• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@lucia20 ste uzasne vi dve bojovnicky :wink: moja
8. feb 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 my už spinkáme od 19tej,len som ešte musela prichystať veci na zajtra pre mm a Olivera.
@mirmaj ja idem bez mm a beriem danulienku s Chiarou :wink:
@liba78 :slight_smile: takže tie povahy dôverne poznáš :grinning: Oli 9.4. ja 15.4. :wink: my máme spoločný účet a nastavený sms banking aby sme obaja vedeli kedy čo a ako (ale nie pre kontrolu nás,ale financií :grinning: )
Idem do hajan pa pa zajtra babulky....
8. feb 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure no mi sme uz hore placeme zubky ma uz spicky vonku ani nejdem zajtra na ockovanie radsej :frowning2: sa na vas tesim
8. feb 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 urcite by som mu netipla tolko rokov:slight_smile: vyzera starsie :wink:

@mirmaj chlapi budu strazit deturence:slight_smile:

@alure ja mam doma velkeho barana :grinning:

8. feb 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 tiez sa maly nedavno riadne dovracal, zeby to bolo vo vzduchu, ale teraz kompletne, sme ho rovno supli do vane...
8. feb 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ano,vyzera..to tie vlasy a brada :grinning: už si ho ineho neviem predstaviť :grinning:
ale kto ho nepozna a nevie aky je ma reči ako vyzera,...nemam to rada :frowning2:
8. feb 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 moja zlatunka, daj jej za mna pusinecku, nech ju zubky nebolia. My sme prave zaspinkali:slight_smile:
8. feb 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 jej, dakujem, no vidis este ze si k nam po dlhom case zavitala. aspon si ma ukludnila ze vsetko je ok a netreba sa strachovat. si super.no fakt sa tesim ze to nie je ziadna hrozna vec :slight_smile:

@alure cozee? to kolko mal rokov ked dostal pruh z placu? moj brat mal lebo dvihal v skolke tehly :grinning: :grinning: :grinning:
ja viem ze babetka mavaju tie pupocne pruhy (to maju aj zriebetka :grinning: ) ale tak som sa bala ci to nebude nejaky "atypicky" ze pod rebrom :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale lucka tu zahadu vyriesila :slight_smile:
8. feb 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 dakujem zlatko ale u nas je bojovnicka len tatianka.

baby vy sa bavite o rovnakych datumoch?

my vas trumfneme. :D ja s muzom sme narodeni 22.januara. :D sme sa hladali. :D moja mama je 20.01. a svokor 23.01.

lucku mame 4.11. 3.11 je segra. katka je na dedkove meniny a tri dni pred vyrocim svadby. a
8. feb 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka si zlata. :D jfa ti len pisem co viem. fakt u nas to maju detska genetike. skus sa spytat ci to nema niekto v muzovej alebo tvojej rodine. lucke je to najviac vidiet. moj svagor aj ona ked sa vystru, tak tam maju taky hrb ze az. :D ale aspon si moze byt muzz isty, ze su jeho. :D
8. feb 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 dam mojko neboj chudatko jak slinta to ste neviely potokom jej to tecie :frowning2:
@lucia20 aj ja som 3.11 a dcera je 17.11
8. feb 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tuuuu.. este stale s internetom, hura :sweat_smile:

@lucia20 krasna je malinka, aj s tym vyplazenym jazyckom, taka potvorka :dizzy_face:

@mirmaj ja by som sla radsej bez mm, ako pisala @liba78 radsej zalahnem skor ako sa cez den starat este aj o neho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@liba78 asi je pravda s tym mliekom a stravou kdesi uprostred, netreba to prehanat ani s prejedanim a ani s dietovanim :wink:
8. feb 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa zatial s vami lucim idem napichnut Tatranku (atb) a potom maminu odviezt k zubarovi -idu jej konecne vybrat ten nerv-fuuuuuuuuuuuj, no nechcela by som :confounded:
tak pa, vecer vas docitam :wink:
8. feb 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ale poznate, ja sa este stale ucim vase babatka :unamused: bude hej, potom mozete prit na grilovacku :slight_smile: ked este ostane na ten gril :grinning: :grinning: :grinning: ked nam skonci MD a nastupime na RD, tak to u nas bude o drzku :cry: :cry:
@akika722 dakujeeeeem :dizzy_face:
8. feb 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka jeeeej, janka, vy sa snazite otehotniet..... supeeeeer. :slight_smile: drzim palce.

@danulienka35 aj ty si taka tazka povaha? u nas su skorpici hrozni..... :D

@vladka84 ona je taka potvorka. taka presibana, ale zlata. :D
8. feb 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 moja mm je 22.12,mamka 22.1 a Pati 22.2 :grinning:
som videla tvoje foto na fb :astonished: :astonished: :astonished: si ako princezna v tych šatach,nadherná :astonished:
8. feb 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 my sa sice nepozname. ale neda mi neodpisat. neboj nejste samy. aj u nas to bude o drzku iba s RP. a to ma muz dobru vyplatu. :confounded:
8. feb 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 do leta sa ich naučíš všetky neboj :grinning:
@vladka84 @liba78 tak nebudem sama spať :wink:
8. feb 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 ja neknflikany skorpik :grinning: :grinning: :grinning: a povaha neviem musia druhy posudit
8. feb 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to urcite, ked ho vidis niekolko rokov takto, ani si ho inac nevies predstavit:slight_smile: keby sa dal ostrihat a oholit, by si myslela, ze prisiel niekto novy :wink:

@lucia20 to mate zaujimave, bud koniec alebo zaciatok roka :wink:

@danulienka35 moja zlata. My zas neslintame, ale sme nervozny a vrackame, zeby tiez zubky, neviem, sa mi to zda akosi dlho...

@seagull2404 a naco gril, urobime ohnisko, pahrebu a bude super papanicko:slight_smile:
8. feb 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naratala som nas 13 x maminy + milacikovia - @liba78 @alure @danielka35 @mirmaj @majka35 @katulkaaaaaa @akika722 @memory97 @evans @lucia20 @seagull2404 @eis4 a ja :slight_smile:
z toho 4 maminky nemozu vydrzat bez svojich mm, tak ich tahaju zo sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vy dostanete prednostne samostane izby, aby sme vam tam nerobili krovie :grinning:
v penzione mame este zvysne 4 izby a jeden apartman - takze nech pocitam akokolvek, nam ostatnym taky luxus nevyjde...

iba v pripade, zeby sme sli na hotel - tam mame vacsiu kapacitu a volny termin 3.6. - 5.6., aj posledny vikend, ale ten viacerym nevyhovuje
8. feb 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 baby ale ja som dnes bola na up a ostava mi 256eur do 20mesiacov dieťata :confused:
@memory97 to hej :grinning: :grinning: :grinning: ale nie vyzor,skutky su najdoležitejšie :wink:
8. feb 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 dakujem. keby si videla baby. ----- hiiiiiiiiiiiii, mami, ty si princezna..... skoro skolabovali. :D teraz maju take rpinceznovske obdobie.

inak s tymi datumami to mate perfektne.... to znamena, ze s mamou sme v ronakom datume. je uzasne, ze sme s muzom v jeden den, aspon mam istotu, ze na mna nezabudne. :D
8. feb 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ty uz mas iba RP? ja mam rodicak az od 5.3.
8. feb 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 @danulka3-teraz mi odpísali tak zkopírujem,to mi tam nenapísali že kolko stoja fotky ale neva :slight_smile:

termíny na marec 2011 budeme zverejňovať cez tento víkend.
Čo sa týka financií: cena kurzu plaveckých jasličiek zaŕňajúci plávanie, saunovanie, baby masáže stojí 99 Eur. Sumu 90 Eur majú na prvé bazénové plávanie len účastníci vaničkového plávania. V prípade, že budete chcieť
aj plienky do vody (7 Eur), prevlek (13 EUR). K dispozícii zdarma
počas lekcií sú okrem základných hygienických potrieb aj olejček
na masáže detí fi Saloos.
8. feb 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 zatial sme sa dohodli na ten termin, ale len predbezne - tak uz vieme, ze tebe nevyhovuje... niekomu zasa posledny vikend a mne pravdepodobne ten druhy, lebo to budeme asi doma oslavovat moje narodky... takze z toho by nam ostal uz len prvy junovy vikend.. co vy na to baby? :fearful:
8. feb 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 ja som myslela že to nie si ty :sweat_smile: no kraaaansa..na tvaričke tam vyzeraš ina ako na ostatnych fotkach,aj tak si krasna mamina :wink:

Luci viem že neskoro ale všetko naj :sweat_smile: som na teba myslela,nešiel mi nb :frowning2:
8. feb 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 vidis to a este stihame aj oslavit s detickami MDD. ak bude skor na zaciatku juna, aspon vas skor stretnem :grinning:
8. feb 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia20 nie,až 27.2ale vypočitala to a že oni mi znižia a socialka zvyši,tak to bude 256e
@vladka84 aj ja idem moja :frowning2:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok