♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
8. feb 2011

@lucia20 ste uzasne vi dve bojovnicky 😉 moja

alure
8. feb 2011

@danulienka35 my už spinkáme od 19tej,len som ešte musela prichystať veci na zajtra pre mm a Olivera.
@mirmaj ja idem bez mm a beriem danulienku s Chiarou 😉
@liba78 🙂 takže tie povahy dôverne poznáš 😀 Oli 9.4. ja 15.4. 😉 my máme spoločný účet a nastavený sms banking aby sme obaja vedeli kedy čo a ako (ale nie pre kontrolu nás,ale financií 😀 )
Idem do hajan pa pa zajtra babulky....

danulienka35
8. feb 2011

@alure no mi sme uz hore placeme zubky ma uz spicky vonku ani nejdem zajtra na ockovanie radsej ☹ sa na vas tesim

memory97
8. feb 2011

@akika722 urcite by som mu netipla tolko rokov🙂 vyzera starsie 😉

@mirmaj chlapi budu strazit deturence🙂

@alure ja mam doma velkeho barana 😀

memory97
8. feb 2011

@liba78 tiez sa maly nedavno riadne dovracal, zeby to bolo vo vzduchu, ale teraz kompletne, sme ho rovno supli do vane...

akika722
8. feb 2011

@memory97 ano,vyzera..to tie vlasy a brada 😀 už si ho ineho neviem predstaviť 😀
ale kto ho nepozna a nevie aky je ma reči ako vyzera,...nemam to rada ☹

memory97
8. feb 2011

@danulienka35 moja zlatunka, daj jej za mna pusinecku, nech ju zubky nebolia. My sme prave zaspinkali🙂

jankasramka
8. feb 2011

@lucia20 jej, dakujem, no vidis este ze si k nam po dlhom case zavitala. aspon si ma ukludnila ze vsetko je ok a netreba sa strachovat. si super.no fakt sa tesim ze to nie je ziadna hrozna vec 🙂

@alure cozee? to kolko mal rokov ked dostal pruh z placu? moj brat mal lebo dvihal v skolke tehly 😀 😀 😀
ja viem ze babetka mavaju tie pupocne pruhy (to maju aj zriebetka 😀 ) ale tak som sa bala ci to nebude nejaky "atypicky" ze pod rebrom 😝 no ale lucka tu zahadu vyriesila 🙂

lucia20
8. feb 2011

@danulienka35 dakujem zlatko ale u nas je bojovnicka len tatianka.

baby vy sa bavite o rovnakych datumoch?

my vas trumfneme. :D ja s muzom sme narodeni 22.januara. :D sme sa hladali. :D moja mama je 20.01. a svokor 23.01.

lucku mame 4.11. 3.11 je segra. katka je na dedkove meniny a tri dni pred vyrocim svadby. a

lucia20
8. feb 2011

@jankasramka si zlata. :D jfa ti len pisem co viem. fakt u nas to maju detska genetike. skus sa spytat ci to nema niekto v muzovej alebo tvojej rodine. lucke je to najviac vidiet. moj svagor aj ona ked sa vystru, tak tam maju taky hrb ze az. :D ale aspon si moze byt muzz isty, ze su jeho. :D

danulienka35
8. feb 2011

@memory97 dam mojko neboj chudatko jak slinta to ste neviely potokom jej to tecie ☹
@lucia20 aj ja som 3.11 a dcera je 17.11

vladka84
8. feb 2011

tak som tuuuu.. este stale s internetom, hura 😅

@lucia20 krasna je malinka, aj s tym vyplazenym jazyckom, taka potvorka 😵

@mirmaj ja by som sla radsej bez mm, ako pisala @liba78 radsej zalahnem skor ako sa cez den starat este aj o neho 😝

@liba78 asi je pravda s tym mliekom a stravou kdesi uprostred, netreba to prehanat ani s prejedanim a ani s dietovanim 😉

jankasramka
8. feb 2011

no ja sa zatial s vami lucim idem napichnut Tatranku (atb) a potom maminu odviezt k zubarovi -idu jej konecne vybrat ten nerv-fuuuuuuuuuuuj, no nechcela by som 😖
tak pa, vecer vas docitam 😉

seagull2404
8. feb 2011

@mirmaj ale poznate, ja sa este stale ucim vase babatka 😒 bude hej, potom mozete prit na grilovacku 🙂 ked este ostane na ten gril 😀 😀 😀 ked nam skonci MD a nastupime na RD, tak to u nas bude o drzku 😢 😢
@akika722 dakujeeeeem 😵

lucia20
8. feb 2011

@jankasramka jeeeej, janka, vy sa snazite otehotniet..... supeeeeer. 🙂 drzim palce.

@danulienka35 aj ty si taka tazka povaha? u nas su skorpici hrozni..... :D

@vladka84 ona je taka potvorka. taka presibana, ale zlata. :D

akika722
8. feb 2011

@lucia20 moja mm je 22.12,mamka 22.1 a Pati 22.2 😀
som videla tvoje foto na fb 😲 😲 😲 si ako princezna v tych šatach,nadherná 😲

lucia20
8. feb 2011

@seagull2404 my sa sice nepozname. ale neda mi neodpisat. neboj nejste samy. aj u nas to bude o drzku iba s RP. a to ma muz dobru vyplatu. 😖

mirmaj
8. feb 2011

@seagull2404 do leta sa ich naučíš všetky neboj 😀
@vladka84 @liba78 tak nebudem sama spať 😉

danulienka35
8. feb 2011

@lucia20 ja neknflikany skorpik 😀 😀 😀 a povaha neviem musia druhy posudit

memory97
8. feb 2011

@akika722 to urcite, ked ho vidis niekolko rokov takto, ani si ho inac nevies predstavit🙂 keby sa dal ostrihat a oholit, by si myslela, ze prisiel niekto novy 😉

@lucia20 to mate zaujimave, bud koniec alebo zaciatok roka 😉

@danulienka35 moja zlata. My zas neslintame, ale sme nervozny a vrackame, zeby tiez zubky, neviem, sa mi to zda akosi dlho...

@seagull2404 a naco gril, urobime ohnisko, pahrebu a bude super papanicko🙂

vladka84
8. feb 2011

naratala som nas 13 x maminy + milacikovia - @liba78 @alure @danielka35 @mirmaj @majka35 @katulkaaaaaa @akika722 @memory97 @evans @lucia20 @seagull2404 @eis4 a ja 🙂
z toho 4 maminky nemozu vydrzat bez svojich mm, tak ich tahaju zo sebou 😝
vy dostanete prednostne samostane izby, aby sme vam tam nerobili krovie 😀
v penzione mame este zvysne 4 izby a jeden apartman - takze nech pocitam akokolvek, nam ostatnym taky luxus nevyjde...

iba v pripade, zeby sme sli na hotel - tam mame vacsiu kapacitu a volny termin 3.6. - 5.6., aj posledny vikend, ale ten viacerym nevyhovuje

akika722
8. feb 2011

@lucia20 baby ale ja som dnes bola na up a ostava mi 256eur do 20mesiacov dieťata 😕
@memory97 to hej 😀 😀 😀 ale nie vyzor,skutky su najdoležitejšie 😉

lucia20
8. feb 2011

@akika722 dakujem. keby si videla baby. ----- hiiiiiiiiiiiii, mami, ty si princezna..... skoro skolabovali. :D teraz maju take rpinceznovske obdobie.

inak s tymi datumami to mate perfektne.... to znamena, ze s mamou sme v ronakom datume. je uzasne, ze sme s muzom v jeden den, aspon mam istotu, ze na mna nezabudne. :D

lucia20
8. feb 2011

@akika722 ty uz mas iba RP? ja mam rodicak az od 5.3.

eis4
8. feb 2011

@kvietok121 @danulka3-teraz mi odpísali tak zkopírujem,to mi tam nenapísali že kolko stoja fotky ale neva 🙂

termíny na marec 2011 budeme zverejňovať cez tento víkend.
Čo sa týka financií: cena kurzu plaveckých jasličiek zaŕňajúci plávanie, saunovanie, baby masáže stojí 99 Eur. Sumu 90 Eur majú na prvé bazénové plávanie len účastníci vaničkového plávania. V prípade, že budete chcieť
aj plienky do vody (7 Eur), prevlek (13 EUR). K dispozícii zdarma
počas lekcií sú okrem základných hygienických potrieb aj olejček
na masáže detí fi Saloos.

vladka84
8. feb 2011

@lucia20 zatial sme sa dohodli na ten termin, ale len predbezne - tak uz vieme, ze tebe nevyhovuje... niekomu zasa posledny vikend a mne pravdepodobne ten druhy, lebo to budeme asi doma oslavovat moje narodky... takze z toho by nam ostal uz len prvy junovy vikend.. co vy na to baby? 😨

akika722
8. feb 2011

@lucia20 ja som myslela že to nie si ty 😅 no kraaaansa..na tvaričke tam vyzeraš ina ako na ostatnych fotkach,aj tak si krasna mamina 😉

Luci viem že neskoro ale všetko naj 😅 som na teba myslela,nešiel mi nb ☹

memory97
8. feb 2011

@vladka84 vidis to a este stihame aj oslavit s detickami MDD. ak bude skor na zaciatku juna, aspon vas skor stretnem 😀

akika722
8. feb 2011

@lucia20 nie,až 27.2ale vypočitala to a že oni mi znižia a socialka zvyši,tak to bude 256e

danulienka35
8. feb 2011

@vladka84 aj ja idem moja ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre