♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
5. feb 2011

@danulienka35 ahoj ano dakujem vsimla som si ze ste ma spominali som tu stale teda ak net dovoli ale iba vecer a ked vas docitam tak uz nikde nikoho a v poslednej dobe mam depky a krizu s mm ale dnes je o nieco lepsie

memory97
5. feb 2011

@liba78 mojmu to je jedno, ale nechcel, aby bol maly chory☹

@mirmaj ako? My sme vstali este o pol desiatej vcera, dnes o 0:26, 1:58 a potom az o 8:00 som sa ani nevyspala, normalne nezvyk 😀 😝 o 0:26 som skusila cajik, maly ho pil o 106 a ked zistil, ze je to caj, to bol teda plac 😀 som mu sla urobit mlieko potom este o tej 1:58 a spinkal potom az do rana, hadam 2x sa zobudil na cumlik🙂 klop, klop, aby som to nezakrikla🙂

@hajatanufus neboj moja, bude vsetko dobre, si obaja potrebujete oddychnut. S dokladmi by som urcite nieco urobila, aby si mohla potom vycestovat. Skus poslat mm, nech to vybavi on, ak ma este dovolenku. Alebo skus zavolat rovno na ambasadu, co k tomu potrebuju a posles mm, nech to da do poriadku, aby ste mohli cestovat.

@liba78 vdis o co si maleho pripravila🙂 My sme sa dnes takto vyhrali s roztekom, bolo to lepsie ako hracky🙂

@alure ty si vcera pisala, ze ta pichalo pod rebrom a bol z toho zapal priedusiek ci pluc? Ma dnes tak picha v zadu na chrte, priblizne ako lopatky, aj ked sa otocim, i pri dychani... dufam, ze som nic nechytla od mm, ten je dnes hrozne chory, akoby mu ATB ani nezabrali...

katulkaaaaaa
5. feb 2011

@danulka3
aj pre vas ostatne ja som uz na vianoce kupila od tohoto pana,ma o polovicu lacnejsie veci ako su v katalogu 😉
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=47612

memory97
5. feb 2011

@seagull2404 neboj, mozno mal len zly den, on sa zas da do poriadku.

@mirmaj asi sa boji, ze nedostane mliecko, nas tiez tak rychlo spapal flasu, akoby sa bal, ze mu mama neda. My dnes asi nepokracujeme, mam pocit, ze na maleho nieco lezie, sa mi dnes zda nejaky unaveny☹

hajatanufus
5. feb 2011

@memory97 ahoj dakujem ja viem ze to bude lepsie s dokladmi je to komplikovane ako som uz pisala babam vyssie musim cakat na slov. rod list a mm tam poslat nemozem lebo on cez den spi koli nbocnym jedine ked tam pojdeme niekedy spolu alebo mozno nam daju uk pas a bude po probleme 🙂

danulienka35
5. feb 2011

@hajatanufus mojenko drzim palecky aby si vsetko vybavila ku svojej spokojnosti a bola si stastna ako sa maju holky?su zdravucke?

seagull2404
5. feb 2011

@liba78 ja ani neviem ako je vonku, resp. bolo, s tamarkou som von vytrepala mm 😀 😀

danulienka35
5. feb 2011

@memory97 ahjo mojko ako sa mate co Davidko?

jankasramka
5. feb 2011

ahojte, no vsetko na prdik u mna. vcera som pisala ze idem pozriet tatranku. no a samozrejme je chora aj ona. ma streptococa tak zhanam lieky, za chvilu mame oslavu a ja neviem co skor:(
a noci su nanic, mateo je hore kazdu hodinu, boli ho brucho z ATB. ☹
no co uz.
idem pozret co u vas nove...

jankasramka
5. feb 2011

@hajatanufus no ja ta chapem s tymi dokladmi-to my sme sa tiez nabehali. u nas je ambasada 5hod. autom tak si predstav. ale pas sme nastastie zohnali tu kde byvame. inak mne v tom velmi pomaha mm.l sama by som to urcite nezvladla.
hlavne si najdite cas a vsetko prediskutujte lebo on je tvoja najdolezitejsia podpora ked si daleko od domova.
je to tazka situacia- ty s dvoma malinkymi detmi a on urcite cely den v strese v praci. musite si najst chvilku a porozpravat sa o tom aby ste sa mohli navzajom podporovat. inak to budete mat ob aja velmi tazke 😒
drzim ti palce

eis4
5. feb 2011

malá mi predchvílou spustila polhodinový plač-až rev ☹ nevedeli sme čo jej ☹ asi ju bolelo bruško prvý krát.včera vobec nekakala-je zvyknutá aj 3krát,dnes len raz ☹ ale už sa mi stihla pokakať 3 krat za poslednu polhodku tak je už dobre 😀 chudatko moje male ☹

eis4
5. feb 2011

@hajatanufus musíš to mať ťažke 😒 ja síce žijem na slovensku ale som sa presťahovala z hurbanova do žiliny ale adresu som si nechala u rodičov.hocičo som chcela vybaviť tak som musela ísť do hurbanova lebo tu sa so mnou nechcel nikto baviť 🙄 na uradoch.tak som bola nutená si dať pred porodom trv.bydlisko do žiliny.a to je len slovensko ale nič tu nemaju poprepájané.dufam že sa ti to podarí vybaviť všetko čo treba a aj s manželom sa to utrasie 😉

jankasramka
5. feb 2011

@danulienka35 inak si ma prekvapila ked si pisala ze ako si buchticku posadila na nocnik a hned pochopila. vsak je to sranda ako to chape. to ked mne niekto povie ze dieta terorizujem lebo ho nutim kakat na nocik tak ma ide porazit. vtedy len zatriem ze nech on skusi kadit po leziacky.
sak ja nehovorim ze to musia robit vsetky babetka ale podla mna to niektorym vazne velmi vyhovuje....mateo sa pri tom aj paradne vyprdka, prdos jeden 😀
no tak sa tesim s tebou ze vam to slo tak lahko. ja davam matea na nocnik vzdy pri prebalovani. ked chce sa vycika , ked mu netreba tak nie. ale nenechavam viac ako 2min.

danulienka35
5. feb 2011

@jankasramka ahoj Jani no skusila som a urobila som ako si pisala ze pppppsss a ona pekne curkala a pak prdp prd a uz kakala a dnes zas vies ako som ju vystiskala ja poviem nech sa kazdy stara o seba a svoje deti mi sme maminky a vieme co robime no nie?ale poradila si SUPER dakujem oplatilo sa 😀

akika722
5. feb 2011

ahojte kočky..čo je noveeee???deti spia,mm na nočnej..huraaaa 😎

danulienka35
5. feb 2011

@akika722 ajoj mja ze hura 😀 😀 😀

jankasramka
5. feb 2011

@danulienka35 som rada 😉
@akika722 wow, tak mas konecne trosku casu pre seba 🙂 ja mam este cely den pred sebou a uz teraz stresujem ze ako to vsetko dopadne 😖

akika722
5. feb 2011

@danulienka35 ahoooj 😀 😀 😀
@jankasramka čo moja??? ☹ čo sa stalo??? ☹

katkavv
5. feb 2011

@danulienka35 @liba78
ahojte, tak v pk bolo dnes hrozne, fukalo o dusu, keby nefukalo bol by to krasny slnecny den ;)
kajkovi sa v sportovom pacilo, aj si pospinkal aj pokukal, cize supeeer :D

hajatanufus
5. feb 2011

@danulienka35 ano dakujeme sopliky uz presli 😀 a co vy uz vysli dalsie zubky? 🙂

jankasramka
5. feb 2011

@akika722 aaaaaaaaaaaaaaaaale, tatranka je dost chora, zhanam lieky a za dve hodky robime oslavu a to musim este predtym ist napichat tatranku s liekmi co este nemam. a tu su dost vzdialenosti na vsetko. takz mam nervy ci to postiham....

hajatanufus
5. feb 2011

@jankasramka dakujem ano to je pravda porozpravali sme sa a este sa o tom budeme rozpravat ked si na mna mm najde cas lebo akosi si ho nevie najst a to je pravda ze tu nikoho nemam len jeho len on si to az tak neuvedomuje lebo chodi do prace a tam je medzi ludmi a ja som zavreta tu doma ako vo vazeni

akika722
5. feb 2011

@katkavv jéééj už mate športovy???mne pondelok dojde moj :D sice..aj na velkom už možem dať športovy..už som aj chcela..krpec ma 71cm a nevojde sa do vaničky 😒
@jankasramka juuuj moja,mi je luto ☹ ☹ ☹

eis4
5. feb 2011

@jankasramka podla mna je super že tvoj malý vie už teraz kakať na nočníčku,ostatných si nevšímaj.ty vieš čo je pre tvoje dieťa najlepšie 😉
@danulienka35 no a tá tvoja malá je tiež velká šikulka 🙂 velmi rýchlo sa učí 🙂 as to vyskušam aj na mojej ,ale ešte nemáme nočník 😀

hajatanufus
5. feb 2011

@eis4 dakujem to poznam tiez som predtym odisla z ke do blavy za pracou a ked som z nej odisla tak som chcela ist na up a povedali mi ze len v mieste trv bydliska ach to slovensko 😠 ano je to tazke lebo som tu sama s detmi a neviem jazyk a nema mi kto pomoct okrem mm a on nie vzdy moze alebo sa mu nie vzdy chce tak som odkazana sama na seba lebo robi len nocne a cez den spi ☹

katkavv
5. feb 2011

@akika722 ano, sa tesim 🙂 prerobili sme hlboky na sportovy, maly sa vytesoval, kukal ani spat nechcel, ale nakoniec ho spanok zlomil 🙂 my mame tento, ten so smrtkou aj ten fusak mam :D :D :D
tak sa tesis na pondelok co? malemu sa bude urcite pacit ! tvoj ma tolko cm co moj ;)

http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.n...

akika722
5. feb 2011

@hajatanufus moja a tebe je čooo?? ☹
@katkavv kolko ma tvoj???ja budem teraz v zime využivať športovy z troj kombinacie..su tam velke kolesa,myslim že ešte mu stači lebo je malinky..novy až na teplu jar
jéééj zaujimavy 😎

danulienka35
5. feb 2011

@jankasramka dakujem moc 😉
@akika722 ahoj 😉
@katkavv mi sme ani von neisly ved to je hroza ako fuka,no vidis Kajko teda spokojnucky bol 😉
@hajatanufus mame 3 dole a hore jej idu 2 je uplackana ukakana ale spinkame celu nocku 😉
@eis4 normalne az mi slzicky isly do oci ked sa vykakala a dnes zas super vdaka Janke poradila 😉

katkavv
5. feb 2011

@akika722
tak to mas dobre vymyslene, ja mam dopredu namiesto tych malych zimne kolesa - su o trosku mensie nez tie zadne, tie su do snehu a blata, cize teraz ich tam mam a tie male su nato, ked uz budu normalne chodniky a do nakupnych centier, hehe
moj ma 71,5 cm :D

akika722
5. feb 2011

@katkavv ty maš kočik-auto 😀 zimne a letne gumy 😀
ale velky ste 😲 a vaha?moj cca 7500kg

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre