♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mamisqva
10. feb 2011

@lussitka
@zden2 ahojte pozeram ze ste z mojho okolia puchov.Ako sa dari drobcom?

liba78
10. feb 2011

@evanns
@danulienka35
@mirmaj
@mirmaj
@akika722 Ďakujem babulky že na mňa myslíte 🙂 Som si to dnes užila v Dráčiku. MM mi musel kúpiť až dve hračky 😀 😀 a kvetinu 😀 😀 malému sa ohromne páčia hračky do vody (už sme ich boli vyskúšať) a taká hracia tancujúca a svietiaca lopta. 😀 😀
@lussitka
@zden2 ahojte vitajte medzi nami.
@jankasramka to je strašné ale jedna zvláštnosť veľká je že zvláštnu chorobu majú dva koníky žijúce v rovnakom prostredí. Nemáš tam niekde veterinára Hausa ? Aby to nemala Tatranka z prostredia alebo stravy.
Písala si, že sa nemohol napapť a mal ďasná v zlom stave. To mu aj napádalo zuby. Spomínam si na reportáž kde takýmto spôsobom hynuli zvieratká v zoo. Natierali im ďasná nejakou pastou a ono ich to zázračne liečilo. Inak by určite zahynuli. Tuším to boli kengury, ale niesom si istá. Nepamätám sa ani ktorá tv to dávala ☹

liba78
10. feb 2011

@mamisqva Trošku smutné že zrovna na moje meniny si prišla o brata. 😔

mirmaj
10. feb 2011

@mamisqva a ty si odkiaľ ked su z tvojho okolia? 😉 a ja nie som? 😀

mirmaj
10. feb 2011

@zden2 vitaj a ty si ozaj krajanka, odkiaľ si priamo z PB? 😉
@jankasramka budeme na vas myslieť nech sa tatranka vylieči

danulienka35
10. feb 2011

@lussitka
@zden2 ahojte 😉
@jankasramka to mi je velmi luto moja budeme drzat palecky ab bolo vsetko ok ☹

mamisqva
10. feb 2011

@mirmaj to som si nevsimla prepac tusim liba je z omsenia som kedisi citala ale neviem isto a ty priamo pb?

mamisqva
10. feb 2011

@liba78 smutne bola to havarka o to smutnejsie to necakas joj al uz to prebolelo ale rana je velika

hajatanufus
10. feb 2011

@liba78 aj my uz chceme zubky vonkumala ma zvysenu teplotu od pondelka dr povedal ze viroza ale ja na nej nic nevidim a myslim zeje to od zubov a stalevspinka dnes prespala cele poobedie tak som jej prikrm dala az ked sa zobudila ja som nevedela ze bude tak dlho spinkat 🙂 a teraz zase spinka teraz nema teplotu ale pocitam s tym ze sa este moze zvysit davam jej len sirup od teploty inak nic 🙂

mamisqva
10. feb 2011

panecku jaka tvrdk kedysi as musim sa s detmi poucit 😀 😀

hajatanufus
10. feb 2011

@akika722 o.k. dakujem si zlata este som v ip nebola super tesim sa hned jak poriesime bytik sa ti potom ohladne toho ozvem my sa stahujeme asi buduci stvrtok lebo v piatok do 11 tej mame uvolnit byt hnusna realitka nas uz vuhadzuje a ze ak nebude byt pripraveny na odovzdanie tak zaplatime pokutu 70 libier jak keby sme kradli ci co som na nich nastvana lebo mm im povedal ze maju to prist prevziat az poobede ale oni diktuju podmienky 😠
@danulienka35 aj ja idem bez mm inak ja som tu poobede bola a nikde nikoho tak som sla varit a potom spat lebo sa necitim moc dobre stale by som len spala a boli ma hrdlo neviem co s tym med moc nechcem lebo sa bojim ze sa rachel zase vyhadze lebo minule som mala len lyzicku medu v caji a hned sa vyhadzala ☹

akika722
10. feb 2011

@hajatanufus v pohode moja,podržim ti to,poriešte si čo treba 😉 idete na sk? 😲 asi mi to ušlo 😕

mirmaj
10. feb 2011

@mamisqva to je v pohode 😀 áno ja som priamo z PB a ty si odkiaľ?

danulienka35
10. feb 2011

@hajatanufus no aspon nebudem sama 😉

mirmaj
10. feb 2011

ozaj ja som bola dnes na prvej masaži čo som dostala pernamentku ešte na vianoce 😝

mamisqva
10. feb 2011

@mirmaj Kvašov poznas?

mirmaj
10. feb 2011

@mamisqva jasne ved to je tu kusok 😀

mamisqva
10. feb 2011

@mirmaj ak bolo na masazi?blba otazka isto si si to uzila,

mamisqva
10. feb 2011

@mirmaj joj pockj nie ten zemiansky ci aky to je to si casto mylia tento je pri Horovciach smer Lednicke Rovne

mirmaj
10. feb 2011

@mamisqva hej hej užila, bola som prvý krát na masaži, chodím len ku kozmetičke na masaž tvare na tekéto nie, dufam že sa zajtra postavím z postele 😀 😝 a ešte ma tam zaujalo, že formovanie postavy zľava 25% tak som sa nato poinformovala a že cena 10 x 2hod...a že 400EUR 😲 😲 no ale ta zľava a že vedela by mi to dať za nejakých 8,5tis. 😲 😲 no jasne ved to su skoro 2 materske 😀 😀 😝

mamisqva
10. feb 2011

@mirmaj tak mne by nepomohol ani prezidentov plat na sformovanie 😀 😀 😀 😀

mamisqva
10. feb 2011

@mirmaj joj to sa priprav asi to budes trocha citit.Ja som kedysi bola a jednak ma to steklilo a potom jak keby ma presiel odhrnac auau.Len svagrina to zboznuje asi vacsina ja neviem co som zač masaž nie nemusim.

mirmaj
10. feb 2011

@mamisqva myslíš že mne by stačil, mne jedine obrezanie sadla 😀 no hovorila, že ked sa cvičí tak by nemali bolieť svaly a ja chodím na aerobik, no tak hadam to nebude až také hrozné uvidím, ale pre mňa to bolo tiež prijemne 😉

memory97
10. feb 2011

@danulienka35 su podarene tie nase milaciky🙂

mirmaj
10. feb 2011

@memory97 ešteže si prišla 😀 sme si tu s @mamisqva rezervovali skoro celu stranu 😀 😀

hajatanufus
10. feb 2011

@liba78 aj my sa pripajame ku gratulacii a prajeme vsetko najlepsie

hajatanufus
10. feb 2011

@jankasramka to mi je luto ze je tatranka chora snad sa nieco najde co jej pomoze budem drzat palce

memory97
10. feb 2011

@mamisqva su podareni🙂 krasnu rodinku mas🙂

@danulienka35
@akika722 ste mali peknu debatu o laskach nelaskach🙂 ale musia si tym prejst tiez 😉

memory97
10. feb 2011

@mirmaj to vies, musela som vam to prekazit🙂

akika722
10. feb 2011

@memory97 nooo..dnes mi kucharka hovorila že chytil dve dievčatka v školke a bozkal ich na usta 😲 😲 😲 😲 😀 a to mne da pusu na čelo ked ide do školky 😲 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre