♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

veve10
13. feb 2011

Hej - Bioparox poznam - ten je fajn, dobre vediet, ze ho mozem brat. Ja som uplne mrtva...maly vyzera zatial ok...obcas zakasle...ale obavam sa, ze sa to bude zhorsovat. Myslal som, ze pokasliaval, lebo chudacik stale grcka (tusim mu prikrmy velmi nesedia a banan ho uuuplne odrovnal) Skusim Ibalgin, ten lepsie funguje na bolest hlavy.
Maly zacal pri prebalovani mm vyvadzat, takze asi na neho uz nieco lezie, lebo inac byva pokojny a vysmiaty. Vdaka za radu baby! 🙂

memory97
13. feb 2011

tu je nas 7.mesacny milacik🙂 a jeho zubky, uz su teraz vacsie 😉

liba78
13. feb 2011

@memory97 jeeej krásny, zubkatý Dávidko. 🙂 Ako vyrástol, som včera pozerala jeho fotky keď bol pár dní po pôrode. 🙂

mamisqva
13. feb 2011

@memory97 všetko naj k 7.mesiačikom zlatučky je.Na tej zubkatej fotke vyzera tak na rok sa mi zda taky starši.

@veve10 ja som mala antb.zinad može pri kojeni mi dal dr.Myslim že maly by sa nemal nakazit od teba tak mi tvrdia viacere maminy naopak že ano ale neviem sice moja tiež neochorela odo mna.Skoro sa uzdrav.

mamisqva
13. feb 2011

Babulky krasne detičky všetky naše guličky.
Tu su moje zlatička.

mamisqva
13. feb 2011

Moja včerajśia práca 🙂

akika722
13. feb 2011

@jankasramka ahojteee ,nie moja nechce v nej byť,vobec,tak sa ju snažím predať,aale,moj miluje kočik a ten novy športiak aj doma 😀

akika722
13. feb 2011

@memory97 zlatučky je Dávidko 🙂
@mamisqva aj malinka je kraaaasna,teda všetke deti 😉 jéééj aké učesy

memory97
13. feb 2011

@liba78 uz to ani pravda nie je, aky bol drobunky🙂

@mamisqva dakujeme🙂

@mamisqva waw ty si sikulka🙂 skoro ako moj svadobny🙂

akika722
13. feb 2011

baby viete aky som ja debil??? 🙄 som si robila rizoto zeleninove s kuracim prskom/mm a Pati mali navarene/korenie som nedala,ale ochutila som to/vegeta/no nebolo to slane,lebo celkovo ja velmi malo solim..som sa zabudla nejak a dala som to spapať malemu 😕 no nie som sprosta?potom mi došlo 😔

seagull2404
13. feb 2011

ahojte, tak ja mam taky plny vikend, vela sme boli vonku a tak a predstavte si, ze svokra je tu od piatku a u nas este nebola a dnes ani asi nepride, a ja teraz neviem, ci je to dobre alebo zle 😅

mamisqva
13. feb 2011

@akika722 dakujem

prave sme prišli z vonku po2.5hod prechadzke mama skrehnuta mala vysmiata haha.

danulienka35
13. feb 2011

@liba78 pekny podevecer prajem bambulky ved i nasu nakrmily brumikem a pacilo sa jej 😉
@memory97 tuto nocku nas nechala vyspat prdelka nasa 😉

mamisqva
13. feb 2011

@memory97 dakujem nebol sice svadobny ale na svadbu joj veru išla by som sa zabavit aj ja.

jankasramka
13. feb 2011

@memory97 podla mna sa na teba velmi podoba, normalne zavidim lebo mateo so mnoui nema moc spolocneho:D

@mamisqva jeeeeeej, ty si kadernicka, ci to len zaluba ci ako????

danulienka35
13. feb 2011

@memory97 jej moj krasnucky Davidko uzasny je zubkaty ako nasa 😀
@mamisqva mala je krasnucka teda i ostatne deticky 😉

mamisqva
13. feb 2011

@danulienka35 dakujem
@jankasramka niesom vyučena ale ked nam krachla firma bola som na up tak som spravila kadernicky kurz a super mam doma maly salonik a striham farbim češem o106.Byvam na dedine tu nič nieje ludia musia dochadzat tak sa mi to celkom rozbehlo a oplatilo lebo kurz stal300eur a všetko som si musela kupiť čo tiež nieje lacne nožnice kefy farby atd.vyšlo ma to asi na35000sk bol to risk.Ale už sa mi to vratilo a už pomaly idem do plusu pomimo materskej je to super ludia chodia ku mne je to ok.Jasne že nepytam ako v meste je to dedina tak vieš som odost lacnejšia tak sa im to oplati.

memory97
13. feb 2011

@danulienka35 uz asi bude lepsie, ked pekne spinkala, aj Davidko nas nechal vyspinkat tuto noc🙂

@mamisqva jaj, ja tiez, len uz sa vsetko v okoli povydavalo🙂

@jankasramka dakujem Janulka🙂 Uz teraz sa meni a zacina sa podobat na mm, ale este nieco ma aj zo mna🙂 vraj tvrdohlavost 😀 😀 😀 😀

jankasramka
13. feb 2011

@mamisqva wow, tak to ta obdivujem, to bol naozaj risk ale super ze ti to vyslo- podla vsetkeho mas talent a urcite ta to aj bavi. a ako prilepsenie k materskej je to fakt dobre a navyse mas kontakt s ludmi, nie si uzavreta od okolia 😉

akika722
13. feb 2011

baby???to som tym nič nedos..la ked maly papal dnes take jedlo???normalne som zabudla že som to už ochutla..normalne robim tak že varim ako vždy,jemu odoberem a potom dochutim 😒

danulienka35
13. feb 2011

@memory97 no vidis mojko asi sa zlutovaly nas nami 😀 a Davidko je rozkosny milacik 😉
@akika722 mojko a je mu neco? 😉

akika722
13. feb 2011

@danulienka35 nič mu nie je,ved skoro zjedol aj misku a vtedy mi došlo 😅

akika722
13. feb 2011

@danulienka35 foootooo,foootooo,foootooo,chcem ťa vidieť 😔

liba78
13. feb 2011

@akika722 neboj, určite mu nič nebude. 🙂

akika722
13. feb 2011

@liba78 😅 a Pati ho nakrmil dnes nakrmil asi polkou pribinačika 🙄 a to sme boli doma aj s mm a nikto si nič nevšimol 🙄 maly sedel v izbe v športiaku a pati pri nom papal-vraj si samko pytal že daaaj 🙄 😀 trubka

danulienka35
13. feb 2011

@akika722 no vidis ja jej pribinacik uz davam len vanilkovi kakaovi jej nechuti 😀 a mala jej davala rozok a kolacik a nic jej neni

akika722
13. feb 2011

@danulienka35 😀 😀 😀 ja sa bojim dať take ťažke mu lebo stale grcka,nechcem mu zaťažiť ešte viac žaludoček ☹

fotkááááááááááááááááááááá 😀 pekna,pekna 😵

liba78
13. feb 2011

@akika722 neboj, nieje to podľa tabuliek, ale neublíži mu to. Náš papčil už všeličo. V rámci ochutnávania. 😝 Dokonca v piatok mu dedko dal líznuť z lizátka.
my s @danulienka35 už máme deti aj veľké a kedysi neboli také tabulky a doporučenia. Normálne som varievala vývarovú polievočku aj osolenú a trochu korenia. Potom z nej vytiahla zeleninku a trochu vývaru. Popučila, nakŕmila mimi a zbytok sme dochutili a jedli všetci. To isté bolo aj zo zemiakmi. Jediné čomu sa treba vyhýbať sú sáčkové polievky a rôzne bujóny s veľkým obsahom glutamanu. Ale vtedy niektoré maminy kŕmili zo všetkým.

danulienka35
13. feb 2011

@akika722 a gckal? dakujem 😉
@liba78 vies kazda sa boji ale je to len na kazdej z nas

jankasramka
13. feb 2011

@akika722 v pohode, jasnacka ze mu nic nebude, tu davaju detom z
flasticky kokakolu 😀 😀 😀 😀 a uz som videla aj chipsy take malinke babetko cumlalo 😀 😀 😀
nemyslim tym ze je to spravne ale urcite z toho neumrie ani nic podobne 😉
a to ze mu dal patko pribinacik ked si semi ptytal to muselo byt podla mna zlatunke 😀 taky sttarostlivy bratcek 😝 aspon ze skupy neni 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre