• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@eis4 :grinning:
@seagull2404 musíme sa aj už po nejakých poobzerať, zatiaľ ma len také capačky, ale tie si ľahko vyzuje aj sama :wink:
11. feb 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj presne to, som uz nemala nervy jej to stale opravovat :wink: ale uz som pokukovala j po takych topanockach, co predavaju v lekarnach
11. feb 2011 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som tu len nachvilku, akosi vas uz nestiham, matejko chce aby som sa s nim stale hrala :slight_smile: ja som vcera mala nejaky brusny virus, ale dnes mi je uz fajn tak vam prajem pekny vikend
@liba78 gratulujeme k 6 mesiacikom, my sa ich tiez nevieme dockat
@seagull2404 krasne fotecky :slight_smile:
11. feb 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 dakujem :slight_smile: boze, nestras, ze este aj toto koluje po ziline, ja mam nejaky virus tiez, len funim a funim, nos mam uz ako paradajka
11. feb 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 ani nehovor, neviem kde som to chytila, vsak som doma a chodim na rechadky no prosate des, hlavne ze je to uz za nami
11. feb 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no, su agresivne tie virusy a odolne, ja uz chcem byt fit, v pondelok mam dohodnute palacinky s kamoskami :slight_smile:
11. feb 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 ja som kupila tu cez bazárik ale nový za pár eur :wink:
11. feb 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 co si kupila?
11. feb 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dnes som max vyťažená :frowning2: Denis je akýsi nesvoj,tak vždy len na skok k PC a už utekám.
@mirmaj ja som takto mala posledne dva dni nevyloženú myčku a som sa aj divila prečo stále vyberajú poháre ktoré už takmer zapadali prachom ale chlapská lenivosť otvoriť si myčku a vybrať to odtiaľ :grinning: :grinning: :grinning:
@liba78 mojko prajeme Jurkovi všetko najlepšie k polročiku :slight_smile: hlavne to zdravíčko a ostatné príde aj samo :slight_smile:

Rozmýšľam že sa oblečiem a pôjdem do obchodu ale to počasie ma odrádza..no chcem ísť piecť domácu tribitku čo mi dala @kvietok121 recept ...mňamka Oliver si už brúsi zuby...
11. feb 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure aj Karin je nejaka nervozna, asi je to tym,ze sme dnes nemali prechadzku...no ale v takom pocasi sa neda :unamused: a este sa nam tu motal vodar a nakoniec sme museli volat aj servisaka na kotol, lebo ako vypol vodu, tak sa mu podarilo vypnut aj kotol a neslo mu ho nastartovat :angry:
@kvietok121 aj ja chcem recept na tribitku :sweat_smile:
@liba78 aj my prajeme vsetko naj Jurkovi...fuuu, ale to leti!
11. feb 2011 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 na juhu? tam byva moja sestra. Ale šak TN je malicky, jeden koniec, ci druhy, vsade sa dostanes rychlo ;)
11. feb 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 piskotka, len kvoli tomu, aby si vedela,ci nema alergiu na lepok. To odporucaju tusim zaviest do siedmeho mesiaca najneskor. Malemu davam do vyzivky iba polku az 2 piskotky na spestrenie:slight_smile:

@evanns u nas uz tieto obchodiky velmi nie su a ked aj su, maju tak uzke ulicky, ze tam s kociarom neprejdem:frowning2: a kde v KE niekde v meste?

@akika722 kolko ta vysli na kus, nasla som jeden obchod na nete, ale zda sa mi to dost za 10 ks roznych velkosti skoro 23 eur a v tom este nie je postovne...

@eis4 ja som nasla takteto http://www.hypernakup.biznisweb.sk/product/sada-10-ks-vakuovych-vakov-na-textil-377/ a neviem, ci on neberie od nich:slight_smile: ale maju vyssie postovne, asi objednam od toho pana tiez:slight_smile: kinekus tu mame tiez, skusim este tam pozriet, dakujem a ak tam nebudu mat, tak u toho pana, co si hodila link:slight_smile:

11. feb 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus pekny vecer bambulky dakujem nic sa mi nesnivalo som bola KO :frowning2:
@jankasramka neni zac jani len nech je dobre moc drzim palecky, hej deti si pisu na Fb :wink:
@memory97 ajoj mojko tu maminka dohazovacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobre si to napisala som sa smiala :grinning:
11. feb 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 ved klobučik si sa pýtala kde som kupila :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 tieto brusne virusy sa siria vzduchom, takze aj niekde vonku si to mohla chytit. Skus probiotika pre dospelych.

@lussitka ano na Juhu:slight_smile: jj, to mas pravdu:slight_smile:

11. feb 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ahoj maminka dohadzovacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako ste sa mali? Zubadielka uz su vonku?
11. feb 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 manmky uzlozene urobim zajtra :wink: nasa tiez vydava zvuky ako ked ih a smeje pak kasle no opicinky robi :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 cele este nie bozinku mi si vytrpime teda ale v pohode tuto noc spala len nez zaspinkala plackala velmi sme boli aj vonku cez dast spinkala a co vi? :wink:
11. feb 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 jej aka je rozkosna kde si kupila goralky? to su tie jantarove?
11. feb 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 na mlynskej :wink:

aj moj brat sa prestahoval z Teplic do TN na JUH...aspon sa mi zda ze hovorl ze juh :slight_smile:
11. feb 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 som počula, že tie jantárové gorálky pomáhajú na zúbky...je to pravda? my bojujeme so zúbkami, chytili sme z nich aj soplíky, aj kašel.....keď je zle dávame čípky, gelíky na dasienka....sakra nech sa už ukáže zubok jeden..... :frowning2:
11. feb 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 a kde tam bývaš? ja chodim na juh často...mám tam švagrinu, aj sestru a vlastne aj vela kamosiek..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 dakujem za hry a od 3-6 m nemas? :wink:
11. feb 2011 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussitka ano je to pravda pomahaju a neviem ich zohnat :frowning2: mi uz zubky mame 3a teraz nam idu hore :frowning2: hroza
11. feb 2011 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ano ,ale nekupovala som,mne ich poslala teta z rakuska ona má 7 mes dievčatko a odporučil jej ich lekár. stáli okolo 10 eur.minule som sem dala link na mimibazár aj si ho videla lebo si potom pisala akike :grinning: inde su drahsie :wink: neviem či pomáha zatial máme len 1 zubok ,zatial je kludná.treba vyskušať zle jej to neurobí :slight_smile:
11. feb 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 ja viem len ta pani uz ich nemala a segra byva v rakousku len ich momentalne nemaju vies :frowning2: chcem ich aj ja
11. feb 2011 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute po celom dni,boli sme na prechadzke dve hodky.... @eis4 upiekla som tvoj kolacik na zajtrajsiu oslavu a podarila sa mi krasna fotka,super dnik :wink:
11. feb 2011 o 18:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa jej ti su krasnucky uplne krasna fotka :wink:
11. feb 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 jaj tak to ti potom nepomožem :frowning2:
@katulkaaaaaa tak dufam že bude chutiť:slight_smile: krásne baby :slight_smile:
11. feb 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 musim pozriet tu nejakae nevadi mi cena
11. feb 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok