♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
16. feb 2011

my sme dnes boli na sono bruska - reflux nemame a vsetko je ok ale aj tak sa pucime ako dive :( vzali jej krv ze ci nema reakciu na nejaku bielkovinu ktoru obsahuje mlieko ale vysledky az o 10 dni.

vy davate detickam uz nahrdelniky?

a mame 7000 kil 🙂

kahlan1
16. feb 2011

@mirmaj posles aj mne tie hry? to su tie od seagull?

eis4
16. feb 2011

@memory97
@mirmaj dakujem to mi odlahlo mne sa to včera vobec nepáčilo,ale vcera to bolo aj také vyfukané tak možno aj preto 🙂 mirmaj pošli mi prosím a tie hry od 6-9 🙂

mirmaj
16. feb 2011

@kahlan1 ano to su tie od seagull
@eis4 ak ich chcete pošlite mi mail do IP a prepošlem vám ich 😉

kahlan1
16. feb 2011

posielam foto nasej bambulky 🙂

alure
16. feb 2011

@eis4 niet začo mamina si fakt nádherná a plne súhlasím s @katulkaaaaaa a nie len podľa tejto fotky ale aj tých čo máš na fb hotová modelka vhodná na akékoľvek líčenie 🙂
@kahlan1 ďakujem moja a vy máte 7000 kíl 😀 😀 😀 fúha tak to máš čo nosiť 🙂 ale pohodička 😉
@mirmaj spí ti tolko cez deň aj doma alebo len vonku?

mirmaj
16. feb 2011

@alure tie 3 hodiny doobeda spí doma v postielke vonku potom už len tých 45-60min.

kahlan1
16. feb 2011

@alure oooch gramov to by sme mali riadneho slonika :D :D

mirmaj
16. feb 2011

@kahlan1 jeeej ta je krááásna a taká šťastná vyzerá 😉

kvietok121
16. feb 2011

@kahlan1 no je nadherna, ako krasne papa a smejka, my sme teraz uplny opak, umrncany ☹

alure
16. feb 2011

@mirmaj tak to je super.Mne väčšinou zaspí počas hrania (buď na gauči,alebo niekedy vo vajíčku pri presune keď varím a tak....to je doobeda cca tá hodinka a spával mi poobede v postielke pekne sám cca 2 hodiny ale keď sme doma aj s Olim alebo cez víkend sú to pre neho rušivé elementy a pospí max hodinu,väčšinou menej...no keď sa ide niekde autom tak to spí,keď sa ide na nákup spí ..rád sa vozí hocikedy,hocikde a v hocičom 😀 😀 😀

kahlan1
16. feb 2011

@mirmaj vdaka je to taky smejo

@kvietok121 no prikrmom sa nebrani ale s mliekom bojujeme 🙂

alure
16. feb 2011

@kahlan1 ja viem že gramov som sa len zasmiala ako si napísala kíl 🙂 ale je fakt krásna a vidíš papá krásne priberá a s tým mliečkom sa netráp dá si mliečnu kašičku a bude to ok 🙂možno jej fakt mlieko nie je po chuti...čo už

kahlan1
16. feb 2011

@alure 🙂 to hej kasicky spapa ale na konci ju zvykne napnut a vybehne ale z vyzivy a zoi zeleninu ju nenapina - mlieka vypijeme tak 500 -600 ml ale uz nie v spanku ale normalne - zvykne sa na zaciatku branit ale ked to vzda tak pije a vypije ale na zaciatku skoro vzdy robi drahoty. Za mesiac sme teraz pribrali 420 gramov - si myslim ze nie je zle 🙂 a tym 7 kilam sa velmi tesim 🙂

mirmaj
16. feb 2011

@alure ked bola menšia aj Tamka tak spávala na gauči ako sa začala pretáčať museli spánok presunuť do postielky a aj som sa snažila ju navodiť na nejaký spánkový režim, do postielky ju davam vždy len ked ide spať, takže si tak už nato aj celkom zvykla, ale je pravda že cez víkedn ked je mm doma tak máme s tým niekedy problem a musíme isť do kočíka a stačí aj na balkon 😉 alebo u našich tak isto nezaspí inak ako v kočíku

kahlan1
16. feb 2011

@mirmaj a pretacate sa stale? my sme sa krasne pretacali na jdnu stranu na druhu a zrazu akoby utal odkedy dava nozky do pusy tak ju bavi len to a ked chce dosiahnut na nejaku hracku bude sa krutit ako paragraf a vytacat az to boli ale nepretoci sa uz - bavilo ju to tyzden a to sa pretacala v kuse a teraz akoby utal

memory97
16. feb 2011

@kahlan1 nadherne zlaticko, krasna je bambulka.-) tie testy na bielkovinu kravskeho mliecka, co jej asi robili, to trva dost dlho, ja este stale neviem vysledky a uz je to vyse mesiaca a nieco. No mozno zajtra sa dozvieme🙂 Presne to robi aj nas maly, ak je to mliecko, tak si grcne, z cajika a prikrmov nic... nechapem, cim to moze byt...

mirmaj
16. feb 2011

@kahlan1 my sme sa jeden čas tiež prestali pretačať a teraz sa zasa pretáča stále, hned ako ju položím na chrbát za sekundu je na bruchu, pri prebalovaní ju musím vždy asi tak 3x vrátiť späť, ked ju položím do postielky tak sa tiež asi 3x pretočí pokiaľ pochopí, že sa nejdeme hrať ale spať a už najnovšie sa pretočí aj vo vani ked sa kupeme...ale my si nohy do pusy nevieme dať, takže nás pri ležaní na chrbáte nič nebaví 😉

kahlan1
16. feb 2011

@memory97 vdaka 🙂 my z mliecka nevraciame iba z kasi ju napina tak neviem dr vravela ze mam zavolat o desat dni

@mirmaj tak sa hadam zasa zacneme 🙂 aj my sme sa predtym tak pretacali ze aj v postielke ked trebalo spat 🙂 vo vani ju najviac bavi ked nas riadne ospliecha vtedy je stastna ako blcha 🙂

katulkaaaaaa
16. feb 2011

@kahlan1 krasna babika...vcera som bola s kamoskou jej mala nepije mlieko od 3mesiaca!!!!
cize anetka nieje jedine dieta co prestalo odmietat mliecko,ona to vyriesila tym ze jej zacala davat domace kravske to jeje mala pila ok,doteraz nema alergie ani nic podobne...tiez bola zufala,,,o to skor zacali s prikrmamy...tie nase decka si vedia vymysliet 😉 boze pozeram ze ti si uz 15tt?ach ako to letíííí

kahlan1
16. feb 2011

@katulkaaaaaa take male a ake vyberave 🙂) to hej strasne to leti ani neviem ako

katulkaaaaaa
16. feb 2011

@alure ahoj piatok na vas myslim 😉 dufam ze malinky chory neostane...vonku je fakt hnusne,ja som dnes bola u kamosky a poladovica jak slak...ja chcem jaaaaaaaaaaaar
posledne dni ma boli zaludok,asi by som mala viac jest ci co

katulkaaaaaa
16. feb 2011

@jankasramka skvele videa,uzastny je ten tvoj milacik 😉

kvietok121
16. feb 2011

@kahlan1 hlavne ze je chuti aspon to
@alure prave som si precitala prispevok zaciname s prikrmami, som zvedava co ti odpovie 🙂

katulkaaaaaa
16. feb 2011

@liba78 jéééj uz ste aj vy zubaty?mi stale nic ☹ len slintame stale

eis4
16. feb 2011

@memory97 že nelinkina sestrička 😀 😀
@katulkaaaaaa @kahlan1 @alure dík baby.vrátili ste mi sebavedomie,ked som porodíla tak so ho nejak stratila,musím schudnuť aspoň 4 kg!!!!ale neviem ako ked som si včera na večeru dala praženicu so slaninkou 😝 svokra poslala domacu slaninu,šunku,klobasku 🙄 taku chuť som na to dostala,musela som si dať 😒
@kahlan1 krásna je a spokojnučká ,smejko 🙂 pekne papá,o tyždeň to aj nás čaka začíname s príkrmami 🙂 dufam že bude tak pekne papať ako tvoja 😉

kahlan1
16. feb 2011

@eis4 prazenica so slaninou??? mnaaaaaaaam si mi narobila chute 🙂))

ved vyzeras taka chuducka naco chces chudnut?

kvietok121
16. feb 2011

@eis4 kedy zacinate, ja by som chcela vo stvrtok 🙂 ked ma meniny

eis4
16. feb 2011

@kahlan1 😀 potrebujem zhodiť z bruška a stehien 😉 ale nie je to nič hrozné len nič neoblečiem čo som predtým nosila tak hlavne preto 😉
@kvietok121 ja idem 23 na poradnu,dr my všetko vysvetlí,tak asi 24.mohli by sme už zajtra máme 6 mesiacov,ale počkám čo mi povie dr 🙂

kvietok121
16. feb 2011

@eis4 tak to je skvele aj my pojdeme na poradnu 23. lebo dnes sme nesli, ked ma trosku sopliky, tak to budeme zacinat spolu 🙂 my mame 6 mesiacov v pondelok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre