♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
5. feb 2011

@hajatanufus mas to poriadne tazke

hajatanufus
5. feb 2011

@akika722 dakujem moja
@kvietok121 dakujem dufam ze sa to casom zase zlepsi je to asi tym ze sme dlho neboli spolu a odvykli sme si jeden od druheho a vyprchala aj laska ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
@danulienka35 ak sa podari na jar ist na sk tak chcem ostat zopar mesiacov tak urcite pridem a chcem ist s vami aj na stretko

kvietok121
5. feb 2011

@hajatanufus musite nieco vymysliet spolu nejaky vyletik 🙂

katulkaaaaaa
5. feb 2011

@danulka3 no ja chcem urcite toto:
ryzovac...ryza je v nom spravena za 8minut,fakt super vec,katalogova cena 25,90e
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5783843&tab=0
potom tato silikonova forma,za 8minut upeceny vyborny kolac,da sa v nej piect meso,knedla proste vsetkooo,povodna cena 40,90eur
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10504684&tab=4
tato konvicka je skvela,kuracie meso na prirodne mnamko spravene za 8minut,povodna katalogova cena 39,90eur
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10255693&tab=0
toto je super vec na halusky povodna cena 17,50eur
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7341595&tab=0
v tomto rozkrajala cibulu snad za 20sekund rucne-povodna cena 34,90eur
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9460276&tab=0
nejdem kupovat vsetko naraz ale postupne kazdy mesiac nieco,toto som videla dnes na prezentacii a su to fakt skvele vecicky,skus oslovit niekoho kto to robi v tvojom okoli,je najlepsie vidiet co sa s tym da robit,mi sme to dnes aj jedli preto ma to presvecilo...aj na youtube su videa mrknite 😉
a tento panko to ma za polovicne ceny,no nekup to 😉

danulka3
5. feb 2011

@kvietok121 vidíš pohárik som neskúšala,zajtra skúsim.Ináč dnes som si doniesla bio-zemiaky od našich, v pondelok začíname s mrkvičkou 🙂

katulkaaaaaa
5. feb 2011

@hajatanufus drzim palce aby sa dalo vsetko do poriadku 🙂 mate krasne deticky uz len kvoli nim sa to urcite spravi aby mali maminku aj tatka 😉 neboj dobre bude

hajatanufus
5. feb 2011

@kvietok121 ano je to tazke ☹ mojho mm dostat niekam von niekam prec je takmer nemozne jedine ked ideme nieco vybavovat aj to by bol najradsej keby som to isla vybavit ja 🙂

eis4
5. feb 2011

@akika722 všetko najlepšie samkovi k polrôčiku.už je velký chlap 😀

memory97
5. feb 2011

@danulienka35 ahojky, uz konecne spinka, ale cely den bol nervozny, uplackany... neviem, ci choroba alebo zubky, rucky ma stale v pusinke...

@hajatanufus bude dobre uvidis🙂 a vsetko vybavite🙂 budeme na vas mysliet 😉

kvietok121
5. feb 2011

@hajatanufus moja budem na vas mysliet nech je kriza skoro prec
baby ak chcem nieco z minibazaru musim sa ragistrovat?

danulka3
5. feb 2011

@katulkaaaaaa Musím sa popýtať,moja mama má zopár vecí a chváli si to

danulka3
5. feb 2011

@kvietok121 myslím,že nemusíš,napíše len správu pre predávajúceho

katulkaaaaaa
5. feb 2011

@kvietok121 nemusis🙂ak sa zaregistrujes mozes pridat hodnotenie nakupujucemu,ci on tebe,popripade diskutovat tot vse 😉

hajatanufus
5. feb 2011

baby vobec to nie je dobre absolutne spolu nevieme vyjst a najst spolocnu rec neviem ci sa to vobec zlepsi a hlavne tym trpi lucy lebo je na neho silno naviazana aj napriek tomu ze ho videla az kd mala skoro 9 mesiacov ☹ ☹ ☹ teraz isiel do prace napaprceny a nahnevany asi na cely svet ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

hajatanufus
5. feb 2011

@katulkaaaaaa dakujem

danulka3
5. feb 2011

Baby,ktoré chodíte na nákupy príkrmov do DM-ky,oplatí sa to tam? Určite už máte zmapované,kde sa dá kúpiť za lepšie ceny.Dajte tip.Mám aj tie kupóniky do DM-ky,niečo asi aj využijem,ale oplatí sa tam chodiť kupovať bez nich?

kvietok121
5. feb 2011

@danulka3
@katulkaaaaaa takze tam kde je vzkaz len napisem ze to chcem a dam tam nejake udaje???

kvietok121
5. feb 2011

@hajatanufus moja sme s tebou

katulkaaaaaa
5. feb 2011

@kvietok121 ano napis,mam zaujem poprosim o udaje k platbe,tvoje meno a adresu....myslim ze to staci,ja som tam registrovana uz nejakych 5 rokov,sa prihlasujem automaticky 😉

hajatanufus
5. feb 2011

@memory97 dakujem
@kvietok121 dakujem
dakujem vam vsetkym babenky ste vsetky velmi zlate som rada ze som nasla toto forum a ze vas mam dufam ze budem moct ist na jar na sk a ze sa z toho vsetkeho dostanem ☹
🙂 lucinka mi konecne zaspava tak asi aj ja pojdem cim skor do postele nech na to rychlo zabudnem a oddychnem si lebo aj mna vycerpava to nocne vstavanie a babenky mozem vam poradit ze ak v noci neviete zaspat tak si pustite nejaku rozpravku na cd a to pomoze zaspat teda aspon mne to pomaha neviem co by som bez rozpravok robila 🙂

kvietok121
5. feb 2011

@katulkaaaaaa dik lebo aj ja chcem z tupewere skoda ze ma tak malo pre deticky

akika722
5. feb 2011

@hajatanufus my sme spolu stale...a ...no...kriza 😔

memory97
5. feb 2011

@danulka3 mne sa zdaju prikrmy lacnejsie, pokial nie je nikde akcia v DM-ke ako v tescu a inych obchodoch.

kvietok121
5. feb 2011

@hajatanufus oddychni si dobru noc

akika722
5. feb 2011

@eis4 dakujeeeem..no to je 😀

memory97
5. feb 2011

@akika722 aj ty mas krizu 😨

memory97
5. feb 2011

@hajatanufus uvidis ono to chce cas, my sme tiez mali krizu, ked sa maly narodil, uz je zazehnana 😉

hajatanufus
5. feb 2011

@akika722 chapem ale nechapem preco ludia maju krizu preco sa to zmeni tak ze si zrazu nerozumieme ☹
dobru nocku babenky a sladucke snicky aj nasim drobcekom nech pekne spinkaju a nech sa vyspia aj maminky dobru a drobcekom posielame sladucke pusinky

memory97
5. feb 2011

@hajatanufus dobru nocku a pekne si oddychni a nemysli na nic, vsetko sa da do poriadku 😉 a nech sa snivaju pekne snicky 😉

katulkaaaaaa
5. feb 2011

@kvietok121 napis mu ci vie zohnat,ze by si mala zaujem aj o ine veci 😉 ked nie skus dalsich vela ich na mmb predava
len on ma zarucene najlepsie ceny,nic baby padam,dobruuu 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre