♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
6. feb 2011

@katkavv jej dakujem mojko mi mame riadny apetit az moc velky dnes zblajzla cely pribinacik a mliecka uz dnes 1300ml a ako sa mate ?

katkavv
6. feb 2011

baby kajkovi som dnes kupila jogurt od humany, od 6.mesiacov.
Viete ako ho rychlo zbuchal? za 2 minuty nebolo nic zo 100 g a pusinku stale otvaral :D :D :D
aspon ze mliecne vyrobky mu chutia, ked to mlieko nepije 😎

katkavv
6. feb 2011

@danulienka35
jeho, malej ide karta, hehe, ale neva, nech papka,ked jej chuti 🙂
my sme boli dnes poobede na bicykloch s mm (babka bola s malym), preslii sme asi 15 km, z jura do ba a spat, super bolo, pocko ako na jar ;)
potom sme boli este s malym 2 hodky vonku ...
prave som okupala maleho a uz spi :D tak relaxujeme chvilu ...
a co vy?

danulienka35
6. feb 2011

@katkavv mala ma hodinku s atom boli sme i mi vonku dnes bolo uzasne ne jak vcera hrozny vietor ☹ do Pk nechodis?

danulienka35
6. feb 2011

@katkavv a kde si kupila jogurtik?

katkavv
6. feb 2011

@danulienka35
chodim mame tam rodinu 🙂 vcera sme boli v pk s malym, ale hrozne fukalo ...

liba78
6. feb 2011

@danulienka35 gratulujem k polročnému výročiu.

katkavv
6. feb 2011

@danulienka35
v dm-ke v poluse mali humanu a vcera v pk v hypernove som kupila nestle jogurty od 6.mesiaca

mamisqva
6. feb 2011

@liba78 dik len som sa chcela uistit ani ja nebudem balit uz.Nevedela som ze ta sestricka to vravi mne myslela som ze mamine ktora bola po mne ale ta este len mimi rozbalovala to mi povedal mm ze to hovorila nam inak by som sa spytala ved to nebolo ani pri starsich detoch a to je dost dlho 12 rok dozadu vtedy som mala len latkove plienky.Tak moc dik som kludna.

mamisqva
6. feb 2011

@danulienka35 vsetko naj na pol rocik ale to leti len nedavno sme sa gulali my mame az 27.2 sa tesim na prikrmy

danulienka35
6. feb 2011

@katkavv velmi u nas na severe hroza,musim ist ku k i ja kupit 😉
@liba78 dakujeme mojko 😉

mamisqva
6. feb 2011

@eis4 vodicku koli kazom?

katulkaaaaaa
6. feb 2011

baby maly prave pol hodiny reval sa nevedel vykadit,nervy moje...rurka pomohla ale tych slziciek co bolo...kolko by mal vypit denne caju?dnes som prvy raz dala kariol,myslite ze to aj ten mohol sposobit? ☹

danulienka35
6. feb 2011

@mamisqva dakujem mojko velmi to uteka co chvilinka budu uz bezkat 😉 uvidis ako bude papat prikrmy a ako jej budu smakovat 😉

alure
6. feb 2011

babulky až teraz som sa po celom dni dostala na PC ...v prvom rade gratulujem @akika722 k včerajšiemu polročiku a samozrejme @danulienka35 vám k dnešnému polročiku prajem veľa veľa zdravíčka 🙂
nejdem vás ani dočítať,zajtra ráno sa pripojím,som trošku unavená.Denisko už síce spinká,ael ešte musím prichystať Oliverkovi veci na ráno,niečo požehlím kým pôjdem do hajan 😉 Všetkým prajem krásnu nôcku teším sa na vás od zajtra rána...

eis4
6. feb 2011

@mamisqva ano kvôli kazom a sfarbeniu zubkov 😉

danulienka35
6. feb 2011

@alure dakujem mojko oddychni si a rano ta cakame 😉

katkavv
6. feb 2011

pojdem aj ja kukat tv, pojde "diabol nosi pradu" :D to je celkom dobry relax, tak si to kuknite ...
pekny vecer

danulienka35
6. feb 2011

@katkavv pekny vecer i tebe mojko

evanns
6. feb 2011

baby len narychlo...

@danulienka35 vsetko naj k 6tim mesiacik 😉
@akika vam taktiez vsetko naj naj moja 😉

idem aj ja pozerat "diabla" 😀

danulienka35
6. feb 2011

@evanns dakujeme

mirmaj
6. feb 2011

@memory97 ja to dudkou riešim uplne vždy a ked ta nezaberá tak robím mlieko, teraz ale skúšam najskôr čajík a potom mlieko 😝

mirmaj
6. feb 2011

aj ja chcem pozerať diabla, ale mm ide pozerať bermutsky trojuholník tak idem sa zrelaxovať do vane 😝

kvietok121
6. feb 2011

aj ja som prisla popriat dobry vecer, uz spinkame, cakame na tatika kedy pride z volejbalu, ja idem pozriet primu diabla a bermudsky trojuholnik som uz videla 🙂 pekny vecer pa zajtra

akika722
6. feb 2011

ahoooojteeeeee 😀
@evanns dakujeem 😉
@katulkaaaaaa ahoooj,moj čajik piť nchce..mohol to sposobiť karfiol "stopky"by sa nemali davať vobec..moj mal krče s karelabu 😒

danulienka35
6. feb 2011

vsetky pozerate? ☹

seagull2404
6. feb 2011

ahojte, zas enstiham citat...
preco nemozem kasicku na vece rmixovat??? tak to pise v navode, ale ja mam furt hrudky 😖

@katkavv vy uz papate jogurty?
@danulka3 asi aj ano, uz tak nekasle, ale co ta robi pri jedeni 😠 😠 😠 😠 😠 😠 vresti, akoby ju drali, usta na lyzicku neotvori ani za svet a ako sa myka, dnes mi vykopla misku z ruky a cela kasicka skoncila na nej, ja som myslela, ze ma porazi...
@danulienka35 aj my prajeme vsetko najlepsie 🙂

danulienka35
6. feb 2011

@seagull2404 dakujem mojko i mi papame jogurtiky a pribinacik je jej naj

seagull2404
6. feb 2011

@danulienka35 tak skoro? ci to nie je skoro?

danulienka35
6. feb 2011

@seagull2404 vies co davala som i holkam a su tu nic jim neni a su z nich uz velke babyzne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre