♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
5. feb 2011

dobry vecer ako ste sa mali este nespime, tatino sa pokusa uspinkat

akika722
5. feb 2011

@kvietok121 ahoj..dobry tatino 😉

kvietok121
5. feb 2011

@memory97 my este cajik nedavame, este mame cas ked len kojime

kvietok121
5. feb 2011

@akika722 prave prisiel ze ho polozil do postielky a mozno zaspi sam lebo vymysla somarimy. chyta tvaricku skeri sa potom sa zabori a akoze spi po chvile sa zvrtne a zase mu rozprava a chyta ... no uvidime dokedy tam bude

co je tu nove za dnesok?

danulienka35
5. feb 2011

@kvietok121 ahoj mojko mi uz spinkame dnes 😉

akika722
5. feb 2011

@kvietok121 😀 😀 😀

mame dnes 6mesicov 😅

kvietok121
5. feb 2011

@danulienka35 tak super my este asi mie ale je sam v postielke a je potichucku, mm sa bol pozriet ze vybera cumel a vklada dnu, jeho najlepsia hra

kvietok121
5. feb 2011

@akika722 vy uz mate 6 gratulujeeeeeeeeeeeeem, my sa este nacakame uz naplno asi papate ze?

danulienka35
5. feb 2011

@kvietok121 no snad zabere neboj 😉
@akika722 gratulujem mojo mi mame zajtra 6 mesiacikov 😀

hajatanufus
5. feb 2011

@akika722 no mame s mm akusi krizu a ja mam k tomuj este depky ze som sama ze nemam kam chodit ze nemam ziadnu kamosku tu v uk a do toho mi este blbne net a potom sa mi nic nechce 🙂mimochodom vy dnes mate polrocinky nie? tak vsetko najlepsie k 6 mesiacikom 🙂 🙂 🙂 🙂
@danulienka35 .my este zubky nemame len kuseme o stosest a dnes sa prvykrat nacahovala za jedlom ked som jedla ja a tiez trochu viac kakame a plackame tak nech uz tie zubky vyjdu a tiez jej asi vyjdu naraz viac lebo to ma navrete aj hore aj dole tak som zvedava kedy sa pochvalime 🙂 a vy zase mate zajtra inak s tym kakanim ste sikovni hned jak bude rachel vediet sediet tak ju to tiez budem ucit keby som to vedela uz pri lucinke tak urcite uz chodi bez plienky ale takto ona este musi dozriet dnes som videla ze chce piskat ale nestihli sme to ale verim ze za par dni alebo tyzdnov to uz dokaze aj ona povedat ze chce 🙂

akika722
5. feb 2011

@kvietok121 kujeeeeeeem 😀 noooo...dosť 😅
@danulienka35 😀 ďakujeeeem
@hajatanufus ďakujeeem 😀 aj my mame krizu 😔

danulienka35
5. feb 2011

@hajatanufus neboj mojko nauci sa to nasa uz haca sama je jak sto certov ziva je moc po celej postely lezie ale pretacat ani za svet nie ale casom na to pride aj ona a ako vieme vrieskat a pisakat no uzasne dosla na hlas vies tak skusa hlasivky 😀 😀 😀 😀

hajatanufus
5. feb 2011

@akika722 aha to ma mrzi tak drzim palce nech sa to zase da do spravnych kolaji 🙂

hajatanufus
5. feb 2011

@danulienka35 ano viem lucinka tiez az neskor zacala sediet a nevadilo mi to a dr ju chvalila ze je sikovna pretacat sa pretacame a tiez sa tocime po posteli dnes rano som sa na mojich detoch smiala lebo boli obe v mojej posteli ale to je len single postel a rachel budila lucinku ta sa zobudila a ked uvidela malu tak sa usmiala a rachel nelenila vytrhla jej cumlik z pusy a dala hned do svojej tak som sa z nich rehotala pritom rachel dudu nechce sranda ale veeelmi sa lubia idem rachel ulozit a pozriet co robi lucy lebo asi rabuje chladnicku asi kupime zamok 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janina09
5. feb 2011

ahojte maminky...blahoželám polročným detičkám, nás to čaká 15-teho...🙂 😉

danulienka35
5. feb 2011

@hajatanufus chod ved prid mezi nas moja at ti neni smutno ju?

katkavv
5. feb 2011

@akika722
to ano, hehe 🙂
kajko vazi 8 120 g, je to macek aj ked mlieko nechce ;)
tvoj je tiez pekne dlhy ako tyzden pred vyplatou :D :D :D a tazky taky tak ...
prave som dorobila 9 porcii zelenino-masoveho prikrmu, tak mame co tyzden papat, dufam, ze mi to neofrfle :P

akika722
5. feb 2011

@hajatanufus aj ja tebe moja ☹

kvietok121
5. feb 2011

@akika722
@hajatanufus hadam sa vam to skoro podari dostat do normalu 🙂 urcite

janina09
5. feb 2011

@hajatanufus 🙂 pozerám, že máte doma veselo......mna by zaujímalo, ako to zvládaš, bábo a 2 ročnú kočku....sú dobré dievčatká? to si mamina na 100% plný úväzok, že? uvažovala som, aké by to bolo u nás...keby sa podarilo dalšie bábo, tak po sebe....(mám 5-roč. synátora), tak to neviem tak posúdiť.....držím prsty...nech ste len šťastné...

katkavv
5. feb 2011

@akika722 gratulujem k polroku :*

hajatanufus
5. feb 2011

@akika722 aha to ma mrzi tak drzim palce nech sa to zase da do spravnych kolaji 🙂

danulka3
5. feb 2011

@akika722 aj ja gratulujem k 6 mesiačikom 😉

danulka3
5. feb 2011

@katulkaaaaaa a čo ideš objednávať? ja som už kukala tú misku,asi ju objednám.Vravíš,že sú to dobré ceny? Nemám to s čím porovnať.

danulka3
5. feb 2011

@kvietok121 Ja už malého na čajík učím,keď už začneme s tými príkrmami.My našťastie problém s fľaškou ani s cumlíkom nemáme

danulienka35
5. feb 2011

@akika722 neni zac mojko 😀

kvietok121
5. feb 2011

@danulka3 co idete kupit s tuppevere, maju tam nieco aj pre deticky nieco na uskladnenie?

kvietok121
5. feb 2011
kvietok121
5. feb 2011

@danulka3 tak to ste dobri, my mame od mala, tak teraz provokovat nechcem nech pekne vydrzime a chcem zacat az ked zacneme papat a asi mozno skusime s poharikom 🙂

hajatanufus
5. feb 2011

@janina09 ano mam to vesele ale zaroven tazke lebo som s mm v uk a skoro nikoho tu nepoznam tak som na vsetko sama nehovorim mm vie baby aj prebalit aj okupat ale len ked sa mu chce ale vacsinu dna prespi lebo robi v noci takze sa cele dni a noci takmer nevidime a ked ma volno prvy den prespi niekedy az do druheho dna rana potom je zavrety cely den vo svojej izbe a sem tam vykukne a pride za nami a dalsi den zase robi svoje veci a poobede uz ide spat a chystat sa opat do prace deti su zlate ale lucinka je dost vzdorovita a ked sa jej nieco nepaci neda si to vysvetlit a jeduje sa a hadze sa o zem abucha si hlavicku o stenu alebo o zem a ja neviem ako na to reagovat lebo sa o nu bojim aby si neublizila ☹ ale inak sa to da zalezi od deticiek ake su rachel mi cez den dost pospinka ale je to tiez zive sidielkoa rada sa s lucinkou jasi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre