• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@katulkaaaaaa tak to je super že si si trochu oddýchla zrelaxla :slight_smile:
4. feb 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka jani ja som toto nemala :unamused: neviem ti poradit,ale ja vzdy ked decka maju atb hned nasadim probiotika
4. feb 2011 o 16:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 jej aky je zlatucky :wink:
@alure jej vazne ved na benzin dam moj pojde asi s kamosmi si neco palnuju tak by sm nemohla ist,aky je podareny mali no nasa nozicky do ust ved dychat by nemhla :grinning: dnes som ju posadila na nocnik a ona sa vykakala a vycurkala aku radost som mala :grinning: vecer dam fotky
4. feb 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 matejko je podareny,ako na to pozera zlaticko :wink:
4. feb 2011 o 16:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 to je najmenej moja :slight_smile: waw tak druhé augustovčiatko čo už sedí na nočníčku :slight_smile: gratulujem...no malý napriek tomu že vyzerá ako buchtička je ohybný až sa niekedy čudujem ako sa dokáže zvrtnúť do nejakej polohy :slight_smile:
@jankasramka..no aj my dávame probiotika (biogaja) ...
4. feb 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure no skusila som ako Janka pisala :grinning:
4. feb 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si spísať ingrediencie na nákup..mm veľmi chutil koláčik lambada,čo som piekla minulý týždeň a zajtra sa chystám piecť ten kinder koláč čo tu koloval na neho recept. A na obed bude kalorická bomba,bravčové kocky na horčici v zemiakovej placke a posypané strúhaným syrom :slight_smile: no čo dodať..moji chlapci si zmysleli nejakú dobrotu a mne neostáva nič iné len si zalaskotiť s nimi...v pondelok to vyskáčem na zumbe :slight_smile:
4. feb 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ja ho idem tiez piect u nas hrozne chuti
4. feb 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ja som ho ešte nepiekla,lebo stále niečo iné príde na rozum,ale už som si spísala čo všetko na neho doma nemám a pôjdem na nákup.Sme sami doma,Oliverko sa išiel sánkovať, mm išiel do BA tak sa poobliekame a skočím s Denisom ale len autom,už je chladno na kočík...a raz dva som doma..chcela by som aby mäsko postálo v páci.
4. feb 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure no tak utej nez bude tma ve vinikacuji uvidis bomba :wink:
4. feb 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 netusim, ale staci maly naznak niecoho a si z konika prec. Aj kamosku mi takto odstranili, fakt nerozumiem ich filozofii...

@alure mozes to spravit raz, upozornia ta a ked to zopakujes, tak letis:slight_smile: mozno spravila nieco zavaznejsie, co sa im nepacilo.

Ahojte, môžem dávať malého sedieť aj bez opory keď to už zvládne. Avšak ja ho posadím do tej polohy a on sedí, sám sa však neposadí. Avšak na pretáčanie z bruska na chrbátik ale i naopak je moooc lenivý a nerobí to vôbec! Neubližujem mu s tým?! Ďakujem
ahojte kočky,zas ste popisali,ani sa mi nechce čitať boli boli hlava :confounded:
4. feb 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oksu neublizis mu neboj nasa sedi uz cca 3 tyzdne,tiez sa nepretaca sa ani nic tiez je leniva ale sedi sama :wink:
4. feb 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 preto sa nechcem do toho miešať :sweat_smile: Boh vie kto ma pravdu ja do toho nevidím,nebola som pri tom dozvedela som sa to len dnes
4. feb 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez vas by som skapala :pensive:
4. feb 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 mojko prosim hod mi link na kocicky sportove dakujem
4. feb 2011 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 fuuu moja,aku značku chceš??? baby bazar ma vela kočikov ,aku maš predstavu???
4. feb 2011 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no ja som velmi spokojna a ABC desingom
4. feb 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure dost!!! ja som na detoxikacnej diete a moj jediny pozitok je troska medu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. feb 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 preco? moja si na detoxikacnej diete?
4. feb 2011 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 lebo som tlstaaaaaaaaaa
4. feb 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 ty si tlsat? prosim ta prestan :angry:
4. feb 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 to je akaaaaaaaa??????????infooo..infooooo
4. feb 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 @alure baby super téma formula, hokej. To môžem, akurát som v hokeji protipól v červeno-žltej (Dukla Trenčín). Ale mm hokej nemusí, tak som vždy celú sezónu odchodila s chlapcami ja. Teraz im je ľúto, že nemajú s kým ísť. :cry:

@akika722 ťažko povedať, čo musíš vykonať aby ťa blokli. Škoda, že už neuvidíme malého Jurka groky.
@kvietok121 šikovný matejko
@jankasramka my sme mali taký problém. Hnačku sme mali strašnú ale atb sme mali napriek tomu užívať. Probiotiká a popučený banán boli doplnkom. Výsyp sa zmiernil až po 3-4 dni. Tak sme nemali dokázané že išlo o reakciu na atb. A Rectodelt čípky nám sťahovali aj nežiadúce účinky. (Syntetický kortikoid v čípkové formě. Používá se především pro své protizánětlivé, protialergické, antiedematozní (zabraňující otokům), imunosupresivní (potlačující imunitu) účinky.)
4. feb 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 babulky a kde je hajatanfus? ani ta tu nebola uz veky :frowning2:
4. feb 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 veru neviem :confounded: možno jej nejde net. Minule písala, že máva s ním problém.
@hajatanufus kde si babulka ?
4. feb 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok