♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
11. feb 2011

@niky13 tak to mas dobre ja som na sladkom zavisla aj ked som malu nechcela ucit tak sa akosi podarilo a trosku tomu pomohol aj manzel 🙂 lenze ona predtym nemala problem zjest cokolvek a zrazu nechce ☹ neviem koli comu

danulienka35
11. feb 2011

@helen1007 NO SPAPALA 300ml tak uvidime 😉
@niky13 ovladac je jej tlaci ono sa to prepina ona kontroluje deti niesu hlupe ale vycurane
@akika722 bude v poriadku neboj mojko 😉

niky13
11. feb 2011

@hajatanufus ma 2 roky, tak ma pravo vymyslat. Len ponukaj dalej zdrave jedlo. Ona sa zlomi. Ale je pravda, ze deti pozeraju hlavne na rodicov a podla toho si upravuju jedalnicek. Ja to robim tak, ze bud zje co je navarene alebo neje vobec nic. Ale ja zi mozem dovolit nedat jej jest. 😀 Ona od hladu nezomrie. A nejest by jej len prospelo. 😉

helen1007
11. feb 2011

@memory97 už sedem? neviem či nám pri našich detičkách rýchlejšie letí čas, alebo ho len viac sledujeme.....inak gratulujem už do predu, pretože zajtra tu asi nebudem ...ani sa nenazdáme a budeme oslavovať jeden rok 🙂

niky13
11. feb 2011

@danulienka35 sikovnica mala, nas na to este neprisiel 😀

akika722
11. feb 2011

@hajatanufus
@niky13 Paťko mi nechcel voobec jes ovocie.chodi do školky a papa všetko..ovocie zeleninku..bez problemu.lebo vidi deti že to papaju tiež...netvrdim že toho poje vela ale aj to je uspech..no nikdy neodmietne verenu mrkvičku v polievočke

paaaaa kočeny..idem sa okupať a hajať :-*

niky13
11. feb 2011

@akika722 moja nechce len sladke banany. 🙂
Dobre sa vyspi.

seagull2404
11. feb 2011

paaaanecku, vy ste popisali ☹ ja som upratala, navarila, postarla sa o dieta azacala si upravovat nechty, ale uz nevladzem, tak vam zelan dobru noc a krasne snicky

niky13
11. feb 2011

Idem aj do hajan. Rano ma dcera korculovanie, tak mi treba vstavat. Dobru noc vsetkym. 😉

memory97
11. feb 2011

@helen1007 dakujeme, inac to hrozne leti... fakt ani sa nenazdame a budu mat 3 rocky🙂

danulienka35
11. feb 2011

@niky13 no neprisla tel stlaca a podari sa jej to vis pekne snicky 😉
@akika722 pekne snicky teta 😀 😀 😀

memory97
11. feb 2011

@akika722 dobru nocku🙂 ideme aj my🙂

niky13
11. feb 2011

@danulienka35 dakujem, a nech mala pekne spinka a neplacka. 🙂

danulienka35
11. feb 2011

@niky13 dakujem pekne napodobne 😉
@memory97 pekne snicky aj tebe moja a Davidkovi pusinku idem aj ja papa 😉

helen1007
11. feb 2011

@memory97 🙂

hajatanufus
11. feb 2011

dobru noc babenky a sladucke snicky vam aj nasim drobcekom a vsetkym posielame aj sladucke pusinky ja pockam kym sa baby ulozia a tiez pojdem spat papa

danulienka35
11. feb 2011

@helen1007 jsi tu jeste moje? ☹
@hajatanufus aj ty uz ides? ☹

helen1007
11. feb 2011

@danulienka35 som tu

danulienka35
11. feb 2011

@helen1007 co sa ti nechce spinkat? ja pozeram ci nemajdem ti jantarovy nahrdelnik pre malu ale nic nenachadzam vraj v rakusku to maju ale segra tam byva a ze nema ☹ ju

helen1007
11. feb 2011

@danulienka35 ajby som išla spať, len ešte brúsim po nete a hladám inšpirácie na dom´, musím hodiť do tašky nejaké veci, asi skočím zajtra do Pk na otočku ukázať malú...na dlhšie prídem inokedy, ked budem zdravá aby sme mohli vybehnúť s kočíkmi niekam, nerada by som ti teraz nakazila malú ☹ a na čo hladáš pre ňu náhrdelník?

danulienka35
11. feb 2011

@helen1007 to je na zubky vraj pomaha jantarovi segryne deti to mali a viac mamicek to chvali

helen1007
11. feb 2011

@danulienka35 áno? to som nevedela, inak ja ešte stále vyberám tú autosedačku, ked to pojde tatko ďalej tak kým sa rozhodnem už ju nebude potrebovať 🙂

danulienka35
11. feb 2011

@helen1007 aj mi uz musime kupit nebo do vajicka sa uz nedame 😀 mojko idem uz haji pekne snicky a tesim sa az budete zrdavucke daj pusinku malej a nech ta necha vyspinkat papa 😉

helen1007
11. feb 2011

@danulienka35 dobrú nocku aj vám a pekne sa vyspinkajte 🙂

jankasramka
11. feb 2011

@memory97 to je super napad ze vysypat kokosom alebo orechami ...mnam. teraqz som to uz sice nestihla ale nabuduce to isto spravim. hned si to zapisujem do receptara 😀

katulkaaaaaa
12. feb 2011

dobre raaaaanko 🙂
baby mam tolko energieee 😀 odcvicila som tieto zostavy mokra som ako mys a mozem sa ist naranajkovat 😉
ktore chcete spevnit telo odporucam je to ina makacka,ale pomaly kvoli mlieku ktore kojite 😉

https://www.youtube.com/watch?v=-YI0cxuNcq8


a este

https://www.youtube.com/watch?v=ZlX_Gy4HP2E


@helen1007 dakujem 🙂 prosim ta ti si tusim pisala ze ti padaju vlasy,poradis co si mam kupit?baby ja nemam vlasy na spankoch...mne padaju strasne mam ich v celom dome..vsade len nie na hlave ☹
@niky13 ahoj no maly mal teraz na vazeny 5mesiacov 3tyzdne,vazil 6540gr a meral 70cm...a dr sa zdal chudy na porodnu vahu mal 3800gr...len akosi zabudla ze bol dlho chori a navyse sme boli dva tyzdne so zapalom pluc v nemocnici ...tak co si myslela ze z coho mal pribrat?uz dva tyzdne papa zeleninu aj ovocie a na veceru mu davam um s ryzovou kasou ale len z lyzicky a nadalej sa kojime 🙂
@jankasramka jani mas pravdu @liba78 chceme vidiet Jurkáááááá 😝
@hajatanufus ja milujem sladke ,dnes mame oslavu jeden zakusok si dam a potom uz nemozem 😀

memory97
12. feb 2011

@jankasramka to som tiez iba ziskala ten recept, ale je to super, taka troska aroma do mliecnej kase, alebo aj troska mozes priamo zamiesat do ryze🙂

@katulkaaaaaa ja som si kupila na vlasy fitoval (v lekarni) ako ho tu niekto odporucal a myslim, ze zabera. Este mi v lekarni podarila pani VIADERM tabletky http://www.walmark.eu/sk/Pages/specificke-probl... je to troska drahsie. Mam pocit, ze troska menej padaju, ale neviem,co z toho zabralo🙂

evanns
12. feb 2011

@katulkaaaaaa ahoj ...na vlasy odporucam revalid...ale treba ho brat aspon 2-3 mesiace, ale pomaha...mne uz presvitali nad celom, uz mi bolo lepku vidiet a teraz po 3 mesiacoch uz parada, v stredu som si uz aj melir dala 😉

mirmaj
12. feb 2011

@evanns na tvoje odporučanie som si revalid kupila aj ja, len mi skus prosím dať ešte recept ako ho pravidelne jesť ☹ ja nato stále zabúdam, už som si ho dala aj k nutrilonu že ved ten robím stále, ale ani to nepomohlo 😠
@memory97 gratulujem ku 7 mesiačikom 😉
@katulkaaaaaa dakujem za tipy na cvičenie, na bud. týždeň su prazdniny tak sa necvičí aerobik tak aspoň toto si poctivo odcvičím, ak chceš mám aj link na zoralates ale je to brutal ťažké, ja som nabrala odvahu si to včera zacvičiť ale nie samozrejme celé 😀 😝

memory97
12. feb 2011

@mirmaj dakujeme🙂
ako pokracujete v papani v noci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre