• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@alure kedysi bol plán že na služobku ideme aj s mm aby sme si oddýchli, už to neplatí? :wink:
4. feb 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 on si zvykne neboj:slight_smile: vie, ze mamina alebo ocino pride, ked placka :wink:

@alure nechcela som dopodrobna opisat situaciu,co sa stalo kamoske, lebo ak daju tie slova do vyhladavaca ako adminy, tak poletim aj ja :grinning: :grinning: :grinning:

4. feb 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 napis to do Ip
4. feb 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ved aj aj si myslim ked si pomyslim ze do 3 mesiacoch sa budil len s placom a teraz skoro stale s usmevom :slight_smile: tak je to tiez obrovska zmena k lespiemu
4. feb 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 dakujem:slight_smile: najhorsie je ze sa zda ze aj na mna uz nieco lezie :cry: ale tak mne to nevadi len nech je mateicko zdravy....
4. feb 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj a tiezv nech ide akikin mm na stretavku :grinning: fesacisko hmmmmm:grinning: :grinning: :grinning: (@akika722 minule sa mi o tebe snivalo ze si byvala tu blizko a ja som sa k tebe hanbila ist na navstevu lebo som nevedela co ti mam doniest ako darcek)
4. feb 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem pozret tatranku,dufam ze aspon ta je v poriadku, tak pekny zvysok vecera :wink:
4. feb 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 no toto, to su ine ksefty :grinning: :grinning: :grinning:

@seagull2404 do 6. mesiaca moze tvoj lekar, do 10teho mesiaca na odporucanie lekara, ak si bola na specialnom vysetreni :wink: My mame to AR, tak preto, ale dufam, ze malemu sa ulavi skor, je to moj velky sen :sunglasses:

@danulienka35 hanatajfus - neviem, ci som to neskomolila, hadam mi to prepaci :wink:

@jankasramka skusim sa ti na to opytat maminy, ci mu to mozes dat. Ale az rano, teraz uz iste spi :wink: dufam, ze nezabudnem.

4. feb 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 :grinning: ja občas poviem Jurkovi Nikolka :grinning:
4. feb 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka to je hruza dajte sa do poriadku Jani a maminka ako jej je? vies co som dnes urobila posadila malu na nocnik a povedala som jej sssssssss a ona kakala a vycurkala sa vies ako som bola rada a to vdaka tebe hoci mam uz 4 dieta ale ste tu vsetky zlaticka
4. feb 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 velmi som chcela chlapceka mm je Juraj ,ale nedala by som ju za nic na svete ty mas chlapcov ja babulky :grinning:
4. feb 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka presne hlavne nech ide ten...ale je ich tu viac fešákov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 mojko nejak mi uchadza o com sme pisaly :grinning: :grinning: :grinning: ake ksefty? :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka tak skús aspoň tie banány. My sme mali moc akútny stav, tak preto aj tie kortikoidy. Hlavne nech je Mateovi lepšie.
4. feb 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ja môjho mm neberiem určite. On stále niekam chodí s kámošmi. Vezmem maličkého, tých starších mu nechám doma a pôjdem. :sweat_smile:
4. feb 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ja toež uvítam oddych od mm :grinning: ked som mu to dnes povedal že plánujeme "služobku" tak zahlasil že on mi auto nedá, aby zostal s Tamkou na víkedn bez auta, že ma zavezie aspoň sa mala prevezie :grinning: :grinning: :grinning: hovorím ale ja idem aj s malou, a on: no tak to určite nie :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 mas to v Ip

@kvietok121 bude vsetko dobre, len to chce cas. Ja chcem skusit dnes ten cajik miesto mliecka, ako pisala segull, tak uvidim, ci nepridu susedia buchat rano na dvere :grinning:

@jankasramka tebe pekny den a nech je drobcek skoro zdravy:slight_smile:

4. feb 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 aj ja to idem skúšať dnes v noci, ale ty ideš nahradiť všetky papania? alebo len jedno? lebo ja planujem len to jedno prve čo máme okolo 0:30 :wink:
4. feb 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 mne nekdo stoji asi dnes na vedeni moja :grinning: :grinning: :grinning: som mimo :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ked bude vacsi, uvidis ako "Nikolka" bude ganit:slight_smile:, ked miesto Jurka bude Nikolka :grinning:

@danulienka35 pisala si o svojom auticku ako ho prenajimas :grinning:

@mirmaj ja som to mm este neoznamila, musim pockat vecer predtym :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a reakcia bude ako u teba, ja mozem ist, auto neda a maly bude s nim:slight_smile: dnes bol s nim hodinku, co som bola u lekarky po recept a tato mal dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj skusim to nadranom, nevadi mi, ak vstava do tej jednej, ale horsie sa mi vstava po tretej rano:slight_smile: a aj mm sa konecne odstahoval. chory je strasne asi chripka, alebo nieco s dychacimi cestami a cely cas tu bol s nami. A vraj nebudeme chory :grinning: . Bojim sa len o maleho, aby nieco nechytil. Ja to prezijem :grinning: uz ma boli hrdlo...
4. feb 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 neboj nie si sama, aj mne dnes stoja na vedeni :grinning:
4. feb 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ja sa ale bojím že ked jej nedám mlieko o nejakej 4-5 tak už nezaspí a bude hore, takže to nejdem riskovať a vtedy ju nakrmim uričte a potiahne do takej 7 :grinning:
4. feb 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 jaj to je surodenecka vypomoc :grinning: ale dobra nie? :grinning:
@memory97 jasne ze pojdem na sluzobku dufam ze ides i ty moja?
4. feb 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konečne zaspal :slight_smile:
@memory97
@mirmaj u nás je to tak. Auto si zober, ale väčšinou aj deti. Ale keď som mala problémy v tehu a musela ležať doma, zvládol s chlapcami všetko. Aj niekoľkodňové prázdniny. Takže maličkého si zoberiem a mm bude rád. :grinning:
4. feb 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 a kam si ho odsťahovala ?
4. feb 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 tak to máš super mm, uričte zvladne aj nejaký predlžený víkend, len keby sa už ohlasila vladka až nam naozaj chytí termín lebo sa bojím aby nebolo neskoro :frowning2: taaaak sa na vás teším :wink:
4. feb 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj aj ja sa tešíííím. Služobka na materskej sa len tak nevidí :grinning:
4. feb 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ved to, treba využiť každú príležitosť :grinning:
4. feb 2011 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemal niekto na vladku aj tel.číslo??? žeby sme sa nou nejako spojili, až to podchytíme :grinning:
4. feb 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok