♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
4. feb 2011

@liba78 no uvidime snad su v poriadku ,sa ako na vas babulky tesim bodaj by nam to vyslo 😀

liba78
4. feb 2011

@danulienka35 Chýba tu aj @vladka84 to ona pracovala v tom penzione. Keby prišla mohli by sme stanoviť nejaký dátum, aby nám ho predbežne rezervovala. A vybavila aj množstevnú zľavu 😀 😀

danulienka35
4. feb 2011

@liba78 no veru hej sa normalne uz na vsetky tesim ale neviem ci budem mat auto lebo mm si s kamosmi dohaduju neco tiez ale alure mi slubila ze mozeme ist snu 😉

kvietok121
4. feb 2011

ahojte nespime, vykrikujeme v postielke, takze moc nepiste 🙂 lebo nebudem stihat 🙂
@danulienka35
@liba78
@katulkaaaaaa dakujeme je to nase zlatko

danulienka35
4. feb 2011

@kvietok121 je uzasny moja cely tatinko 😉

kvietok121
4. feb 2011

@danulienka35 dakujeme teraz uz nevykrikuje, ale tatinko ho nosi, lebo z vykrikovania a kopania nohami bol plac ☹ ja to nechapem preco nevie zaspat, my s tatinom spime hned a on takto

alure
4. feb 2011

@danulienka35 tak konečne všetko prichystané 🙂 z obchodu sme došli o 18tej,mäsko už prichystané spinká v chladničke,deti okúpané,mladšie už spí 😀 a väčší pozerá TV....a ja konečne kľud
@seagull2404 juj ja som to nepísala ako provokáciu,ja len že čo nás čaká zajtra....ak nebude vadiť môj výtvor zajtra prihodím foto 🙂
@liba78 jasné F1 a hokej horúce témy 🙂Môj drahý je bývalý hokejista,takže pozerávame alebo chodíme na zápasy spolu ale najlepšie na tom je že Oliver stál vlani prvý krát na korčuliach 😠 a to som sa tešila že sa mu v tomto smere bude s radosťou venovať....
@memory97 najprv som nechápala čo mi píšeš a potom mi došlo že mi objasňuješ situáciu s grokou 😒 môže byť že niekedy admin niečo pochopí inak ako je myslené,ale môže byť že si daná/ý účastník fóra za to môže aj sám...ťažko posúdiť....
@akika722 neviem si predstaviť že by si tu nebola mojko... 😉

danulienka35
4. feb 2011

@kvietok121 no mi tiez este nespime tato snu kuka telku ☹
@alure no sikulka si moja akorad som libke pisala ze sa tesim na vas vsetkych 😉 pokial nas zoberes

alure
4. feb 2011

@kvietok121 no snáď čoskoro zaspinká a budeš mať trošku pohodičky a relatívneho kľudu 🙂
@danulienka35 jasné že pôjdete so mnou 🙂 ja mám veľký voz 😀 aj dosť koní pod kapotou 😀

akika722
4. feb 2011

@alure preto sa do ničoho nemiešam 😀 😀 😀 nebola som pri tom
dakujeeeem moja 😅

alure
4. feb 2011

@danulienka35 no niekedy sa sama čudujem ako rýchlo všetko stíham,prichystám a ani sa nenazdám a mám hotovo 🙂 teraz by som si mala sadnúť k telke,vyložiť nohy a leňošiť 😉
@akika722 nie je zač 😉

seagull2404
4. feb 2011

@danulienka35 no som, ostalo mi brusko ☹ minule ma pustili pri pokladni, lebo ze tehotne maju prednost ☹
@akika722 no, je o tom aj kniha, 28-dnova 🙂 ja som 4. den, co je zatial moj dietovy rekord
@liba78 nakladate Slovanu heh 🙂 uz ste nalozili
@alure joooj, ja viem, ale ked sa mi zbehli vsetky slinky

liba78
4. feb 2011

@seagull2404 viem, chlapci sledovali na nete 😀 😀

danulienka35
4. feb 2011

@alure sa tesim mojo mi mame Q7 ale kamosi idu s nasim autom sak vies velke auto tak naco by isly svojima a mm vobec nepije tak bude sofer,to i ja sa nekedy cudujem ako vsetko stiham kamosky mi povedaly ze som ako turbo aj mm mi hovori sadni si uz a ja kmitam
@seagull2404 ale si myslim ze take hrozne to neni moja 😉

alure
4. feb 2011

@seagull2404 ja by som do diéty ísť nemohla,veľmi lúbim papať a radšej dva krát viac pocvičím ako si niečo odoprieť 🙂 nemám nič proti zdravej výžive ako takej aj sa občas snažím niečo dodržať,ale občas človek musí urobiť ústupok a dať si aj nejakú poriadnu kalorickú bombu 🙂

kahlan1
4. feb 2011

@seagull2404 ale nic si z toho nerob v lete to vybehame - ja az v septembri

kahlan1
4. feb 2011

@danulienka35 by si mi mohla poslat tej svojej energie lebo ja nic nestiham 🙂

alure
4. feb 2011

@danulienka35 no tak od Q7 mám dalekooooooooo 😀 ale mám tiež 4kolku,ale taký lacnejší variant 😉 Mám Daciu Duster mm mi ju objednal na narodeniny a došla mi ako darček za Denisa 😀 😀 😀 Som veľmi spokojná,má priestraný kufor,je pohodlná a na dlhšie cesty (hlavne na východ) už ani nechodíme na mm insignii ale na mojom

liba78
4. feb 2011

@seagull2404 nech vyhrá nad Slovanom ktokoľvek, vždy ma to moooc poteší 😀

kvietok121
4. feb 2011

@danulienka35
@alure vyzera to nadejne
@seagull2404 aj mne ostalo a poriadne

seagull2404
4. feb 2011

@danulienka35 az take hrozne nie, ale tak som s rozhodla, uvidim, je to vlastne moja prva dieta, pretoze ja mam obrovsky problem, ak nieco nesmiem, a som citila, ze musim dat organizmus do poriadku aj vnutorne
@alure no tak to ja som presny opak, papat tiez lubim, ale cvicenie nie je moje, este tak bicykel, ale to nemam s kym a momentalne ani na com, a ani nie som moc na zdravu vyzivu, len som mala dobre referencie a nemusim hladovat 😉
@kahlan1 ja uz ale do leta chcem byt fit 🙂 ty si si to inak zariadila 🙂
@liba78 aj mna, aj mna, a teraz bol dobry tyzden, lebo in nalozila aj 20tka 😀 😀 😀

seagull2404
4. feb 2011

@kvietok121 ☹ u tejto mi vela ludi potvrdilo, ze nejde o vahovy ubytok, ale objemovy, tak sa necham prekvapit 😅

danulienka35
4. feb 2011

@kahlan1 no len ja raz padnem na hubu moja veru dala by som ti troska ten energie rada 😀
@alure moja ved Dacia Duster je supr auticko mne sa tiez paci 😉
@kvietok121 uz spinak? nasa este nie tusim jej vyberiem batreky je jak vonder 😀 😀 😀

kvietok121
4. feb 2011

@seagull2404 ja ked budem moct vratim sa k delenej

danulienka35
4. feb 2011

@seagull2404 no len to neprezen moja tiez som drzala diety a mala som pak problemi 😉

alure
4. feb 2011

@liba78 nápodobne 😀 keď vyoadli Košice,držala som Dukle,keď vypadla Dukla fandila som Skalici jedno obdobie..ono sa to strieda ...
@kvietok121 tak to je super správa 😉
@seagull2404 a v čom spočíva tá detoxikačná? vieš nejak v skratke opísať?

kvietok121
4. feb 2011

@danulienka35 este sa prehadzuje, nespi tvrdo, ale hadam ho uz nic nezobudi

alure
4. feb 2011

@danulienka35 je super ja som maximálne spokojná 😉 aj ja sa niekedy smejem že ten náš drobec je jak duracelko 🙂 ale našťastie večer príde jeho čas,nakojím a položím do postieľky a v sekunde spí ....

kahlan1
4. feb 2011

@danulienka35 ale de ja by som chcela byt taka ze sa mi chce do vsetkeho mam tu kopec zehlenia a riady v umyvadle a sa mi nechce ani prstom pohnut ale musim lebo horor des 🙂

kahlan1
4. feb 2011

@kvietok121 nasa ked nechce spat tak place v postielke tak ju vzdy dam nech sa hra dokedy chce aj teraz plakala tak sme ju dali pod hrazdu sa hrala hrala a pozerame spinka tak sme ju len preniesli 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre