♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
4. feb 2011

@katulkaaaaaa tak to je super že si si trochu oddýchla zrelaxla 🙂

katulkaaaaaa
4. feb 2011

@jankasramka jani ja som toto nemala 😒 neviem ti poradit,ale ja vzdy ked decka maju atb hned nasadim probiotika

danulienka35
4. feb 2011

@kvietok121 jej aky je zlatucky 😉
@alure jej vazne ved na benzin dam moj pojde asi s kamosmi si neco palnuju tak by sm nemohla ist,aky je podareny mali no nasa nozicky do ust ved dychat by nemhla 😀 dnes som ju posadila na nocnik a ona sa vykakala a vycurkala aku radost som mala 😀 vecer dam fotky

katulkaaaaaa
4. feb 2011

@kvietok121 matejko je podareny,ako na to pozera zlaticko 😉

alure
4. feb 2011

@danulienka35 to je najmenej moja 🙂 waw tak druhé augustovčiatko čo už sedí na nočníčku 🙂 gratulujem...no malý napriek tomu že vyzerá ako buchtička je ohybný až sa niekedy čudujem ako sa dokáže zvrtnúť do nejakej polohy 🙂
@jankasramka..no aj my dávame probiotika (biogaja) ...

danulienka35
4. feb 2011

@alure no skusila som ako Janka pisala 😀

alure
4. feb 2011

idem si spísať ingrediencie na nákup..mm veľmi chutil koláčik lambada,čo som piekla minulý týždeň a zajtra sa chystám piecť ten kinder koláč čo tu koloval na neho recept. A na obed bude kalorická bomba,bravčové kocky na horčici v zemiakovej placke a posypané strúhaným syrom 🙂 no čo dodať..moji chlapci si zmysleli nejakú dobrotu a mne neostáva nič iné len si zalaskotiť s nimi...v pondelok to vyskáčem na zumbe 🙂

danulienka35
4. feb 2011

@alure ja ho idem tiez piect u nas hrozne chuti

alure
4. feb 2011

@danulienka35 ja som ho ešte nepiekla,lebo stále niečo iné príde na rozum,ale už som si spísala čo všetko na neho doma nemám a pôjdem na nákup.Sme sami doma,Oliverko sa išiel sánkovať, mm išiel do BA tak sa poobliekame a skočím s Denisom ale len autom,už je chladno na kočík...a raz dva som doma..chcela by som aby mäsko postálo v páci.

danulienka35
4. feb 2011

@alure no tak utej nez bude tma ve vinikacuji uvidis bomba 😉

memory97
4. feb 2011

@akika722 netusim, ale staci maly naznak niecoho a si z konika prec. Aj kamosku mi takto odstranili, fakt nerozumiem ich filozofii...

@alure mozes to spravit raz, upozornia ta a ked to zopakujes, tak letis🙂 mozno spravila nieco zavaznejsie, co sa im nepacilo.

oksu
4. feb 2011

Ahojte, môžem dávať malého sedieť aj bez opory keď to už zvládne. Avšak ja ho posadím do tej polohy a on sedí, sám sa však neposadí. Avšak na pretáčanie z bruska na chrbátik ale i naopak je moooc lenivý a nerobí to vôbec! Neubližujem mu s tým?! Ďakujem

akika722
4. feb 2011

ahojte kočky,zas ste popisali,ani sa mi nechce čitať boli boli hlava 😖

danulienka35
4. feb 2011

@oksu neublizis mu neboj nasa sedi uz cca 3 tyzdne,tiez sa nepretaca sa ani nic tiez je leniva ale sedi sama 😉

akika722
4. feb 2011

@memory97 preto sa nechcem do toho miešať 😅 Boh vie kto ma pravdu ja do toho nevidím,nebola som pri tom dozvedela som sa to len dnes

akika722
4. feb 2011

bez vas by som skapala 😔

danulienka35
4. feb 2011

@akika722 mojko prosim hod mi link na kocicky sportove dakujem

akika722
4. feb 2011

@danulienka35 fuuu moja,aku značku chceš??? baby bazar ma vela kočikov ,aku maš predstavu???

danulienka35
4. feb 2011

@akika722 no ja som velmi spokojna a ABC desingom

seagull2404
4. feb 2011

@alure dost!!! ja som na detoxikacnej diete a moj jediny pozitok je troska medu ☹ ☹ ☹

danulienka35
4. feb 2011

@seagull2404 preco? moja si na detoxikacnej diete?

seagull2404
4. feb 2011

@danulienka35 lebo som tlstaaaaaaaaaa

danulienka35
4. feb 2011

@seagull2404 ty si tlsat? prosim ta prestan 😠

akika722
4. feb 2011

@seagull2404 to je akaaaaaaaa??????????infooo..infooooo

liba78
4. feb 2011

@seagull2404 @alure baby super téma formula, hokej. To môžem, akurát som v hokeji protipól v červeno-žltej (Dukla Trenčín). Ale mm hokej nemusí, tak som vždy celú sezónu odchodila s chlapcami ja. Teraz im je ľúto, že nemajú s kým ísť. 😢

@akika722 ťažko povedať, čo musíš vykonať aby ťa blokli. Škoda, že už neuvidíme malého Jurka groky.
@kvietok121 šikovný matejko
@jankasramka my sme mali taký problém. Hnačku sme mali strašnú ale atb sme mali napriek tomu užívať. Probiotiká a popučený banán boli doplnkom. Výsyp sa zmiernil až po 3-4 dni. Tak sme nemali dokázané že išlo o reakciu na atb. A Rectodelt čípky nám sťahovali aj nežiadúce účinky. (Syntetický kortikoid v čípkové formě. Používá se především pro své protizánětlivé, protialergické, antiedematozní (zabraňující otokům), imunosupresivní (potlačující imunitu) účinky.)

danulienka35
4. feb 2011

@liba78 babulky a kde je hajatanfus? ani ta tu nebola uz veky ☹

liba78
4. feb 2011

@danulienka35 veru neviem 😖 možno jej nejde net. Minule písala, že máva s ním problém.
@hajatanufus kde si babulka ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre