. jan 2010

lenad tak ja este posedim 😀 😀 aj ked aj tak musim vypadnut skor, idem zaniest kamoske papiere a ta doprava 😔
a este nie som poludstena 😀 vlasy treba vyzehlit a tak 😉

silwietta to je super ze aj ty ides!! mame rovnaky TP..aj ja som nervozna ako blazon ze co bude, neviem co so sebou..snad je vsetko uplne v poriadku, drzim palce a potom porovname udaje ked sa vratime 😉

silwi dik za tip urcite sa tam pojdem mrknut do avionu hned po skuskovom o 2 tyzdne, nech si aj ja kupim nieco do coho sa zapnem, lebo gate este niektore ok, ale ktovie dokedy 🙂

halintoa
28. jan 2010

Ahoj kočky 🙂 ,
ja som dnes bola na krvičku, už som doma, chvala bohu na mňa autobusár nevyblafol, že "Cez Pílu nejdeme, zapadneme", tak som sa dostala domov celkom pohodlne. Ale teraz mi volal mm, či už som doma, lebo že za Modrou už je uzavretá cesta...
tea: Ty si odkiaľ? Potom popíš presne tú poradňu, ja mám prvú až vo februári 🙂.
Ja som si dnes kúpila v obchode jahotové knedlíky 😝 , tak sa teším na obedík a od mm tu mám ešte to vepřo.knedlo-zelo a špagety s mäsovou omáčkou, môžem sa objesť koľko chcem 😀 .
Rozmýšľam, že si idem ľahnúť, vstávala som už pred siedmou 😅 a aj ten odber krvi mi asi neurobil dobre, ledva držím oči otvorené.

Ladyw: dúfala som, že mi pôjde hlasovať každý deň a nejde potvora, ale vypisuje, že zajtra môžem dať zasa hlas.

silwietta
28. jan 2010

tea, sa mi zda ze v auparku maju vacsi vyber tehu veci ako v avione...

lenadka
28. jan 2010

vuáá aj ja chcem ist do avionuuuu, tam sa vzdy vysantim a donesiem nieco malej alebo sebe, alebo obom /na to ze tam mavam cas tak 1-max. 2 hodky/ 😀 potom rychlo hladam aj pre mm aby nepovedal, ze len babam a jemu nic 😅 vlani som malej kupila suprove kolieskove korcule tam zlava zo 4500,- Sk na 450 😅 😀 este sa da nozicka zvacsovat +- 3 cisla, chcem aj pre mna nejake nech po porode mozeme trenovat 😀

lenadka
28. jan 2010

pardon to bolo v auparku 😅 ale do avionu sa dostanem castejsie

tea333
28. jan 2010

halintoa ty byvas v Pile??? Tam by sme sa strasne chceli prestahovat 🙂 Teda ked budu nejake penizky navyse..

silwetta tak skocim aj do auparku,aj ked avion mam jednak blizsie, lepsie sa parkuje a celkovo je mi sympatickejsi, avion je pre mna neprijemne prostredie,.. 😒 chodim len sup do kina a do panta rhei a domov 🙂

tea333
28. jan 2010

halintoa momentalne byvame pri Ba, v Moste pri Ba, cast studene, domov menej nez v polovici Pily 🙂

lenadka
28. jan 2010

silwi, ja prve co bezim do CA a potom HM a potom uz len rychlo do hrackarstva a domov, ine za ten cas nestiham 😅

jajka28
28. jan 2010

deni-neboj len nezabudni pripomenúť dokymu, ale on ak ta pozrie zospodu uvidí aj ja som mala celý min. týžd.silnejší neprij.výtok ako opisuješ a povedal že je to mykoza, tak mi dal krém s aplikátormi /povedal že do 12 tt nechcú nič dávať/

a z domác.receptov-hej biely plnotuč.jogurt, obmedzit sladké, umyv. intim. mydlom, žiadne bazény.....

silwietta
28. jan 2010

aj mne je avion sympatickejsi nez aupark, ale ked moj drahy videl aka som bola nestastna, ked som si nenasla velkost v avione tak sme utekali do auparku 🙂

silwietta
28. jan 2010

lenadka, to je presne ako moja trasa, len este casto skocim aj do panta rhei

halintoa
28. jan 2010

tea: hej, bývam, z okna spálne vidíme na Červený kameň 😀 . Je to tu super, až na cestovanie (pracovala som v BA a denne som zabila cestovaním 3-4 hodiny). A tiež je tu zima ako v ruskom filme, ale zasa v lete sa tu podvečer príjemne ochladí a super sa tu spí 🙂 . Pokojne sa presťahujte, aspoň tu budem mať ďalšiu kamošku a moja bambulka s abude mať s kým hrať 😀 .
KOľko máte obyvateľov? My cca 300 a väčšina na dôchodku...

jaz
28. jan 2010

ahojte,
dnes sa moja mama nedockala kvoli snehu autobusu do prace, tak prisla pre Livku a isli santit do snehu 🙂

deni, nebola som v nemocnici, doktor na pohotovosti nevedel, co sposobilo krvacanie, keby nato prisiel, asi ma nechaju na pozorovanie, lebo pri tej placente hrozi aj odlupnutie ☹ az v utorok na kontrole prisiel na pricinu moj gynekolog. A ty si mala ake problemy? prepac, urcite si to pisala, len nemam sancu precitat tolko stran dozadu. A este k tej mykoze, zvyseny hlien v tehu je vraj normalny, pokial nezapach a nesvrbi, mal by byt OK, aj ja to mam, tak nic ine po tom co som krvacala nerobim len "kontrolujem" 😝

lulusha, placenta vzadu je OK, ja som tak mala pri prvej a teraz si vybrala zle miesto 😒

miska, babulka je krasna aj ma pekne miery 🙂

lenadka, dakujem 🙂

tea, silwi nech vam poradna dobre dopadne 😉

zuzana76
28. jan 2010

ahojte

jeeeej hali, to musi byt super, tam by som sla hned byvat, ja by som isla na dedinu, sice viem,ze s cestovanim je to tazsie, ale prostredie asi krasne 😉

lucy1990
28. jan 2010

Dobre ranko babulky 🙂 kym vas ja docitam...hotovy roman na pokracovanie 😉 vcera som mala strasny den, za cely den som zjedla len 2 suche rozky a vyvracala som viac ako som prijala..dufam, ze dnes uz bude len lepsie...boha zo snehom, uz mi to lezie hore krkom ☹

halintoa
28. jan 2010

lucy: to Ti teda nezávidím, už by Ti nevoľnosti mohli skončiť 😒 . Nemáš doma homeopatiká Cocculine? Možno by zabrali, ja som ich moc nevyskúšala, lebo mne nevoľnosti prešli celkom skoro. Čo sa týka snehu, súhlasím, mm každý večer odhádže sneh, ja ho namasírujem a ďalší deň môžme odznova... Ráno 20 minút odhrabával auto, aby sme vôbec vyšli...

lucy1990
28. jan 2010

Hali, no mna sa pytal aj moj gyndos, ze ci na to nieco nechcem...ale ja vzdy poviem ze vydrzala som doteraz vydrzim aj dalej...ked mi je 2 dni obstojne a potom jeden den total zle, da sa to zvladnut...alebo ked mi je kazdy den len rano, vyvraciam sa a mozem existovat...ale ak by to so mnou malo byt kazdy den take ako vcera, tak nevaham 😝

lulusha
28. jan 2010

Lucy, ale tebe nebyvalo na zaciatku zle, nie? A teraz by uz nemalo byt... ja mam akurat poslednu dobu po veceroch strasny hlad 😝 vcera mi manzel doniesol do postielky hrianky so syrom a sunkou, taky bol uzasny 🙂

lucy1990
28. jan 2010

Lulusha, praveze byvalo. Mala som asi 2 dni pauzu a uz som sa strachovala, ci je vsetko v poriadku...a potom sa to vratilo najprv rannym vracanim hned ako som otvorila oci tak ma naplo a nedalo sa s tym nic robit a vcera cely den onicom...

rubinka
28. jan 2010

Ahojte baby, tak som sa k vám konečne dostala, nešiel nám monitor, tak teraz máme starú šunku môžem byť spokojná 😀

U mňa nové nič, mám už nejaký náznak brucha, hlavne večer. Zajtra idem s mm na utz taksa veľmi teším
Posledné dni mi bolo až podozrivo dobre, ale dnes ráno sa vrátili nevolnosti. Prečítať vás za toľké dni bola riadna fuška.

Tak vítam nové tehuľky ktoré sem pribudli a vy čo máte tie špinenia a iné problémy, tak vám želám nech máte už od toho konečne pokoj aby ste si mohli užívať tehu jak sa patrí 🙂

Denisočka ja som ti už predtým radila na tú mykozu probiotiká SUPER DOPHILUS, ale sladké aspoň trošku obmedziť musíš, ja viem je to ťažké lebo tá mykoza spôsobuje aj strašnú chuť na sladké, prešla som si tým ale musela som dačo robiť ked som sa nechcela zblázniť. Tak si nekupuj sladké nech ta neláka a ked tak si daj ovocie a potom tie probiotika, určite sa z toho dostaneš.

marija
28. jan 2010

Ahojte kocky.

Tak prave som dosla od lekara, ta metelica vonku... ach jaj 😠 stravila som tam hodinu a pol. Najprv UZV, ptoom poradna, potom krv. Ale nastastie vsetko ako ma byt.

Takze postupne. UZV dopadlo nasledovne. Podla PM som 12+0, podla UZV som 12+6. Hodnota CRL cize velkost babatka je 65mm a hodnota NT je 1,8mm. Babatko sa krasne hybalo, mavalo rucickami. Dr. mi robil aj nejake merania srdiecka, nejake dvojchlopnove a trojchlopnove ozvy, plus prietoky a este nieco, do coho som sa akosi nevyznala lebo pri malej mi to nerobili. Ale, ze zatial je vsetko presne tak ak ma byt 😉 tak sa vytesujem!!!

rubinka
28. jan 2010

Marija gratulujem k dobrým správam 🙂

marija
28. jan 2010

Rubinka dakuejm 😉

snehulienka24
28. jan 2010

Ahojte maminy cakatelky 🙂 vcera sme boli na usg, dostali sme konecne teho knizku...som 10 plus 1 podla merania, ale o dva tyzdne idem k doktorovi Cunderlikovi, tak tam by sme to mali zistit presne... 🙂 male doktorka nazvala aky macko 🙂))) tak som zvedava co z neho bude 🙂 vcera sa predvadzalo, hybalo rukami nohami o sto tristo 🙂 vy uz mate prvo trimestrovy screening za sebou, co? no som celkom zvedava ake to bude...

snehulienka24
28. jan 2010

jaj a crl 2,7... 🙂

rubinka
28. jan 2010

Snehulienka nemyslíš náhodou 27mm? Lebo 2,7 mm by bolo fakt málo 🙂

snehulienka24
28. jan 2010

rubinka, no ona to ma na cm... 🙂)) na tom usg nastavene 🙂 takze preto...

rubinka
28. jan 2010

Jasné chápem 🙂 a fotečku nemáš?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre