♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
11. feb 2011

@eis4 😀
@seagull2404 musíme sa aj už po nejakých poobzerať, zatiaľ ma len také capačky, ale tie si ľahko vyzuje aj sama 😉

seagull2404
11. feb 2011

@mirmaj presne to, som uz nemala nervy jej to stale opravovat 😉 ale uz som pokukovala j po takych topanockach, co predavaju v lekarnach

kvietok121
11. feb 2011

ahojte, som tu len nachvilku, akosi vas uz nestiham, matejko chce aby som sa s nim stale hrala 🙂 ja som vcera mala nejaky brusny virus, ale dnes mi je uz fajn tak vam prajem pekny vikend
@liba78 gratulujeme k 6 mesiacikom, my sa ich tiez nevieme dockat
@seagull2404 krasne fotecky 🙂

seagull2404
11. feb 2011

@kvietok121 dakujem 🙂 boze, nestras, ze este aj toto koluje po ziline, ja mam nejaky virus tiez, len funim a funim, nos mam uz ako paradajka

kvietok121
11. feb 2011

@seagull2404 ani nehovor, neviem kde som to chytila, vsak som doma a chodim na rechadky no prosate des, hlavne ze je to uz za nami

seagull2404
11. feb 2011

@kvietok121 no, su agresivne tie virusy a odolne, ja uz chcem byt fit, v pondelok mam dohodnute palacinky s kamoskami 🙂

eis4
11. feb 2011

@seagull2404 ja som kupila tu cez bazárik ale nový za pár eur 😉

seagull2404
11. feb 2011

@eis4 co si kupila?

alure
11. feb 2011

babulky dnes som max vyťažená ☹ Denis je akýsi nesvoj,tak vždy len na skok k PC a už utekám.
@mirmaj ja som takto mala posledne dva dni nevyloženú myčku a som sa aj divila prečo stále vyberajú poháre ktoré už takmer zapadali prachom ale chlapská lenivosť otvoriť si myčku a vybrať to odtiaľ 😀 😀 😀
@liba78 mojko prajeme Jurkovi všetko najlepšie k polročiku 🙂 hlavne to zdravíčko a ostatné príde aj samo 🙂

Rozmýšľam že sa oblečiem a pôjdem do obchodu ale to počasie ma odrádza..no chcem ísť piecť domácu tribitku čo mi dala @kvietok121 recept ...mňamka Oliver si už brúsi zuby...

vladka84
11. feb 2011

@alure aj Karin je nejaka nervozna, asi je to tym,ze sme dnes nemali prechadzku...no ale v takom pocasi sa neda 😒 a este sa nam tu motal vodar a nakoniec sme museli volat aj servisaka na kotol, lebo ako vypol vodu, tak sa mu podarilo vypnut aj kotol a neslo mu ho nastartovat 😠
@kvietok121 aj ja chcem recept na tribitku 😅
@liba78 aj my prajeme vsetko naj Jurkovi...fuuu, ale to leti!

lussitka
11. feb 2011

@memory97 na juhu? tam byva moja sestra. Ale šak TN je malicky, jeden koniec, ci druhy, vsade sa dostanes rychlo ;)

memory97
11. feb 2011

@seagull2404 piskotka, len kvoli tomu, aby si vedela,ci nema alergiu na lepok. To odporucaju tusim zaviest do siedmeho mesiaca najneskor. Malemu davam do vyzivky iba polku az 2 piskotky na spestrenie🙂

@evanns u nas uz tieto obchodiky velmi nie su a ked aj su, maju tak uzke ulicky, ze tam s kociarom neprejdem☹ a kde v KE niekde v meste?

@akika722 kolko ta vysli na kus, nasla som jeden obchod na nete, ale zda sa mi to dost za 10 ks roznych velkosti skoro 23 eur a v tom este nie je postovne...

@eis4 ja som nasla takteto http://www.hypernakup.biznisweb.sk/product/sada... a neviem, ci on neberie od nich🙂 ale maju vyssie postovne, asi objednam od toho pana tiez🙂 kinekus tu mame tiez, skusim este tam pozriet, dakujem a ak tam nebudu mat, tak u toho pana, co si hodila link🙂

danulienka35
11. feb 2011

@hajatanufus pekny vecer bambulky dakujem nic sa mi nesnivalo som bola KO ☹
@jankasramka neni zac jani len nech je dobre moc drzim palecky, hej deti si pisu na Fb 😉
@memory97 ajoj mojko tu maminka dohazovacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobre si to napisala som sa smiala 😀

eis4
11. feb 2011

@seagull2404 ved klobučik si sa pýtala kde som kupila 😀 😀 😀

memory97
11. feb 2011

@kvietok121 tieto brusne virusy sa siria vzduchom, takze aj niekde vonku si to mohla chytit. Skus probiotika pre dospelych.

@lussitka ano na Juhu🙂 jj, to mas pravdu🙂



memory97
11. feb 2011

@danulienka35 ahoj maminka dohadzovacka 😀 😀 😀 😀 ako ste sa mali? Zubadielka uz su vonku?

danulienka35
11. feb 2011

@eis4 manmky uzlozene urobim zajtra 😉 nasa tiez vydava zvuky ako ked ih a smeje pak kasle no opicinky robi 😀 😀 😀

danulienka35
11. feb 2011

@memory97 cele este nie bozinku mi si vytrpime teda ale v pohode tuto noc spala len nez zaspinkala plackala velmi sme boli aj vonku cez dast spinkala a co vi? 😉

danulienka35
11. feb 2011

@eis4 jej aka je rozkosna kde si kupila goralky? to su tie jantarove?

evanns
11. feb 2011

@memory97 na mlynskej 😉

aj moj brat sa prestahoval z Teplic do TN na JUH...aspon sa mi zda ze hovorl ze juh 🙂

lussitka
11. feb 2011

@danulienka35 som počula, že tie jantárové gorálky pomáhajú na zúbky...je to pravda? my bojujeme so zúbkami, chytili sme z nich aj soplíky, aj kašel.....keď je zle dávame čípky, gelíky na dasienka....sakra nech sa už ukáže zubok jeden..... ☹

lussitka
11. feb 2011

@memory97 a kde tam bývaš? ja chodim na juh často...mám tam švagrinu, aj sestru a vlastne aj vela kamosiek..... 😝

evanns
11. feb 2011

@seagull2404 dakujem za hry a od 3-6 m nemas? 😉

danulienka35
11. feb 2011

@lussitka ano je to pravda pomahaju a neviem ich zohnat ☹ mi uz zubky mame 3a teraz nam idu hore ☹ hroza

eis4
11. feb 2011

@danulienka35 ano ,ale nekupovala som,mne ich poslala teta z rakuska ona má 7 mes dievčatko a odporučil jej ich lekár. stáli okolo 10 eur.minule som sem dala link na mimibazár aj si ho videla lebo si potom pisala akike 😀 inde su drahsie 😉 neviem či pomáha zatial máme len 1 zubok ,zatial je kludná.treba vyskušať zle jej to neurobí 🙂

danulienka35
11. feb 2011

@eis4 ja viem len ta pani uz ich nemala a segra byva v rakousku len ich momentalne nemaju vies ☹ chcem ich aj ja

katulkaaaaaa
11. feb 2011

caute po celom dni,boli sme na prechadzke dve hodky.... @eis4 upiekla som tvoj kolacik na zajtrajsiu oslavu a podarila sa mi krasna fotka,super dnik 😉

danulienka35
11. feb 2011

@katulkaaaaaa jej ti su krasnucky uplne krasna fotka 😉

eis4
11. feb 2011

@danulienka35 jaj tak to ti potom nepomožem ☹
@katulkaaaaaa tak dufam že bude chutiť🙂 krásne baby 🙂

danulienka35
11. feb 2011

@eis4 musim pozriet tu nejakae nevadi mi cena

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre