♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
13. feb 2011

@danulienka35 nová foto, peknučká 🙂 Tiež si myslím že je to na každej z nás. 😉

akika722
13. feb 2011

@liba78 ja viem moja,Pati toho jedol dosť vdaka svokre a to grcal vkuse 😒 ja len ža aj maly grcka..sa bojim o tie obličky len preto to pišem ☹

akika722
13. feb 2011

@danulienka35 dnes ako zazrakom eéé 😅

danulienka35
13. feb 2011

@liba78 dakujem moja ,kazda sa boji vies ale mam 4 deti viem co mozem a co nie

akika722
13. feb 2011

@jankasramka on by mu dal všetko keby mohol 😅 okrem kinderka,dnes ho mal,Samko sa skoro roztrhol a Pati nato,né né,kindejko nemozes,si este majiský 😀 ale ostatne "može" 😀

danulienka35
13. feb 2011

@akika722 no lebo sa dobre napapal milacik 😀

akika722
13. feb 2011

@danulienka35 😀 😀 😀
zajtra idéééééééé Panelááááááááááááák 😀 😀 😀 😀 ale chodi aj šeherezada 😕 čo teraz??? 😅

kvietok121
13. feb 2011

ahojte som tu len na skok, peciem tortu, strudlu mm ma zajtra 34 🙂
@niky13 vsak to je dobre, ja mam tiez radsej ked papa castejsie, lebo ked sa otaca na brusko tak casto potom negrcka
@jankasramka tak to mas dobre

mamisqva
13. feb 2011

@memory97 ja mam ešte slobodneho brata a švagra a švagrinu ešte sa im nechce ale snad časom sa budu roky na to maju tak ešte potrsam hadam.

danulienka35
13. feb 2011

@akika722 seherezadu nemusim ale od utorka ide ordinacia 😀 😀 😀 😀 😀
@kvietok121 jej nekdo bude oslavovat vynsovat budeme zajtra

mamisqva
13. feb 2011

@jankasramka bavi ma to velmi.Obcas idem na skolenie tam zas nieco nove vidim a tak.Sice niekedy mam vlasy aj všade ale ok.Joj veru kontakt s ludmi to ano viem všetky klebety v dedine 😀 😀 😀

mamisqva
13. feb 2011

Inak ahojte akosi začinam byt na vas zavysla.

mamisqva
13. feb 2011

@akika722 p
anelak rano opakovali vždy hadam aj teraz.Prinajhorsom kuknes na nete panelak v archive.

eis4
13. feb 2011

caute.včera sa mi pokazila klávesnica,tak som dnes o 19 tej poslala mm nech kupi hociakú za 5 eur len nech máme 😀 bez počítača už nevieme žiť 😒
dieťa mi už spinká.dnes nás 2 krát vysmiala ked sme sa s mm rozprávali ako by nám rozumela 🙂taký rehot spustila.bože ako ju lúúúúúbim,riťulku moju malu 🙂 🙂
@memory97 @liba78 @memory97 @akika722 @danulienka35 @evanns dakujem baby
@alure už aj naša sa posuva 🙂 ale tiež dozadu 😀 včera mi zliezla z hracej deky na parkety ,ani neviem ako 😕 kým som bola na wc 😀
@danulienka35 náhrdelník jej nechávam aj na noc,lebo keby som jej ho dala dole tak zabudnem jej ho dať späť.ja som strašne zábudlivá ☹ ale inak netreba aj na noc iba vtedy ked je dieťa mrzuté.raz mesačne prepláchnuť studenou vodou a to je všetko.odpoved k facebooku... my zatial papáme len MM som zvedavá aká bude tučnučka ked začneme prikrmovať 😀

mamisqva
13. feb 2011

@danulienka35 ajoooj svatka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
malinka už lepšie?aj Nelku zlostia zuby vsetko papa slinta je mrzuta ale zuby este nic. 😠 😠
krasna fotečka

danulienka35
13. feb 2011

@eis4 zajtra MI HO KAMOSKA POSLE VRAJ HO DOSTALA AKO MALINKA A NEMALA HO ANI RAZ NEVEDELA NACO TO JE A JA SOM OBJEDNALA 2 ALE UZ SOM TO STORNOVALA,NO UVIDIS AKA BUDE 😀
@mamisqva AHOJ SVATKA NO UZ LEPSIE UVIDIME DNESNU NOC AKA BUDE 😉

mamisqva
13. feb 2011

@eis4 ahoj ja mam nelu ako je to s tymi meninami ja som sa chystala slavit na Petronelu čo2.2?v našom kalendary?

eis4
13. feb 2011

@mamisqva ahoj kedy oslavujete nelkine meniny? ja som bola presvedčená že na petronelu,lebo počas tehotenstva som to tak našla na nete.ale nedávno mi mm volal že pozerá v robote kalendár a tam je 2.2.nelka,iný mi povedali že to je v českom kalendári a vraj v niektorých kalendároch slov. je 3.1.tak už vážne neviem.asi budeme 3 x oslavovať 😀 😀

eis4
13. feb 2011

@mamisqva no! 2.2 v čechách ale mm tvrdí že v robote pozeral slovenský, a minule mi tu jedna mamička písala že ona má v kalendári 3.1.vraj má nejaký lepší prac.kalendár.však hovorím asi budeme oslavovať 3x 😀 😀 tento rok sme 2 dátumi prepiskli tak to bude na petronelu 😀

hajatanufus
13. feb 2011

ahojte babenky uz som vas docitala opat ste sa rozpisali @memory vsetko najlepsie k 7 mesiacikom a @liba78 tiez vsetko najlepsie jurkovi k polrocku nadherna torticka a este krajsi oslavenec 🙂 🙂 vsetky nase babtka vyrastli a su nadherne a tu su moje princezne

mamisqva
13. feb 2011

@eis4 že prepiskli ozaj esteze babam je to este jedno inak by nam dali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
inak toho 3.1 som aj ja tu čitala že vsetko naj Nelam som si myslela ze je to omyl.Ozaj je este nella ci aj to nebude niekedy lebo mna sa pytali pri porode ci chcem s dvoma ll ci to neni rozdiel.Ale nam ozaj zostava ta patronela. 😀 😀

mamisqva
13. feb 2011

@hajatanufus krasne babulky Rachel aka vlasata. 😅

mamisqva
13. feb 2011

@danulienka35
@eis4 kolko stoji ten nahrdelnik novy ja som nasla za 15 a 18eur.

eis4
13. feb 2011

@mamisqva moja teta ho kupovala do 10 eur v rakusku 😒 nella je zas iné .tak nabuduci rok oslavujeme 3.1 🙂
@hajatanufus krásne sestričky 😉

mamisqva
13. feb 2011

@danulienka35
@eis4 ja som myslela ze ten nahrdelnik sa hryze som ja pako 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a potom ze preco ma nelka dolamane zubky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danulienka35
13. feb 2011

@mamisqva vcera mi niky1š dala link kuk za 11 eurhttp://www.latkoveplienky.sk/obchod/kategoria-p...

danulienka35
13. feb 2011

@hajatanufus jej moje krasnucke princeznicky 😉

hajatanufus
13. feb 2011

@mamisqva dakujem vlasky uz ma len hore ale vzadu mame paperko 🙂
@danulienka35 dakujem 🙂

hajatanufus
13. feb 2011

@eis4 dakujem su to moje twins 🙂 su take zlate 🙂

danulienka35
13. feb 2011

@hajatanufus neni zac mojko su zasne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre