♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulka3
15. feb 2011

@majka35 mne keď spapá troška banánika tak má takú srandovnú kakanicu,akoby makom posiatu 😀

majka35
15. feb 2011

@seagull2404 presne ako hovoríš, tých poézií, mailov, sms-iek, kytíc, čo som ja od neho dostala ... nikdy, ale nikdy nepoznal takú krásnu a perfektnú ženu 😀 a teraz? ... minule si nespomenul na moje meniny ... tak som si navarila slávnostný obed a pri obede som si naliala vínko a povedala som: Marianka, prajem ti všetko najlepšie k meninám a on, že ty máš meniny?

katulkaaaaaa
15. feb 2011

@mirmaj moja pointa relacie je spravit z nej totalnu kravu...akoze dovi dopo

majka35
15. feb 2011

@evanns no, tak vo štvrtok o 9.00 v galérke ... pri dráčikovi trebárs?

majka35
15. feb 2011

@danulka3 moja má furt zelenú, neviem prečo 😕

katulkaaaaaa
15. feb 2011

@danulka3 🙂 no moja musela som pretoze ked som sa videla ...a zachvilku je jar,odhodime kabaty tak chcem vyzerat tak ze uz som porodila 😀 😀 zatial sa mi dari aj ked cez vikend som jedla vsetko nakopu...od nedele sa zase drzim,cvicim...ale akosi som castejsie hladna

seagull2404
15. feb 2011

@majka35 ale ako krasne si zareagovala 🙂 ja som tomu svojmu dala valentina uz v sobotu, lebo som nechcela pred svokrou 😝 tak vcera ked som prisla domov z prace uz bola na stole orchidea 😀 😀 tak to asi budem musiet robit takto stale, a este sa mu pre mna podarilo vydrazit domacu pekaren za 15 eur 😅 mozem ja sa na neho hnevat, asi sa stale treba pripominat

majka35
15. feb 2011

@katulkaaaaaa presne ... a zvýšiť sledovanosť jojke za každú cenu ... martinka z turca bude pomaly aj vo večerných správach, aby pritiahli divákov

mirmaj
15. feb 2011

@majka35 tak potom jej to určite nerobí problem, no tak to je dobry papkáčik, my nespapáme ani tu maličku 125g na jeden krat 😒

danulka3
15. feb 2011

@seagull2404 naša je taká istá,keby som na poradni nič nepovedala,tak asi ani ústa neotvorí,ja som s dcérou chodila do nemocnice,tam mala celkom dobrú doktorku,ale prešli sme sem,aby sme to mali blízko a to bola asi veľká chyba.aj teraz nás konečne na moje naliehanie poslala na gastro,keďže od narodenia dosť grckáme.Lenže ja som taký blbec,nedokážem len tak zobrať kartu a ísť o dvere ďalej.

mirmaj
15. feb 2011

@majka35 som sa inak zasmiala Marianka všetko najlepšie 😀 😀 😀 😀 aj my mávame často zelenú, niekedy je to zo špenátu alebo brokolice si myslím ale niekedy fakt neviem z čoho 😒

seagull2404
15. feb 2011

@danulka3 tak Hudecova je mila, aj Tamarku pochvali, aj my vysletli, ked uz je o tom rec, aj mi sama predpisovala mliecko, co nemusela, len ma hneva, ze ja furt sa musim prva pytat, a ja niekedy neviem, co a ako, mozno este pockam, asi to chce, aby sme sa lepsie "spoznali", my tam chodime len na poradne a ockavania, chvalabohu nemame problemy, tak tam casto nie sme

evanns
15. feb 2011

@majka35 moooooooooooza byt!!! 😉 tesiiiiiiiiiim

danulka3
15. feb 2011

@katulkaaaaaa v pondelok sa meráme? Vy ma tu vždy trocha nakopnete,veď aká to bude hanba,pri meraní všetkým pôjdu cm dole,len mne hore.Dnes sa vyberiem na zumbu 😉

katulkaaaaaa
15. feb 2011

@danulka3 hej mali by sme sa pondelok vazit aj merat 😉

danulka3
15. feb 2011

@seagull2404 ja*tiež ešte od tej našej neodchádzam,uvidím ako sa to bude vyvíjať ďalej,možno si myslí,že keď už jedno dieťa mám,tak už viem čo a ako.Ale keď to bolo tak dávno a dcéru som vôbec nekojila,tak to bolo pre mňa úplne niečo iné.

seagull2404
15. feb 2011

@danulka3 ty si prve nekojila a druhe ano? to sa da? ja by som strasne chcela kojit dlhsie, u tamarky sme sa len trapili

vladka84
15. feb 2011

caute baby 🙂
fuuha, ste toho popisali!

@alure drzim palce, budem na vas mysliet, nech to zvladnete 😉
@katulkaaaaaa ty uz dostavas rodicovsky? jezis, ved ja som si ho este ani nebola vybavit! sa mi zda, ze ako sa predlzila materska, tak nastupujem az koncom februara, ci ako? 😲

ja som sa cez vikend prezierala, tak uz si fakt musim vstupit dp svedomia...zda sa mi,ze pomaly chudnem, ale ako idu kila dole, tak mi vsetko oviiiiisa, no musis aj cvicit, co sa mi samozrejme nechce 😒 sla by som na zumbu, ale s dvoma detmi? nehroziiii! asi si budem skackat pred telkou 😕

zacali sme davat prikrmy, mrkvicka aj zemiacik nam chutiiii, ale zda sa mi, ze je teraz castejsie hladna, len otvara pusu dokoran 😀 a v noci sme hore kazdu cvilku, sem - tam cucne, niekedy ani nechce, vyberie si cumel z pusy a debatuje...aj o tretej raaano! 😀

vladka84
15. feb 2011

pisem ako madar, ale snad ma precitate 😀 no tazko sa pise, ked mi Karin tuka do klavesnice 😝

uz som aj zabudla na co som chcela reagovat 😕

vladka84
15. feb 2011

jaaj, uz viem 😀 @katulkaaaaaa ako davas malemu vodicku, ci cajik? mne vobec nechce pit z flase a kym sa napije z lyzicky, tak cela je mokra 😝 bojim sa, ze ked nebude pit, tak sa ztych prikrmov nevykaka 😒

mirmaj
15. feb 2011

@seagull2404 ako dlho si Tamarku kojila?
@vladka84 dávaš je po príkrme zapiť aj mliečko?

vladka84
15. feb 2011

@mirmaj ano, spapa prikrm, trosku ju necham a potom dokojim - pije rovnako ako predtym, ako keby ani prikrm nemala 😕

majka35
15. feb 2011

@seagull2404 ja som od môjho ani valenína neočakávala, ale priniesol čokoládu 🙂

@evanns aj ja sa tešííííím 🙂

@mirmaj hej, papkáčik po mame, keby si videla, koľko barborka ako malé bábo toho popapala ... a teraz je tenučká ako prútik

majka35
15. feb 2011

@danulka3 teraz som kukla do tvojho albumu ... tak baby, danka má doma romantika, naši by si mali brať príklad z tvojho manžela ... až mi slzy vyhŕkli z toho okna, čo ti pripravil 🙂

mirmaj
15. feb 2011

@vladka84 my papame príkrmy už 2 mesiace a stále ich všetky zapíjame mliekom, tak by to aj malo byť, že denne mlieka vypije rovnako ako predtym ked príkrmy nemala ale my by sme už mali spapať toľko príkrmu aby nás zasýtil bez mlieka ale to neviem stále 😒

seagull2404
15. feb 2011

@mirmaj iba 10 tyzdnov a aj to s prikrmovanim, ja nechapem, ale v porodnici som ´mohla mlieko rozdavat a ked sme prisli domov, tak som zistila, ze je stale hladna
@majka35 vidis, necakas... ja som to tiez nejak neprezivala, ale uz sa mi zisiel novy kvietok 🙂

kahlan1
15. feb 2011

ahojte ako sa mate? som bola tyzden mimo - boli sme na vychode. co mate nove? bez sance vas docitat 🙂

majka35
15. feb 2011

@seagull2404 mňa by veľmi potešil kvietok, ale mm to nenapadne ... on mi radšej čokoládu prinesie ... mne ani na narodeniny kvietok nedá ... proste môj muž

mirmaj
15. feb 2011

@seagull2404 to si lepšia ako ja...ja som Tamarku nedokázala naozaj nakojiť ani raz, neprisala sa nikdy dobre, nemala sa čoho chytiť, takže ja som už v nemocnici odsávala a krmila z fľaše, mlieko som postupne strácala a vydržala som to takto 6týždňov s prikrmovaním a potom už čisto len na UM ☹ takže ja ani neviem aký je to pocit nakojiť svoje dieťa 😒

katulkaaaaaa
15. feb 2011

@vladka84 vladi ja som matersku ani nemala...ja som dostavala hned 164 eur a teraz mi dali 190eur
co sa tyka pitia z flase maly mi tiez nevedel vobec...tak sme sa ucili dva tyzdne a uz mu to ide,mi sme maly velky problem s kakanim...aj krv mu isla ☹ tak som ho zacala castejsie kojit a nalievat cajom a uz kakame kazdy den a bez problemov...klop klop....inak pomohlo nam ked som mu susenu slivku zaliala vriacou vodou a to som mu priliala do caju hned kadil sam 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre