♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
8. feb 2011

@vladka84 my aj kupene aj varene. Niekedy papa varene, niekedy kupene, ako pocasie 😀 😀 ale do zasoby sa oplatia, ked nebudes stihat varit.

@21 ja som sa to tiez uz chystala vyhodit, ale ked na dr. zmenila mliecko, mal take zapchy, ze som nechapala a brusko ho bolelo, lebo kopal este aj v spanku s nozickami☹, ale preslo mu to, som to dala 1 a bolo dobre. Espumisan a sap simplex maju taku bananovu chut, tak skus to, alebo potom slivkovy prikrm, ked jej nechces davat infacol. To bude iba na chvilku, kym si jej brusko na to zvykne

@majka35 moja o 20:00 isto nepojdes spat, ked bude basavel az do rana🙂

@akika722 vies co, oni ma uz uplne obkolesili, tusim aj nejakou lamavou anglictinou na mna hovorila, ale ani som im nerozumela, lebo to bola hatlanina, ale asi stali vsetci anjelickovia pri mne, ze sa mi podarilo nejako vyklznut☹

katulkaaaaaa
8. feb 2011

@akika722 😀 😀 😀 😀

memory97
8. feb 2011

@ladywitch26 mne vraveli, ze je tym, ze nebola polohovana hlavicka. Maly sa predcasne narodil a boli sme dlho v nemocnici a tam to sestricky nerobia. nabuduce uz budem vediet 😉 Maly mal hlavicku stale iba na jednu stranu, tak neviem. No nieco podobne pri porode sme mali aj my, rychly porod🙂

@akika722 moj o tom este nevie, dnes sa dozvie🙂 nabalime im deturence a my pojdeme parit🙂

seagull2404
8. feb 2011

uf, vy ste sa rozbehli... nic, mam blbec den,ale co uz, aspon som tamarku pofotila 😅 ja na to stretko asi nepojdem, nechcem to tu velmi rozoberat, ale jednak neviem ako na tom budeme financne, kedze by sme chceli v lete koncit dom a na jesen stahovat a obavam sa, ze ked ja pojdem s vami, tak manzel zavola svokru... a aj tak sa vsetky poznate ovela dlhsie...

ladywitch26
8. feb 2011

@memory97 teraz som citala na jednej zahranicnej stranke, ze vo vacsine pripadov je to kvoli zlej polohe este v maternici, alebo potom poranenim svalu pri porode. lebo ja som fabimu hlavicku otacala, on ju nemal problem otocit aj sam, ked lezal na chrbatiku, ale uz v polohe, ked musel ten sval napnut, cize na brusku alebo ked som ho drzala na rukach vzpriamene,tak mu ju v momente vykrutilo. 😖

kvietok121
8. feb 2011

@katulkaaaaaa moja ze 500g z knihy co som citala staci teraz 50 g tyzdenne, takze to je 400 g za 2 mesiace a este tam bolo napisane ze aj menej moze byt, takze tiez nechapem tetu dr ☹

kvietok121
8. feb 2011

@seagull2404 bola si fotit malu vonku??? dnes je krasne

seagull2404
8. feb 2011

@kvietok121 nie vonku nie, len vo vnutri, na vonkajsie fotenie potrebujem asistenta 🙂 a tak strasne ma boli hlava, ze som malu uspala radsej pri otvorenom okne ☹ ☹ ☹

alure
8. feb 2011

Ahojte babulky,
práve som došla z BA. Raz ma zastavili policajti na bežnú kontrolu,druhý krát sa pri mne pristavila policajná hliadka keď som stála na semafore,že pani pravý pruh je na predbiehanie,chodí sa v ľavom pruhu 😠 a to pritom taká blbá dvojprúdovka,že keď sa nedám do pravého pruhu hneď po zjazde tak sa tam nedostanem vôbec a potom na križovatke pred semaformi stojím jak blbá,kým ma niekto pustí (čo v BA sa stále každý ponáhľa a nik vás nepustí) a oni sa do mňa oprú kôli tomu 😠 no nič prídem do školy a ráno si Oli zabudol u mm v aute autosedačku,tak som len dúfala že cesta uplynie v pohode,kľude a hlavne už bez policajtov 😖
Ešte som zbehla po vakcínu do lekárne a zajtra ideme na očkovanie.
Ale ste toho popísali idem dočítať,len malý sa pokakal,tak ho idem rýchlo prebaliť. Na fb som pridala videjko,konečne Denis prestal cúvať a začal sa pohybovať smerom dopredu 😀

kvietok121
8. feb 2011

@seagull2404 moja nech ta to skor prejde 🙂 tesim sa na foto ty mas pekne foto

seagull2404
8. feb 2011

@kvietok121 dakujem, to je asi ta chripka co na mna lezie a mm, ktory ma dnes rano vytocil, tak preto nemam asistenta 🙂 ale ak chces, mozeme dat kocikovy meeting a urobit par foto 😉 posielam ochutnavku 🙂

seagull2404
8. feb 2011

@alure a ja uz chcem, aby sme tak cvicili ako vy ☹ ☹

kvietok121
8. feb 2011

@seagull2404 jasne ze dame budem sa tesit a foto su krasneeeeeeeeeee

kvietok121
8. feb 2011

@alure kde mam hladat videjko na fb?

alure
8. feb 2011

@seagull2404 🙂 ja len položím Denisa na gauč a pred neho hračky a on všetko sám 🙂 a ty tu nehovor také že nedojdeš,aspoň na skok,hm? mimochodom nádherné fotky,si skvelá 😉
@kvietok121 u mňa v profile ho určite nájdeš 🙂

kvietok121
8. feb 2011

@alure neviem ci ta mam pripojenu

kvietok121
8. feb 2011

@alure uz som nasla

jankasramka
8. feb 2011

@katulkaaaaaa s tym priberanim je to u nas rovnako. ked nam ho dali na vahu pred par dnami tak som skoro odpadla lebo po 6 tyzdnoch vazil len o 300g viac. to znamena ze za mesiac pribral cca 200g- co je nic. ale ja ho tiez vidim ze je v pohode- neni tucko ale ani vychudnuty. ty si spominala ze nie si moc vysoka tak mozno je to aj tym lebo mne dr. povedal ze je velky (na mexicke pomery) takze urcite ten rast zavisi aj od vysky oboch rodicov.... (mateo ma 6880g a 67cm)
podla mna si z toho nic nerob. ja sice davam aj UM a ajtak nejak extra nerastie. ono je to skor genmi.
podla mna by si mu mohla davat na noc kasu s UM tak ako ti uz pisali. ja davam napr. ovseno ryzovu.
a co sa flasky tyka tak to uvidis asi hned na prvy krat ze ak by ti po flaske nechcel tahat z prsa tak flasku uz nedas a je to. my s tym problem ale nemame. mateo pije rovnako z flase aj prsa a to ja mam na flaske velmi silny prud 😀
takze podla mna pohodicka, o nic nejde len o blby nazor dr.
(inak si myslim ze to urcite neni tym ze sa zdravo stravujes.to mu moze len prospiet. takze v tom by som vytrvala)

jankasramka
8. feb 2011

@akika722 krasny mas kociarik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dufam ze je presne taky aky si ho chcela mat 😉
a vies co je na nom najkrajsie? semi!on je v nom uplne uzasny najkrasi ake ksichtiky struha 😀

alure
8. feb 2011

@jankasramka ahoj moja,ako je u vás? určite nádherne slnečno 🙂 konečne sa počasie umúdrilo aj u nás,ale nevidím to na dlho 😒 plne s tebou súhlasím @katulkaaaaaa vôbec by si nemala prejsť z MM na UM ale naďalej pokračovať a popri príkrmoch dávať eventuelne len na noc kašu s UM. A celkovo detičky časom priberajú oveľa oveľa pomalšie,takže takto radikálne zakročiť by ani dr. nemala. A zdravá strava ako taká vplyv na MM v zlom nemá, nie je to žiadna drastická diéta,ty do tela dodávaš všetky potrebné zložky takže pohoda.

katulkaaaaaa
8. feb 2011

@jankasramka jani ahoj 🙂 v stravovany pokracujem ja sa citim super jem len same zdrave veci tak verim ze je to ok 😵 na noc dam um s kasou,a uvidime v kojeny pokracujem dalej...ked som vydrzala s viki 14 mesiacov tak to teraz nevzdam ked mam mlieka aj pre dve nie?
no ja mam len 157cm,mm ma 184cm....ja si myslim ze je simon uplne ok proste ma dobry metabolizmus vsetko stravi a je to...dlhy je 70cm vazi 6540gr...mna tiez sokovala jeho vaha,som pozerala jak debil na dr...som cakala ze ma minimalne 8kg,vecer ho odfotim vo vani ma normalne sadielko na brusku 😝

katulkaaaaaa
8. feb 2011

@alure 😵 dakujem 😵
s tymi policajtami dnes nic moc 😒 sa nemali asi na kom odbavit 😠

seagull2404
8. feb 2011

@alure robim presne to iste, kopec hraciek, aj jej ukazem ako, a ona len knuci a knuci, dokonca si niekedy nevie vybrat rucicku spod hrudnika ☹ a dakujem za pochvalu, nedavam ich sem ale preto 🙂

danulka3
8. feb 2011

@eis4 Ďakujem,zaujíma ma tá cena,lebo je to tam tak divne napísané 😒

Ahojte,prišla som vás len pozdraviť.Jakubko je už v poriadku,neviem,čo mu bolo,teplotu už nemá,ani nekašle,zdá sa mi plne ok.Myslela som,že zúbky,ale žiadny sme nenašli. ☹ Zato ja som úplne ko,chytené priedušky a teplota 38)
Na to stretko by som sa prišla aspoň pozrieť ako kvietok na jeden deň,uvidím podľa ceny,je to pre nás dosť.Ale veľmi rada by som sa s vami aspoň videla 😉

danulka3
8. feb 2011

@akika722 ten kočík je perfektný a malý Samko,aký model 😉

vladka84
8. feb 2011

tak sme naspat z mesta, takaaaa som nazurena, lebo sme sa zbytocne presli, mali dnes zatvorene, takze zajtra si dame prechadzku znova 😕

danulka3
8. feb 2011

@seagull2404 jeeej,ty urobíš vždy také super fotky 😉

kahlan1
8. feb 2011

@memory97 este sme neboli ideme 16. 2. tak uvidim
kupim jej jogurty tak uvidime

baby aj vase deti sa zacali bat cudzich? lebo mi sme sa na kazdeho smiali a teraz ked sa k nej prihovori cudzi alebo niekto koho dlhsie nevidela hned sa tak lutostivo rozplace

vladka84
8. feb 2011

@kahlan1 aj mne sa Karinka zacala bat, ked sa ku nej ozve niekto cudzi..predtym sa usmievala na cele usta, teraz skrivi pusu do placu alebo vyplesti oci, ze kto sa to ku nej ozyva 😕

inak, baby, ako tak pisete, ze budete parit na stretku... tam na okoli je len dedinska krcma, v Brezne (to je cca 10km)vela podnikov nie je, je to taka diera, no a restika v penzione alebo v hoteli je otvorena do 22h., takze tam nie su nejake podmienky na opijales 😀

ja to vo velkom planujem a teraz som si uvedomila, ze mam 11.6. narodky..ja este neviem kedy mame doma oslavu 😲

jankasramka
8. feb 2011

@alure uz som videla to video 😲 😲 😲 😲 . ty mas mega inteligentne deti 😵

@katulkaaaaaa no vidis. ja meriam 166 a mm 168. tak u vas je simonko mozno po tebe ajked 70cm je podla mna dost na jeho vek. a ved nemusi byt kazde babetko baculate. podla mna je to ako so zriebetkami- oni rastu uplne nerovnomerne- najprv rastie vyska na zadku potom to dobehnu ramena a potom zas ritka a zas ramena az do troch rokov su taki "krivi".
tak podla mna si tiez babetka najprv spravia zasoby tuku (ved nase trojicky boli vzdy taky baculkovia) a potom z tych zasob sa tahaju do dlzky takze to vyzera ze vobec nepriberaju ale oni pritom zdravo rastu.a potom zas priberu a zas rastu. mozno to tak neni so vsetkymi ale mne sa zda ze u matea to tak je a mozno aj u vas.
podla mna je simonko uplne ok. a cakam na fotecky z vecerneho kupela ako si slubila 😉

jankasramka
8. feb 2011

@kahlan1 vraj je to normalne okolo 6mesiaca. ja to robim tak ze ked niekam dojdeme tak poviem rodine nech sa mu neprihovaraju az kym sam nezacne komunikovat a vecsinou to pomoze. on sa sam osmeli a zas je v pohode...inak to asi aj prejde samo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre