♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
10. feb 2011

@majka35 čítam, že ťa zas okradli. To je strašné. Chúďa moje. Čo sa týka výletu chceli sme ísť na dve noci. A ak chcete ísť s mm je to normálne. Hlavne ak sa vám postarajú o deti.
@alure ďakujem mojko.

hajatanufus
10. feb 2011

@liba78 ahoj ako sa dari jurkovi?

danulienka35
10. feb 2011

pekny vecer bambulky prajem aky ste mali dnik? to ja idem sma bez manzela na stretko? 😎

danulienka35
10. feb 2011

@hajatanufus kde si a kde ste vsetky??? ☹ ☹ ☹ ☹

seagull2404
10. feb 2011

@hajatanufus dakujem, moja 🙂

liba78
10. feb 2011

@hajatanufus tak všeliako. Je desne nervózny, už aby boli zuby vonku. 😉
@katulkaaaaaa aj ja chcem vedieť čo papáš 😉 a aj som zvedavá či máš stále mlieka dosť a prečo cez IP. 😅

liba78
10. feb 2011

@danulienka35 neboj aj ja určite bez mm.

akika722
10. feb 2011

@hajatanufus mojko skejt mám,ved sme sa dohodli že ti ho podržím,ak budeš potrebovať kludne ti ho podržím aj dlhšie 😉 napísala som ti ip 😉

akika722
10. feb 2011

Paťka chyta skora puberta 🙄 a tak som ho chvalila 🙄 a dnes bol 😠
domov zo školky sme šli ako cigoši,z vetrovky sa dalo blato odlupovať,šiel v teplakoch,rifle sa už druhy x peru na prvy to nepustilo,topanky katastrofa..ako čuňa čo sa vyvalala cela v blate..že spadol 😅

danulienka35
10. feb 2011

@liba78 jej ne ze ja jednina pojdem bez mm 😉

danulienka35
10. feb 2011

@akika722 toho este mkjo bude neboj 😀

katulkaaaaaa
10. feb 2011

@liba78 moja mlieka mam stale dooost,normalne som zacala castejsie kojit a mlieko sa mi nalieva ako ked som dosla z porodnice 😉 poslala som ti ip...a vsetko naj k meninam 😵

akika722
10. feb 2011

@liba78 jéééj cica ty maš meniny????tak všetko najkrajšie ti prajem 😵

vladka84
10. feb 2011

@liba78 aj ja prajem vsetko naaaaj, nech ta vsetci styria chlapci pocuvaju 😵

mirmaj
10. feb 2011

@liba78 aj ja želám všetko naj, veľa zdravíčka a šťastných chvíľ s rodinkou 😉

vladka84
10. feb 2011

inak baby, okolo 6 mesiaca moze prist laktacna kriza, babo rychlo rastie, tak sa moze stat, ze jedneho dna sa vam bude zdat, ze mliecka je malo... treba len castejsie kojit, ono sa to upravi na poziadavky dietatka, ale trva to 1 - 2 dni...

ale som muuuudra, nie? 😀

vladka84
10. feb 2011

bratovi sa pokazil notebook, nechcem byt hnusna, ale huraaaaa!
ma internet zastrc a ides, tak si ho teraz mozem zastrcit ja 😀

seagull2404
10. feb 2011

ahojte, ja som konecne najedena, dieta vykupane a teraz tu mrmci a mrmci, to aj vase je k veceru take umrmcane, uskriekane a nic nedobre????????? najedena, prebalena, vodicku mala, kvapky som dala, sople vytahala, zuby nejdu, vyspata ja, hrat sa nechce, ja nechapem, uz ma bolia usi a hlavu mame obaja ako balooooooon ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

vladka84
10. feb 2011

a dnes mi prisla faktura od Tcomu za fakturacne obdobie 1.2. - 28.2.
neviem ci si zo mna robia srandu, alebo co, ved im tam volam skoro kazdy druhy den, ze kedy ma mienia zapojit a oni mi este na drzovku poslu fakturu...to mam akoze za co platit? 😲 😠

danulienka35
10. feb 2011

@liba78 jej prepac mojko i ja sa pridavam vsetko naj k meninkam vela zdravicka lasky prejeme 😉

evanns
10. feb 2011

@seagull2404 poslala 😉

evanns
10. feb 2011

@liba78 vseeeeeeeetko naj prajeme!!!

lussitka
10. feb 2011

ahojte maminky. aj ja som sa konecne dostala k foru na modrom konikovi. budem rada ak ma vezmete medzi seba 😵

akika722
10. feb 2011

@lussitka ahoj vitaj 😵

zden2
10. feb 2011

ahojte.... aj ja k vám patrím teda ak môžem 😅 😀

jankasramka
10. feb 2011

@katulkaaaaaa podla mna je uplne idealny simonko. ani tucny ani chudy. je akurat. nas mateo je asi rovnakej postavy. ale tie ocka mate nadherne. velmi sa mi paci fakt.
@majka35 to mi je fakt luto ze ta okradli no ja sa citim podobne. som tiez preplakala celu noc 😢 😢 😢 😢
moja kobyla je chora a vyzera to ze ma to iste na co zomrel nedavno pejko. rozdiel je v tom ze pejko stal 3000sk a tato kobylka 25 000sk. tak teraz ked mi umrie tak si predstav tu statu. to boli vsetky nase uspory co sme mali 😢 😢 😢 mm mi ju kupil aby som sa tu necitila sama a smutna a teraz toto.
dala som robit krvne testy a volaam vsetkym odbornikom z okolia. velmi divna choroba to je.mi umiera pred ocami a ja neviem co mam robit 😢 😢 😢 😢

jankasramka
10. feb 2011

@lussitka
@zden2 ahojte 😉

akika722
10. feb 2011

@zden2 jasnéé.ahoj 😵
@jankasramka juuuuuj moja ☹ snad to bude s konikom dobre ☹ držim palce aby to bolo ok ☹ ☹ ☹

mamisqva
10. feb 2011

@liba78 vsetko len to naj.Ja si tiez spomeniem na Gabiku na brata je tomu 11 rokov čo zomrel. 😔

mamisqva
10. feb 2011

@jankasramka to je smutne snad sa s toho dostane držim palce.Občas sa nam všetko ruca že sa nedari posledne to nemas lahke akosi.Nech to co najskor prejde.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre