• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@mirmaj jasne posli :wink: niekde mam dvdecko s nou ale netusim kde :grinning:
prave dorabam kremes mnaaaam
http://varecha.pravda.sk/recepty/kremes-trochu-inak-fotorecept/13914-recept.html
a vcera tie rezy od @eis4 su fantasticke...myslim tieto nebicko v puse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://varecha.pravda.sk/recepty/nebeske-rezy/10965-recept.html
12. feb 2011 o 10:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 no neviem či to tu aj písať, až to nezarieknem zasa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dnes som normálne nechápala, normálne sa najedla večer okolo pol ôsmej vypila asi tak 170ml kaše alebo tak nejako a išla som spať o 23:30 a si hovorím nakrmim malu ved takto už bežne jedáva, nech sa za pol hodinku nezobudí ako zaspím lebo budem mať potom problem zaspať, no a čuduj sa svete ona to nechcela, takže som to celé vyliala a zobudila sa na papanie až o 3:15 a vypila len nejakých 90ml a vstavala okolo pol siedmej ale to hned nepapáme a jedla až okolo pol 8. no žeby si to začala upravovať sama? uvidíme :wink:
12. feb 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ach moja ja som to mala uz akutne takze ja som sa na seba rano pozrela v zrkadle a hned som bezala si ho vziat :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns no a ja som taka blba že ešte ti to aj napíšem a napriek tomu som si ho vtedy aj tak nedala :angry: ale teraz hned bežím ho zjesť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :grinning: vlasnte pekny dnik kočky :grinning: :grinning: balim vo velkom :sweat_smile: to čo nepotrebudeme :sweat_smile: Pati spi,maly vymyšla :confounded: mm v praci..akooo????????????????????????
12. feb 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns
@mirmaj čo idete papať???som hladnaaaaaaaaaaaaaaaaaa....slabe ranajky :sweat_smile:
12. feb 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tabletky revalid proti vypadávaniu vlasov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to ťa asi nezasýti :stuck_out_tongue_closed_eyes: desiatu si už mala? :angry:
12. feb 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj activiu :sweat_smile: bielu...nepomohla :confounded: :grinning:
12. feb 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 asi preto že si si dala AŽ activiu, nejake ovocie si si ku nej aspoň mala dať
12. feb 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj nemala som chuť na ovocie :unamused: a ved jogutr nestači? :confused:
12. feb 2011 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 myslím že je to málo a hlavne ak si mala slabe raňajky tak uričte
12. feb 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jogurt nestaci...aj ja som mala na desiatu, ale s jablkom a bananom...no ale banan mi skoro cely scapala Natasha :angry: :grinning:
12. feb 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tu tak fuka ze odpadky z konviev az na 7. poschodie vyletuju :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
12. feb 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj
@evanns ale na obed chcem cestoviny,dietne so šunku hydinovou :sweat_smile: aspoň trošku :sweat_smile:

aj tu tak fuuuka :frowning2:
12. feb 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 aj ja mam cestoviny :wink: s kecupom :sunglasses:
12. feb 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns mne tam piše že možem so šunkou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnesne pozovacky :dizzy_face: aj ostatne prihodte foto nech sa mozem kochat ako ste vyrastli
12. feb 2011 o 12:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa aky je kati krasnucky smejko :wink:
12. feb 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa krasny je Kati :wink:

nasa v postielka uz odmieta lezat :wink:
12. feb 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns krasnucka je princezna :wink:
12. feb 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. feb 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. feb 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns neni zac i ja pridavam cely sme od mrkvicky :grinning:
12. feb 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 jakr tricko-ze splneny sen :grinning: supeeeeeeeeer :grinning:

ahojte :slight_smile:
takze do ryzoveho nakypu som nakoniec dala jahody a brusnice vymocene v tequile :grinning: oni tu totiz nemaju kompotove ovocie. ale aj ked to znie mozno nelakavo nakoniec to celkom dobre dopadlo a jedli sme aj ja s mamou a to akoze nam nakyp nechuti :grinning: no fakt -dobre to bolo :dizzy_face:
dakujem za recepty. nakoniec som ich vsetky skonbinovala , z kazdehpo som urobila cast :grinning:
12. feb 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka mamky dala by som si asi si pridem :grinning: ked som videla to body sa mi pacilo mame i som stastie robicov
12. feb 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns ake ma kraaaasne modre ocicka :wink: to bude napadnikov :slight_smile:
12. feb 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ten je krááásny :slight_smile: vysmiaty :dizzy_face:
@danulienka35 aj ja som prave pozrela na tričkooo,zlatučkaaa :wink: kde maš foto?tvoje? :confused:
12. feb 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 my chodime na tury aj teraz. mame psika takze nasu tury su niekolkohodinove, vlastne sa vraciame domov len preto, lebo ho potrebujem nakojit. v lete to bude jednoduchsie. papat mu dam hocikde vonku......kupili sme manducu a malinkemu sa v nej strasne paci...niekedy ho vezmem v manduce aj do mesta ( tak sme boli aj na vianocnych trhoch ), a aj my casto chodime na brezinu.....vlastne vsade naokolo chodime casto...na vancalku, na zabranie,....
12. feb 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 vymazal som ho :wink:
12. feb 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok