♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lenadka
28. jan 2010

tea, CO2 da tomu tie grady 😉

no od smadu je vzdy lepsie dat si takuto vodu cistu, ale aj ja som maskrtna a dam si radsej ochutenu 😅 alebo kofoluuu 😝 😀 no teraz v zime som tiez cajova, aj teraz som si pol litrak zaliala

maculienka123
28. jan 2010

baby som takisto pocula,ze caje v tehotenstve neodporucaju ze mozu vyvilat potrat.

tea333
28. jan 2010

macul ja som Cajofilna, pila som sypane anglicke magoraky, a musela som sa vzdat, caj obsahuje tein, ktory nie je dobry..ale nemyslim zeby obycajny sackovy caj bol v malom mnozstve nebezpecny..

ladywitch26
28. jan 2010

dakujem za hlasy, hadam to vyhram, nech si to babca s dedom precitaju z bilboardu, este stale nevedia, ze druhe vnuca je uz na ceste 😀

ja tiez pijem fatru. ze je nevhodna v tehu je napisane len na tej liecivej, ktora ma trikrat viac mineralov, nez obycajna. irske mineralky su nenormalne sytene, vodu z vodovodu si netufnem pit, jedine ak prevarenu a to mi uz nechuti, takze vela moznosti nemam. a fatra je aj na zahu

maculienka123
28. jan 2010

tea asi mas pravdu,ked si dame jeden caj za den ovocny to bude v pohode,tusim bylinkove su nevohdne

lucy1990
28. jan 2010

Baby, alebo si v lekarni kupte caje pre tehotne...ja si kupujujem taky ruzovy tekanne 😉

ninkaa89
28. jan 2010

aj ja odporucam caj pre tehotne-v lekarni za 2eura, zn. Leros, je bylinkovy, ale vyborny, ked sa medom ochuti 😉 tiez je ruzovy...heh..
a inak u mna vedie ochuteny Rajec-hlavne medovka, je to fajn, ze to nie je moc sladke, a zas ani bez chuti.

bihan
28. jan 2010

Bublinkové vody neznesiem už skoro vôbec, jedine tak nesýtenéj.. aj tak z toho potom nafukuje a plyny musia vonku 😀 Máme filtračnú kanvicu, žiadne zbytočné fľaše neťaháme domov a máme po starostiach 😉

Čajov, ak ich nepijete liter denne, by som sa nebála.. milujem Earl Grey s mliekom, ale dám si ho tak raz za týždeň, ovocné a niektoré bylinkové sú bez obmedzenia. Kedysi som čítala, že napr. mäta môže spôsobiť sťahy maternice, len by ma zaujímalo koľko by som tých mätových čajov musela vypiť za deň (a v priebehu niekoľkých týždňov).
Ale napr. taká šalvia je iná "káva" 😝

press
28. jan 2010

Ja teraz pijem iba vodu z vodovodu. Každé ráno som si robievala pred tehu sypaný zelený čaj, ale teraz žiaden čaj nemôžem, ani nič čo nejak chutí, občas znesiem domáci sirup.

tea333
28. jan 2010

Earl Grey je jeden z mojich naj!! Bihan 🙂 🙂 😵 😵

ja sa zameriavam na obycajne sackove ovocne caje, v tych nic nie je 😉

evitkamalicka
28. jan 2010

aj ja milujem Earl Grey

evitkamalicka
28. jan 2010

a taktiez aj matovy, dnes som si dala

ladywitch26
28. jan 2010

bihan, ja praveze milujem salviovy caj, len teraz sa k nemu radsej ani nepriblizim. inak ja mam tiez brita filtre, ale teraz v tehu si netrufam pit vodu ani odtial. ono to akurat tak precisti od necistot, chloru a pod. ale bakterie to nezahlusi. a s tym tu bol problem, v par okresoch nasli cryptospiru, tak neriskujem. a earl grey s mliekom nam nosili v porodnici 3x denne. on sa vlastne ani bez mlieka neda pit, je strasne silny. a vlastne vsetky anglicke caje.

roobois sa moze v tehu na litre, neobsahuje tein a ja mam strasne rada pomarancovy.

inak ja som prave na posedenie zozrala pol kila jahodovej zmrzliny. a este by som si cosi dala 😀

baby,co ste vcera za mna zahlasovali, akurat som zistila, ze to rata hlasy za 24hodin, tak ak ste vcera napr. o deviatej vecer zahlasovali, tak vas to dnes do deviatej nepusti. tak ak vas to nebude obtazovat, tak mi tie hlasy poslite potom. vrelaaaa vdaka

evitkamalicka
28. jan 2010

ja ho pijem bez mlieka, nemam rada caj s mliekom

tea333
28. jan 2010

ladywitch uz sa mi podarilo dat ti dalsi hlas 🙂

ja milujem caj s mliekom..

zuzannas
28. jan 2010

Ja tiez oblubujem caje, denne urcite vypijem aj liter...ale vacsinou ovocne tekanne, echinaceovy alebo kamilkovo-vanilkovo-medovy, ten je teraz moj favorit! alebo si davam Detsky organics caj ...

A cierny caj pijem vylucne s mliekom 😉

bihan
28. jan 2010

Earl Grey sa asi fakt bez mlieka ani piť nedá 😀 Na bylinkové čaje beriem skôr ako lieky, kým to nie je nejaká kamilka, lipa alebo niečo relaxačné. A ešte mám hrozne rada Yogi s mliekom - s rôznymi druhmi korenia 🙂
LadyW, tak baktérií sa nejako extra nebojím, tu je voda tak chlórovaná, že v nej neprežije asi nič 😝 😀 ale nie.. vodu máme v pohode, až na to, že je v nej ozaj veľa chlóru, vápniku, určite nejaké zvyšky pesticídov a pod.

maculienka123
28. jan 2010

ja pijem zrovna sipkovy,som si nazbierala este v jeseni 🙂

lulusha
28. jan 2010

ja lubim vsetky ovocne cajiky, hlavne Teekanne, teraz je taky novy hruskovy a toho sa nemozem dopit... 😝 alebo este biely s mangom, mnaaaam 😝

drievko
28. jan 2010

ktorá z vás má termín 29.7.2009

tea333
28. jan 2010

drievko my sme augustovky..

silwietta
28. jan 2010

ahojte baby, konecne som sa dostala ku kompu.... doki dnes vyse hodiny meskal, mal nejaky nahly zakrok, ktory mal trval 20 minut ale sa to akosi pretiahlo.... tak drobcek je v poriadku, velkost primerana veku, ale kolko to nepovedal, sa sustredil na ten hematom, ze vraj tam uz skor nie je, len taky tienik, ale ze sa mam este setrit

dostala som aj tehu knizku, buduci tyzden idem na odbery a na kontrolu o tri tyzdne, tak som spokojna 😉

silwietta
28. jan 2010

a co sa cajov tyka, tak v prvom tehu som okrem matoveho asi ani iny nepila, a to aj tri denne a vsetko ok...

marija
28. jan 2010

Ahojte kocky.

No ja pijem ovocne caje vselijake, davam si aj matovy tak raz denne, ale niekedy to vyjde aj raz za tyzden, podla tohoa ko mam na neho chut. Inak pijem Rajec materinu dusku a cistu Lucku.

Silwieta super, ze vsetko dobre dopadlo, jasom sa dnes tiez z toho vytesovala a tiez mi lekar meskal takmer 50 minut ;) ale co narobis s pocasim, moj bol niekde v zavejoch 😉

Kocky co ste uz mali ten UZV v tom cca 12tt kde sa merala sija, TP vam vyhcadza ja po merani rovnaky ako podla poslednej MS? Ja som bola trochu prekvapena, ze u mna je to takmer o tyzden viac, cize babatko je o tyzden starsie 😉

denisocka
28. jan 2010

marija,ale ved tvoje musi byť väčšie ked si tiež otehotnela nejak 8-9den po menzese,ked si na teba dobre pamatam . ja mam tiež babo podla usg väčšie asi o 6dni

denisocka
28. jan 2010

no idem vas prečítať,konečne maly spí

elinka27
28. jan 2010

co sa tyka cajov,tak ja pijem len ovocne najma jahodovy,ine mi nechutia.Mame tiez filtracnu konvincu ako spominala bihan a aj malemu davam pit zasadne len vodu z nej.Len u mna je teraz taky problem ze mam stale akoby tazky zaludok, a ked sa napijem tej vody aj ked prefiltrovanej je mi tazko, a pritom doteraz som ju pijavala denne.Takze teraz mi chutia hlavne mineralky a to perlive lebo neperlive mi je tazke na zaludok,takze aj ked by sa to nemalo co narobim 🙂 Ale takto to bolo aj pri Kubkovi a po prvom trimestri to preslo,tak sa na to spolieham.Inak co sa kavy tyka tak tu som uplne vylucila,pretoze mi vobec nejde na chut.

marija
28. jan 2010

Denisocka ja som mala poslednu mrchu 5.11 a otehotnela som asi 14.11 cize 10 den cyklu. Takze teoreticky by to vychadzalo, len som necakala ze az o 6 dni :D ty si mala kedy poslednu mrchu? A mavas kratsi cyklus? ci 28 dnovy?

denisocka
28. jan 2010

ja som mala sexík 16.11 a to bolo 8DC a cyklus mám ulne chaoz - 32 až 48dní a PCO. takže to vlastne sedí,ja som dnes 12+4 a ty 12+6 😀 ,akoby sme sa boli dohodli,že 😀 😀 😀 😀

denisocka
28. jan 2010

jaz -
ja som teraz problemy nemala,akurat ma par dni bolel akoby slepák , take napäté brucho .. tak som v noci začala trocha krvacať ,v nemocnici ma 2dni bolel zas pravy vaječník a potom akoby uťalo. nič mi ž neni,chvalabohu. verim,že to bol hormonalny vykiv a niečo ako keby menzes ? zajtra mam poradku,určite si budem pýtať čokolvek na výtok

rubinka,
a ten dophylus je prašok? musim sa po tom popýtať v lekárni,dnes som tam nechala majland na B vitamíny 🙄

snehulienka
,gratulujem . ja som mala 26mm pri 9+3tt , ale už nechcem zas rozoberať temu čísel a týždnov 😀 😝

lussy666, captainka - vitaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre