♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
10. feb 2011

@majka35 joooj, moja ☹(((((( to ma mrzi, je to taky neprijemny pocit, ked ta okradnu; moj mm ma rovnaky nazor, ze on by siel a postaral by sa o taamrku a my mozeme relaxovat, tak neviem...

alure
10. feb 2011

@majka35 ah moja,tak to je mrzuté ☹ ale snáď sa to raz každému vráti. Aj to stretko ma mrzí ☹
s tým RP som nahnevaná aj ja,ale už na tom nič nezmeníme....
@akika722 ako ti píše aj @majka35 ty si poberala RP a vlastne si prešla z RP na RP nie z MD,takže si zostala podľa starého zákona. Podľa nového sme všetky ktoré sme prechádzali z MD v novom roku na RP....
@seagull2404 gratulujem Tamarke k polročiku,ale nám to ubieha moc moc rýchlo všetkým...prajem hodne zdravíčka nielen Tamke ale aj mamine 🙂
@liba78 prajem všetko najlepšie k dnešným meninkám,veľa šťastia,zdravia a lásky 😉

akika722
10. feb 2011

@majka35 juuuj moja ☹
preto ja by som bez mm nešla,tie ču už maju staršie detičky alebo len jedno dieťa je o inom..ale my čo mame maly vekovy rozdiel,ťažko aby sme šli same..a mame to daleko 😒

ja som lahšia zatial o 120eur,museli sme dať banke,predvčerom volali že si poplatky cvakame sami 🙄 ked sme kupovali ten tiež sme hradili všetko sami teraz menime a zas hradime všetko...a tie poplatky si hroznéééé 🙄

akika722
10. feb 2011

@alure ale ja som moja vraj na MATERSKEJ,vraj na rp idem až 27.2 😕 tak mi povedali že sa materska predlžovala tak vtedy prestupujem na rp

majka35
10. feb 2011

@seagull2404 blahoželáme Tamarke

ja som taká smutná z toho, mm nech už sa netrápim, ale ja som celú noc preľútostila ... mm mi dal 100 eur, nech si niečo kúpim a ja som si ich dala do peňaženky, kúpila si šminky ... zbytok už nemám ☹

dobre, že nemá taký názor len mm, čo sa stretnuta týka, to aby ste si nemysleli, že nevieme bez sebe žiť, ale mm sa ma pýtal, či so si chcela na ten výlet ísť oddýchnuť, alebo mať deti zavesené na krku 😵

katkavv
10. feb 2011

@alure
no sak tebe to krasne vychadza, netreba ti tiez dietky iba sportu 😀
ja sa nechcem vratit este do roboty, tiez pojdem podla potreby, najskor ked bude mat maly 2 roky, mozno aj neskor ...
ale privyrabanie mi nevadi, to je super a da sa robit po veceroch ;)

katkavv
10. feb 2011

@seagull2404 gratulujeme k pol roku zivota 🙂

mirmaj
10. feb 2011

@akika722 ty si síce na MD ale výška tvojej materskej je nižšia ako RP tak preto ti do tej výšky doplacali a preto ideš podľa starého zakona a zostalo ti to tak 😉
@majka35 ale ved kludne môžeš isť nato stretko s mm, on bude strážiť deti a ty relaxovať, ved nebudeš jediná 😉

alure
10. feb 2011

@akika722 tak neviem mojko,ale buď rada že budeš poberať ten vyšší príspevok.

no posťažujem sa aj ja,ešte niekedy voľakedy dávno,som pracovala pre jednu firmu najprv na dohodu,potom som sa tam zamestnala a včera mi prišiel (bez predchádzajúcej výzvy) exekučný príkaz na 180€ čo dlžím zdravotnej poisťovni.Najlepšie na tom je že keď som minulý rok robila vyúčtovanie,nič tam nevyskočilo. Neštve ma to že tam je dlžoba ako taká,ale to že mi to nedali vôbec vedieť a rovno poslali nejakú exekúciu kde si samozrejme exekútor účtuje trovy (cca 110 €) tak som im hneď písala,že to uhradím v splátkach 😠

alure
10. feb 2011

@katkavv ja diety nemôžem držať 😀 😀 teda nie že nemôžem ale neviem,rada papám a všetko,to by som musela mať oveľa pevnejšiu vôľu...ale cvičím pravidelne aj doma aj chodím na latino dance fitnes a idem aj dnes večer..takže budem chodiť dva krát týždenne...no budem sa musieť aj ja popýtať na nejakú prácu na doma 😉

akika722
10. feb 2011

@mirmaj ano ano tak tak 😀
@alure tak ako mirmaj hovori

moja tebe diety netreba 🙄 vyzeraš skvelo 😵

majka35
10. feb 2011

@alure no tak to je super, ale ja by som to napadla, že najprv ti mali poslať výzvy na zaplatenie a až potom exekučný príkaz

katulkaaaaaa
10. feb 2011

@majka35 maji ak to berie mm takto tak chod s nim,ja by som bola rada keby chcel mm ist somnou ale on neni na taketo akcie 😒 je velmi luto ze ta okradli... ☹

alure
10. feb 2011

@majka35 aj som nad tým rozmýšľala,ale vraj teraz všeobecná takto rieši všetky pohľadávky,lebo majú neskutočné dlhy ....a mama mi vravela že je možné že niečo poslali,ale nevie mi to presne povedať.Ja mám trvalý pobyt ešte v rodičovskom byte a keď je mamina v rakúsku,tak poštu samozrejme nikto nepreberie. A aj k tomuto som sa dostala tak že akurát došla mamina domov,a nechceli jej dať poštu (musím ísť spísať aj na tento rok splnomocnenie)tak som ju poprosila nech aspoň zistí pečiatku odosielateľa že ja si to prezistím....

majka35
10. feb 2011

@katulkaaaaaa no môj sám nepôjde, on si myslel, že všetky beriete muža


@alure museli ti niečo poslať, neexistuje, že ti rovno dávajú exekučný príkaz ... má to svoj postup

katulkaaaaaa
10. feb 2011

@majka35 ja sa skusim mojho popytat,sak by tam nebol sam...aj @akika722 berie aj @mirmaj a este niektore spominali ze by brali 😉

alure
10. feb 2011

@majka35 môj by skôr reagoval na to že nikoho nepozná čo by tam robil 😀 😀
je možné že zaslali,ale aj keď neprevezmeš zásielku je vraj považovaná za doručenú,tak mi to vysvetľoval exekútor keď som mu volala....čo už..mamina chodí na 3 týždňové turnusy,takže ak aj niečo dojde tak nie vždy je možnosť dať mi vedieť...

mirmaj
10. feb 2011

@majka35 určite tam nebude sám, ved viaceré beru mm, ja som neplanovala ale je pravda že ja som sa ho ani nepýtala či chce isť 😀 😀 dnes sa ho spýtam a myslím že on určite bude chcieť isť lebo on chce isť s nami všade 😀 prosííííííím podte aj vy. Je pravda že ja som toto stretko ani tak nebrala ako oddych ale aby sme sa stretli a spoznali ked už sme spolu toľko toho popísali, ale ja mám 1 dieťa a nie 2 ako ty, takže ja ked potrebujem relax nechám malu mm a venujem sa sebe 😝

majka35
10. feb 2011

@alure áno, je to pravda, že úradné dokumenty sa považujú ako za doručené, ak ich neprevezmeš do 18 dní ... takže oni sú krytí, že majú obálku s pečiatkou od poštárky, že adresát nezastihnutý

baby, idem sa prejsť s terezkou, vonku je krásne a malá mi nechce spať doma, ja prídem na lepšie myšlienky, kamoška mi volala, či nejdeme von tak idem ... tu dma nič nevysedím, nechce sa mi nič robiť, aká som smutná

s tým stretkom ešte uvidíme, no bez mm si nemôžem dovoliť ísť, to nepoznáte moju barborku 😅

mirmaj
10. feb 2011

@majka35 pomôže ti to ked sa vyvetráš a prídeš na ine myšlienky, ja by som tiež prerevala celu noc a asi aj deň ako ty ☹ uži si to a nad tým stretkom určite rozmýšľaj 😉

katulkaaaaaa
10. feb 2011

@majka35 jasne majka chod na slniecko hned bude lepsie,myslime na teba 😉

akika722
10. feb 2011

pomooooc šibe mi...lutujem kurča ..išla som ho postaviť na polievku a skoro som revala 🙄
malo take nožky a v hrnci si ich prekrížilo.. ☹ pomooooc...som trafenaaaa

vladka84
10. feb 2011

no ahojte baby...vy ste toho zase popisali 😲 ja som stihla akurat odniest Timku do skolky, nakupit, naranajkovat sa, teraz mi zaspala Karin, tak ze idem na vas mrknut a tu je toho tooooolko 😲 musim dnes poupratovat a pozehlit, lebo Timka sa rano stazovala, ze uz nema ziadne oblubene tricko v skrini 😕 a vonku je kraaasne, takby sme chceli stihnut aj prechadzku 😉
@majka35 tych penazi mi je luto, mne takto ukradli par dni pred vianocami a mala som tam 8000,- isla som ich odniest do banky, a este som tam mala vsetky doklady, karty... no tiez som bola zufala, normalne som sa z toho cele sviatky nevedela spamatat...

co sa tyka stretka - nie je podmienkou, ze musite ist s mm alebo bez mm - proste kazdy nech sa slobodne rozhodne, tak ako mu to viac vyhovuje 😉 ja som sa mm este nepytala, mozno aj on by chcel ist, aj ked si skor myslim, ze on nie je na take akcie a to nase stretko tiez neberiem ako moznost na oddych a relax, ja som to skor brala tak, ze si urobime spolocnu akciu a spozname sa 😉

vladka84
10. feb 2011

@alure @katulkaaaaaa a kedy sa vlastne merame a vazime do tej nasej tabulky uspechov?

vladka84
10. feb 2011

tiez rozmyslam, ze si najdem nieco na privyrobenie, po tom ako mi skonci materska a nastupim na ten skvely RP, tak to bude pre nas riadny skok, tak by som tiez chcela trosku prispiet 😒 no ale asi budem musiet hladat nieco nove, lebo byvala praca sa pri dvoch detoch neda stihat a urcite by som do niecoho nesla na ukor deti..aj ked v dnesnej dobe zatial velmi na vyber nie je 😠 no minule hovorili o zmenach v zakonniku prace, ktore sa chystaju a bol by privetivejsi k rodinam, tak uvidime 😉

akika722
10. feb 2011

baby v dm som kupila malemu vyživku že bio hruška +4m zn.ALNATURA birne fein a že 250ml 😲 obrovska,tak som dala malemu že mu dam polku a kdeee....moj hladoš spasal celuuu flašku naraz a vooobec nie je sladka,ale vobec...ostatne su až až..takže dnes nakup v dm 😎 😎

alure
10. feb 2011

@vladka84 môžme si dohodnúť termín na 21.2.? to sú cca dva tri týždne o posledného merania (31.1.sme sa vážili posledne ale niekto poslal údaje aj tento týždeň)

@akika722 chúďa kuriatko ,tak ty takto..slobodu zvierat na teba 😀 😀 😀
ozaj ty dávaš drobcovi výživku do fľaše? a ako papá z lyžičky?

akika722
10. feb 2011

@alure niee,nedavam do flaše,papal z original flaše lyžičkou kde je ta vyživka 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😉

akika722
10. feb 2011

@alure kurča sa už kupe 😀 😀 😀

alure
10. feb 2011

@akika722 tak som to zle pochopila 😢 dobrú chuť ku kuriatku 🙂 a nezabudni po kúpeli aj na solárko 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre