♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tea333
28. jan 2010

no tak uz som spat z poradne, a vsetko je v poriadku, videla som drobca, len som si zabudla fotku vypytat, vyzerame ako gumeny macik na tom utz, taka bambulka s rucickami a nozickami,
TP mi zevraj sedi, len nemam tu fotku tak neviem presnu velkost, ale to je jedno, proste rastieme ako mame..
a mame male srdiecko v hrudnicku co bije, aj sme sa hybali 🙂
uplne som rada, aj sexikovat uz mozme 🙂

tea333
28. jan 2010

a som objednana na NT, co sa robi na ultrazvuku, nejake presne meranie, poradite co to presne je?
uvidim drobca na tom a odmeraju presnu velkost?

lenadka
28. jan 2010

marija, mne merali len crl babatka nic ine, SR, Bojnice 😕

lenadka
28. jan 2010

tea NT to meraju koznu riasu na siji, ked je prilis hruba je tu riziko ze babo ma DS...baby opravte ma ak trepem... 😕 k tomu doplnkove byva zistenie ci je pritomna nosova kosticka, lebo vela deti s DS ju vyvinutu nema...

tea333
28. jan 2010

lenadka ale je to formou klasickeho utz? takze iba cez utz zistia pripadny problem a ja si budem moct malu bublinku obzriet, ci ju ani neuvidim?

denisocka
28. jan 2010

tak som doma, kupila som si aj Superpyrin 😀 😀 😀 😀 čo ste mi tu kedysi radili 😝

na HTO vš.OK , vlastne pokračovať v liečbe,aj ked naposledy mi všetko zrušila,ešte že si iniciatívne kupujem nadalej kys.litovu a pichám B12 , takže pokračujem v tom + pyridoxín. hlavne že injekcie netreba

bežíme pre maleho k svokre, sa inač vytešujem že som u bati kupila za 4€ / z 9€ / obyčko papučky pre neho,klebo zrazu každa babka chce mať doma aj papučky a ja to musim kupovať . svokra je nejaka nachcípana,takže už ho berieme domov a skončilo mi leháro 😀

nikitka231
28. jan 2010

halintoa:ako sa k nam dostala?urobili sme si ju doma....tu pizzuu chrum chrum 😠
no dnes na veceru bude ovocna misa...inak sa na puse urobila taka horucka ze ma slak trafiiii,ani B-komplex nepomaha ani najdrahsie masticky...dufam ze lezie na mna nejaka mrska ...chripka alebo co ...len to nie

ladywitch26
28. jan 2010

caute baby, prosim pridajte mi aj dnes hlas, budem veeelmi vdacna. www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=5e7a8f931...

rikuska21
28. jan 2010

ahojte bola som tu cez vikend ale, uz sa ani neviem najst,na ktorej strane.tolko ste tu popisali.
mam za sebou tretiu migrenu mojho tehu.ale tato trvala len necele dva dni. zajtra zacinam 12 tt a dnes rano som ocikala papierik na moc doma, ze len tak preventivne a mala som najhorsie ph a bielkoviny. Mne moj doki este nekontroloval moc.
Neviete mi povedat co by to mohlo znamenat to vxsoke Ph a bielkoviny?
vdaka

nikitka231
28. jan 2010

ladywitch26 : ja uz som ti dnes pridala 😎 😎 😉

mata1001
28. jan 2010

ahojte baby prosim poradte mi aku mineralku pijete?vdaka...

ninkaa89
28. jan 2010

ladywitch: aj ja som ti uz dala 🙂 bodaj by si mala to prve miesto..mne sa nikdy nic nepodari vyhrat, tak aspon druhym to prajem 😵

tea333
28. jan 2010

ladywitch mna to dnes rano odbilo ze hlasovat mozem az zajtra 😒

witchka
28. jan 2010

Ahojte zenusky, dlho som tu nebola, ja vas fakt nikdy nedocitam...vela roboty je 😒 😒

lenadka, s tou sijou a nosovou kostickou to aj mne doktor takto hovoril, ze je to vidiet podla sirky sije - vacsinou potom tie deticky s DS fakt nemaju vyvinutu nosovu kosticku - a je to vidiet aj z UTZ, potom sa to este doplna vysledkami z krvi

ladywitch, sice neviem, vo co kraci, ale hlas mas 🙂

nikitka, no ja detto, herpes jak hovado, stale mi je zima, ale to je u mna bezne, tak z toho hadam nic nebude...

no a dnes sme boli v poradni, takze dnes 13+0 dnes, uz mam aj tehotensku knizku konecne...krv vraj bola dobra ta prva, blska velkostou (zabudla som sa spytat kolko ma) zodpoveda terminu podla poslednych kramov, aj TP mi dal rovnaky ako som si ja nasla na nete, ze aj maternica zodpoveda casu, tak som rada, malu sme pozerali ultrazvukom, no zase sibrinkovala rukami, nohami, srdiecko bilo, po dlhej dobe mam aj fotku 🙂
manzel bol so mnou, tak sa tesil, ze je vsetko ok, juchuu

a zase tlacim tie matjesy, ked tato mala blska ma nejak rada rybky sa mi vidi 🙂

rikuska21
28. jan 2010

halintoa dakujem pekne, pomohla si mi aspon viem co to moze byt, zajtra zavolam dokimu a uvidim

lucy1990
28. jan 2010

Nikitka, ak myslis herpes, ten sa urobil aj mne 😠 Mata, teraz je najlepsie pit Lucku 😉 a ladywitch, okolo obeda som poslala hlas 😀
Inak rikuska, bielkoviny v moci by si nemala mat, asi to vyzera na zapal 😒
Inak dnes mi kamarat povedal, ze najnovsie sa v prievoze robi 5D ultrazvuk, a stoji to uzasnych 170 eur 🙄

lenadka
28. jan 2010

tea, to meranie sa robi sonom, eln asi musi byt lepsi stroj-presnejsi, ci bublinku uvidis zalezi od ochoty dr 😉

ladyw, mna to tiez odbilo, ze dnes nemam narok hlasovat 😖

deni, uz prechadzas do 2 trimestra, uz by si mohla aj paralen 😉 😀

lenadka
28. jan 2010

mata, pijem aku mm donesie, ale vyberaj si radsej s nizsim odsahom Na, taka budis ho ma veela tak tu radsej nei, vhodnejsie by boli asi s vys. obs. magnezia, ja si kupujem v coop jednote magneziovu vodu, alebo korytnicu, cio gemerku-treba striedat, ale baby tu pisali ze na zahu je nejaka dobra, len uz neviem ako asi fatra?
akoze rajec a pod, to dakujem to si mozem aj doma sodu urobit 😅

mata1001
28. jan 2010

lenadka dakujem...

halintoa
28. jan 2010

lenad: nerýp mi do Rajca 😀 , okrem neho pikem ešte Lucku a Zlatú studňu, šetko jemne sýtené. Mm občas kúpi kláštornú, ale to sa nedá piť 🙄 .

tea333
28. jan 2010

Ja som presla na Lucku, navjiac mi vyhovuje ruzova nebublinkova 🙂

lenadka v snazilkovej teme mam kamosku co bola u nas v GPN na to NT, ma aj fotky, len neviem ci jej tie fotky dali alebo len odfotila monitor, tak to totiz vyzera 🙂

rikuska21
28. jan 2010

mne na nevolnosti pomaha Fatra ale nie vo velkom, inak nesytenu magneziu,a Lucku, ale teraz mi uz skoro nic echuti a pijem sirupovu vodu po novom

maculienka123
28. jan 2010

fatra by sa nemala v tehotenstve aj to pisu na zadnej strane

lenadka
28. jan 2010

macus, to je mozne, lebo si tu mineralku nepamatam co piju na zahu 😅 to som len tak treskla, preto som tam dala otaznik
ktora je dobra mineralka na zahu?

ked mna tie len vody znechucuju v tom, ze napr. zl. studna, lucka a pod. to je obycajna voda, zabalena do flase, a predava sa pod nazvom bud balena voda alebo pramenita...dokonca bola afera ze jedna s tychto menovanych vod sa nacierno plnila na dvore druzstva 😖

preto ked kupujem tak "mineralnu vodu"

lenadka
28. jan 2010

hali co mas s rajcom? 😀 podiely ci co? 😀 😀 😀

maculienka123
28. jan 2010

ja pijem sirupovu vodu obycajnu najradsej 🙂

maculienka123
28. jan 2010

ale fatra je velmi dobra na traviace problemy vsetkeho druhu,som ju pijavala pred tehu casto a fakt pomohlo

lenadka
28. jan 2010

inak rajec si kupujem ale len salviovu a medovkovu prichut a teraz som dopila jemne sytenu, lebo mm nepozna rozdiel medzi mineralkou a balenou vodou a kupil ho v domnieke ze kupuje mineralku 😅

tea333
28. jan 2010

lenadka vidis, a ja v tom jednoducho citim nejaku inu chut..z vodovodu mi nechuti.. 😀 😝
hali ja som milovala rajec, ochuteny, ale som sa ho prepila 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre