♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
9. feb 2011

@majka35 dakujem moja je to desne tie co ma dole ani sme nevedli a teraz horne ajajja ☹
@majka35 dakujem mojko spicky ma vonku ale nez sa dotanu cele von ☹ rano o 3 bola zakakana az na chrbatiku 2 krat 😒

majka35
9. feb 2011

@danulienka35 prečo je to tak zariadené, že detičky musia trpieť kvôli zúbkom? ja sa toho až bojím, aj ked pri barborke sme ani nevedeli že rastú ... a dala si jej gélik?

danulienka35
9. feb 2011

@majka35 davam jej gelik objednala som i jantarovi nahrdelnik tak uvidim radsej nech mna bolia za nu

evanns
9. feb 2011

baby a aky gelik davate na zubky ved ked mne vcera v lekarni pani povedal ze v kazdej je lidokain ako ucinna latka tak mne az zamrazilo ved to je silne anestetikum ne? ci uz mne sibe?

danulienka35
9. feb 2011

@evanns ja davam Calgel a mam jeste jeden Mundisal

danulienka35
9. feb 2011

@evanns ten Calgel obsahuj lidokain a ten Mudnisal gel nepobsahuje

memory97
9. feb 2011

@seagull2404 uvidis, nam sa sem-tam stalo, ak sme nieco nove papali.

@katulkaaaaaa to verim, ved som uz jak slon 😀

@seagull2404 ja len nastruham jablcko a dam, tak skus dat na mensie kusky a povarit, zmakne a rozpucis ho.

@katulkaaaaaa ako to citis, my sme zacinali velmi skoro a ked sme presli asi 5 druhov zeleninky, dala som mu masko a dalsiu zeleninku som doplnala neskor. Myslim, ze by si uz kludne mohla dat 😉

alure
9. feb 2011

@danulienka35 ach jo drobátko moje malé ☹ a dnes je aká? My sme teraz došli od dr. z poradne a očkovania,malý trošku plačkal,potom mi v aute zaspal tak som zbehla do obchodu a stále spinkal,takk som zabehla ešte na čerpačku na kávu a malý stále spí 😲 idem ešte rýchlo odložiť nákup,prichystám obed a uvidím ako bude keď sa Denis zobudí....

@kvietok121 zapísané 🙂 ale úbytok tam je ,takže aj to je úspech 😉

alure
9. feb 2011

zase mi blbne MK že vraj nový facelift...ale mne sa táto "excelovská tabulka" vôbec nepáči...chcem starý MK...robí to aj vám?

kvietok121
9. feb 2011

@alure dakujem, to si ho aj zbadala 🙂

alure
9. feb 2011

@kvietok121 jasné moja 🙂

eis4
9. feb 2011

@alure aj mne blbne mk ☹ 🙄 ☹

alure
9. feb 2011

@eis4
no idem sa naajesť,ešte mám zvyšky od včera a chlapcom navarím niečo nové..zatiaľ dievčence....

memory97
9. feb 2011

@evanns vies co aj nas maly mal jedno take obdobie, ze varene ani za svet, tak som zacala na striedacku kupovane prikrmy a varene a teraz nema problem spapat vareny alebo kupeny. Do zeleninkovej pridavam trosicku obycajneho masla, mne olivovy olej moc nevonia do polievocky🙂 Inac aj ryzovu muku mozes dat, kupis to v bio obchodoch. Je to na zahustenie. Neskor sa mi stalo, ze maly nechcel papat rozmixovanu (uplne na kasu) zeleninku a ked som ju rozmixovala tak, ze tam boli kusky, tak bez problemov to spapkal. Vyskusaj uvidis co zaberie.

@seagull2404 nespapkala ho vela? alebo si jej nedala zapit mlieckom?

memory97
9. feb 2011

@katulkaaaaaa ano v bille maju mrkvovy dzus je vyborny, kedysi stal cca 22 SK🙂 Ak ti zozltnu dlane, tak mas v sebe mega karotenu 😀 😀 Ano, betakaroten je vyborny na opalenie.Tusim treba ho papat tyzden alebo dva pred odchdoom na dovolenku a telo sa velmi nespali 😉

@denisocka skus ho jemne gulat po podlozke a len jemne pomoct za chrbatik a uvidis,ci sa to zlepsi.

@seagull2404 skus jej kupit hipp alebo hami tie su celkom dobre a uvidis🙂 tie klasicke vyzivky su kysle, maly to tiez nechcel. mozes dat hrusku, banan, jablcko, marhulu, broskynu, slivky http://www.hipp.sk/produkty/ovoce/ovocne-prikrm...

memory97
9. feb 2011

@danulienka35 moja malinka, nech je uz dobre. Uz ste boli na ockovani?

@eis4 musis menej pozerat tV 😉 ani nehovor, nam dvihli najom🙂

memory97
9. feb 2011

@evanns my mame na zubky calgel a dentinox. Vies co, som to skusala, ale na mna to vobec neucinkovalo 😀 😀 😀

seagull2404
9. feb 2011

u nas je vonku taaaaaaak krasne, sme boli na prechadzke, dlhokanskej, teraz sme prisli a este dospavame 😵 bola som s manzelom na obed, ze teda on sa napapa, ja len nieco take zobnem, ked mam tu dietu, ale mu priniesli polievku, uzasnu, som myslela, ze aj tanier vylyzem 😅 😅 😅 vraj zemplinska, ale prislo mi to take kremove s paradajkovou chutou a zemiacky tam boli, tak sa idem kajat a v bile som kupila mliecko BEBU 2 aj s plechovicou, sa tesim, lebo ja som zatazena na dozicky a plechovice, co uz so mnou, idem docitat, co ste popisali...

@memory97 nie, nespapala a o mlieku ani pocut, uz ai po 3 lyzicke ho vyvrackala, som videla ako ju naplo a uz to bolo, si myslim, ze to pre tie drobne kusky, skusim fakt povarit a rozmixovat
@lucia20 len zavidim 🙂 ten babycalm ma vraj uz dlhsie vypadok a nie je ho dostat, som bola v 3. lekarnach 😖
@alure dakujem 🙂 na babanik som uz myslela, ze jej ho aj mlieckom premiesam
@majka35 hm, ked mna to tak strasne unavuje, vidiet, ze nic neje, ale co uz, ako ju prinutim, nijako, len dufat budem, vcera som na nu skusila, ze spolocny obed, ja svoje a on asvoje na jej stolicke, aj som do nej viac dostala 🙂

seagull2404
9. feb 2011

@danulienka35 jooooj, uz nech je to prec, drobcek maly ☹ mundisal ma ale vysoky podiel alkoholu, ja ho pouzivam na afty, ale to asi vsetky, my este nemame, lebo o zubkoch ani slychu 🙂

eis4
9. feb 2011

@evanns ja používam dentinox a pozerám že obsahuje lidocain 😒

evanns
9. feb 2011

@memory97
@danulienka35
@eis4 v pohodke babenky,...sorry za rozruch...uz som si zistila ze lidokain neovplyvnuje srdcovu cinnost a tep...takze mozeme natierat 😀 ale nepouzivajme viac ako treba resp. je odporucane v letaku 😉

alure
9. feb 2011

babulky idem sa s vami podeliť o radu,ktorú som dostala od našej dr. existujú náplaste (ale na sk už nie sú,len v čr alebo susednom rakusku) ktoré sa nalepia asi hodinu pre očkovaním a miesto sa lokálne znecitlivie
http://www.lekynainternetu.cz/p/emla-naplast-2-ks/
dnes Denis trošku viac reagoval na bolesť ako prvý krát,ale na druhej strane už sú väčší a asi si to viac uvedomujú.Najbližšie očkovanie o pol roka,a poradňu až o 2 mesiace,že vraj krásne prospieva,rastie a je moc šikovný,nech naďalej len kojíme a vidíme sa v apríli 🙂
@seagull2404 buď smliečkom banánik alebo do kašičky ak dávaš 🙂

eis4
9. feb 2011

@memory97 asi všetko vypnem a kupim sviečky 😀 😀 😀 aspon bude romantika 😀

memory97
9. feb 2011

@eis4 😀 😀 😀 😀 😎 len si neviem predstavit zohrievat mliecko alebo cajik nad tou svieckou 😝

lucia20
9. feb 2011

@seagull2404 u nas ho maju.... kupim ti ho a poslem?

seagull2404
9. feb 2011

@memory97 jj, som sa vratila z mesta nabaleeeena vselicim 🙂
@alure davam aj kasicky, ale zatial len vecer, ale dobry napad... som o tej naplasti uz pocula, ale neviem, my mame len tie homeopatika 🙂 urcite je sikovny a prospieva, ved to vidno, nasu nemozem ani porovnat s nim
@evanns to mame z tych serialov 🙂

seagull2404
9. feb 2011

@lucia20 jeeeezis, to by si bola zlta, ja som si aj myslela, ze ma klamu, ze ho proste len nemaju a chceli mi predat ine 😉 poslem ti adresu a ty mne cislo uctu do IP (resp. ako chces)?

lucia20
9. feb 2011

@seagull2404 ok, posli, zrejme pojdem dnes alebo zajtra do mesta, tak by som to kupila a hned poslala. ak to zozeniem. posli mi tu adresu a ja si ju zapisem. dam vediet ako sme dopadli.

21
9. feb 2011

@lucia20 ahoj!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre