♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
11. feb 2011

@majka35 dobre ranko som tu idem ta docitat

katulkaaaaaa
11. feb 2011

@majka35 super sbokra 😠 maly je nervozny mam ho na rukach...u nas prsi tak von nejdeme ach jo

vladka84
11. feb 2011

dobre ranko, aj ja som uz tu, sice len na skok, lebo uz od 8mej nam montuju tie vodomery a ja som si myslela, ze to len primontuju jeden na hlavnu trubku a oni to davaju do kuchyne, na toaletu, do kupelne, no proste vsade kde tecie voda 😲
takze mame veselo 😒
a este si Timka rano vyprosila, aby som dnes po nu prisla na obed 😅

vladka84
11. feb 2011

moja svokra je tiez pripad na zamyslenie, ale ja som si zvykla od nej nic dobre necakat, tak ma aspon nemoze neprijemne prekvapit 😉

mirmaj
11. feb 2011

aj u nas je tak otrasne sychravo, asi sa nám už skončili pekné dni 😠
@majka35 tak to sa naozaj nehodí spomínať bývalu mm a ešte ked si bola tehotná ☹ 😠 ja sa ani svokre niečo na mm nesnažím hovoriť lebo tiež viem že by ma nepodržala 😝

vladka84
11. feb 2011

@katulkaaaaaa u nas tiez poprchava, takze budeme bojovat vo vnutri, ale zasa ked pojdem cez obed po Timku, tak si aspon pospi v aute 😀

zden2
11. feb 2011

@mirmaj ahoj... nie bývam v Prečíne ale pochádzam z Horného Moštenca ... 😉

eis4
11. feb 2011

dobré ránko.čo máte nové ? 🙂 včera som robila nebeské rezy.mnam mnam.ale ked som chcela dať celý plech do chladničky aby stuhol krem tak som prišla na to že sa tam nezmestí 😀 😀 😀 v takýchto prípadoch by sa mi zišiel balkon 😒 musela som rozkrájať a dať do menších doz. 🙂 😀 tak mám teraz plnu chladničku 🙂
dnes budeme cikať do sáčku tak mi držte palce 😀

mirmaj
11. feb 2011

@zden2 jeeeej z horného moštenca mam švagrinu 😀 😀

mirmaj
11. feb 2011

@eis4 provokatérka, polovica tu chudne do "plaviek" a ty tu napíšeš o nebeských rezoch 😝 hod recept 😀

eis4
11. feb 2011

@mirmaj 😀 😀 😀 http://varecha.pravda.sk/recepty/nebeske-rezy/1... to preto aby som neostala sama tučná 😀
@majka35 "super" svokra 🙄 moja je oproti nej anjel 🙂 asi by som jej niečo urobila 🙄

memory97
11. feb 2011

dobre ranko,

babulky chcem sa opytat, ci vase deticky tiez robia take divne zvuky.... Maly zacal robit take zvuky, akoby sa nevedel nadychnut a uz to robi druhy den... pripada mi to ako, ked niekto dostane astmaticky zachvat☹

zden2
11. feb 2011

@mirmaj fíha no to je náhoda... a koho ? ak smiem vedieť? 😀

memory97
11. feb 2011

@lussitka a my presne na opacnom konci🙂

@majka35 mas to s Barborkou pestre🙂 Sa mi to zdalo take neokresane😉
O tom stretku sme tusim uvazovali od piatku do nedele🙂

eis4
11. feb 2011

@memory97 naša zvykne naschval kašlať,vraj to deti robia aby na seba upozornili,možno aj tvoj to robí len preto 😉

memory97
11. feb 2011

@eis4 no dufam, ze je to len naschval, ale zneje to strasne, ked to pocujem doslava letim k postielke, alebo k nemu, ci mu nieco nie... vcera bol iba sam s mm a od vcera to robi, neviem,co tu ti dvaja vcera stvarali 😀

zden2
11. feb 2011

@eis4 jéééj tie vyzerajú super.... už som si recept uložila určite vyskúšam... 🙂

@memory97 ahoj... aj náš Miško vydáva čudné zvuky už asi tak tri alebo štyri dni... ale tvári sa pri tom spokojne tak si to vysvetľujem tak že zas objavil niečo nové a nevie kedy má s tým prestať 😀 ale ako hovorím tvári sa spokojne a usmieva sa pri tom tak je to aj nám smiešne 😀 😀 😀 😀 😀

eis4
11. feb 2011

@memory97 ja viem aj ja vždy hned bežím k nej a ona sa mi smeje 😀 no nebezpečné nechať deti s tými chlapmi 😀 ,mm so svokrom minule dávali ochutnávať malej salámu a čokoládu 😀 🙄 ked mi to povedal som ho riadne zdrbala 😒

mirmaj
11. feb 2011

@zden2 jasne smieš Jarka Lieskovska teraz už košútová, poznáš? ale poznám tam viac ludí 😉

mirmaj
11. feb 2011

@eis4 uložené už aj ja, ked schudnem upečiem 😀 😝

eis4
11. feb 2011

@mirmaj 😀 😀 😀 ja sa teraz prežieram a v marci začnem s delenou stravou a zumbou (možno) 😀 😀

eis4
11. feb 2011

@zden2 aj to chutí perfektne 😉

katulkaaaaaa
11. feb 2011

@memory97 presne toto robi aj simon uz druhy den 😒

memory97
11. feb 2011

@zden2
@eis4 no asi to bude tiez tak, on sa z toho smeje🙂 hadam sa mu paci zvuk, ked ho vydava.-)

@eis4 jejda, asi sa bali, ze ma pri tebe malo sladky zivotik🙂 No, ale ze ich napadla taka kombinacia, sladke a slane 😉 Moj zas vcera malemu daval mliecko iba raz za vyse 7 hodin a este vyzivku a odvovodnil to tym, ze maly si nepytal a ja som celu noc vstavala, lebo mal prazdne brusko😠

katulkaaaaaa
11. feb 2011

@eis4 uz som si ho ulozila zajtra amme oslavu tak ho hned vyskusam 😉 mnaaam

katulkaaaaaa
11. feb 2011

@jankasramka jani dakujem som rada ze sa ti zda maly ok 😉
konika mi je luto urcite zistis co mu je a pomozes mu

eis4
11. feb 2011

@memory97 😀 😀
ako často má babatko jesť ked sa už aj prikrmuje.čítala som že ranajky ,desiata, obed,....to zas bude jesť každe dve hodiny? ☹ teraz som ju od toho odučila ☹

alure
11. feb 2011

ahojte babulky
tak som dobehla síce len na skok,lebo dnes neviem kde mi hlava stojí 😢
@jankasramka ach mojko to ma veľmi mrzí ale pevne dúfam že je to len nejaký "vírus" ktorý Tatranka raz dva prekoná a bude to ok.
@eis4 ja som ho nedávno piekla len trošku v inej verzii ako lambada a zajtra budem piecť domácu tribitku 🙂
čo sa týka príkrmov,tak zo začiatku len na obed zeleninka,po určitom čase prejdeš aj ne ovocnú desiatu a olovrant al mliečko stále by malo tvoriť základ.Aspoň ja som tak riešila Oliverka a potom už mal aj večeru (kašu na dobrú noc) raňajky sme začali riešiť až keď tuším začal papať komplet všetko tak už dostával normálne chlebík s masielkom,šunku,prípadne praženičku so žltkov.Ale my sme začali príkrmy v neskoršom "veku" ....

mamisqva
11. feb 2011

@majka35 ja fakt nechapem tie svokry moja je celkom ok.Ale napadlo ma kamoskina je podobna ked bola 2krat tehotna a čakala dvojičky oznamila jej to a ona že:a to čakaš dve a načo ti to bude........Krava.Akamoška ešte k tomu potom aj potratila,povdala že ani tam nepojde ku nim ani nechodi.Pritom ona ta svokra mala sama 6deti nechapem.....Kašli na nu ja si vždj poviem na takeho človeka že ked Pan Boh rozdaval rozum isto bola na konci radua moc sa jej neušlo...

memory97
11. feb 2011

@eis4 to ti nepoviem, ale mali by papat 5x mliecko a plus prikrmy🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre