• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@21 uzasne uz sa tesim ked nasa zacne jaj :wink:
@eis4 velmi su pekne tie tvoje :wink:
16. feb 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka vdaka :slight_smile: este nie ale skusim isto :slight_smile:
@seagull2404 no aj na nas prave to robia s mm tak je vytesena :D :D
16. feb 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka pridala som siťa na fb :slight_smile:
16. feb 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ako ste sa mali uz spinkate? my este nie, sme sami doma, matejko atam vykecava som zvedava kedy to prejde do placu :slight_smile:
16. feb 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 uz ta mam :wink:
16. feb 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121mateo este nespi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a ty si mala aky den? matejko posluchal?
16. feb 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ahoj moja ano mi uz spinkame
16. feb 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka ako kedy, chvilu sa usmieva a potom zrazu taky rev a to as opakujeme, asi ho bolia tie zubky takze mame take tazke obdobie, viac sa nosime ako hrame :frowning2:

@danulienka35 uz aj my konecne, zse sme zaspavali s placom ach jo ten nas spanok
16. feb 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 mateo je dnes tiez daky umrncany. kym je vonku, vsetko je ok, ale ako nahle prejdeme prah domu hned sa stazuje :pensive:
tak som poslala maminu, nech sa ide opalovat :grinning:
16. feb 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pripojím sa k vam ak môžem. :slight_smile: aj ja mam augustového milačika.. :slight_smile:
16. feb 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. feb 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem. :slight_smile: no a porozprávajte mi niečo o vašich detičkách. :slight_smile:
16. feb 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka super fotky z porodnice.. kde si rodila?
16. feb 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka presne tak ako píšeš moja..mne Oliver neštvornožkoval,krásne sedel a časom sa postavil a chodil (aj v chodítku) a Denis nesedí ,ale krásne sa pretáča a začína po štyroch :slight_smile: takže je to asi individuálne a nemusí niektoré veci vôbec robiť.Ale Mateo je rozkošný :slight_smile: som ti písala aj na fb a hlavne v tom košíku s mačičkou je rozkošný..ako sa má Tatranka? Je to lepšie? nebola som pár dní tak ani neviem či si spomínala čo a ako....
@lydulka vitaj medzi nami :slight_smile:
@danulienka35 super že už malinká spinká :wink: A je to lepšie?
16. feb 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no mi dnes v pohode bez problemmov rano bol plac i po obede ale uz nad vecer pohoda uz aj sa napapala tak ma plne brusko :wink: a uz spinka?
@lydulka jasne vitaj :wink:
16. feb 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 nemáš začo moja ..je to tak a nemáš čo strácať sebavedomie mojko :slight_smile: Si krásnučká mladučká maminka a užívaj si to..ten čas rýchlo letí....
@kvietok121 aj ja som zvedavá čo mi napíšu..veď pozrieš alebo ti dám vedieť že je tam odpoveď :wink:
@vladka84 , @katulkaaaaaa ďakujem moje zlaté :slight_smile: v piatok večer ideme a dám potom vedieť...v sobotu ráno ideme do RV a v pondelok naspäť takže ani moc nevynechám a v pondelok máme váženie a meranie :slight_smile:
16. feb 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ahoj mojko ano uz haja pisala som to akorad kvietkovi mame plne brusko tak je ok lebo vcera nechcela papat chudiatko a co vi?
16. feb 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 tak to je fajn moja malá buchtička sa asi dosť trápi :frowning2: Denis zaspal klasika o 19tej okúpkali sme nakojila som ho šupla do postielky. Oliver je na PC len som ho nachvíľu odohnala... :wink: nech kuknem čo je nové vo svete :slight_smile:
16. feb 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiha, kolko vás tu je.. :slight_smile: len neviem do akej temy sa zapojiť. :slight_smile: moja mala sa narodila 25teho, teda za týžden bude mať 6 mesiacov.. ide to všetko hrozne rýchlo.. zachvilku nám pojdu do škôlky. :slight_smile:
papame, spinkáme.. už sa aj pretáčame na bruško..
a vaše bábätká ako? kolko maju?
16. feb 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka že poslala som maminu opaľovať sa :grinning: :grinning: :grinning: v tichosti závidím ale v dobrom,tu dnes prišla druhá silná studená vlna :angry: a ráno všade poľadovica a na východe dokonca zase sneh :unamused: no čo už ..snáď sa aj my skoro dočkáme teplučka ale nie takého ako máš ty :wink:
Babulky pôjdem Oliverko sa tu už čertí :grinning: :grinning: :grinning: ale zajtra som tu...zatiaľ pa pa
Dobrú noc
16. feb 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydulka témy sa rôznia..od kojenia,po príkrmy od spinkania po hranie..čokoľvek ťa napadne kľudne sa opýtaj ,napíš aký máte napríklad doma režim a tak.My sme 27.takže tiež čoskoro oslávime prvý polrôčik :sunglasses:
16. feb 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydulka ahoj vitaj medzi nami :wink:
16. feb 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure takže ste skoro narovnako. :slight_smile: a odkial si? ja som kojila iba 3 týždne. mliečko sa stratilo z dňa na deň.
no my vstavame cca o 7:30, dam mliečko, o 10:30 mliečko.. chystám sa už aj na ovocie, potom o 13:30 obed, o 16:30 kašu a a o 19:30 mliečko. v noci nepapame, prespí celu noc.. budiť sa budí na to, že nemá dudlík..dam jej ho a spinká dalej. vy ako?
16. feb 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure no dost sa trapila ale snad uz to mame za sebou uvidme klop klop,v noci mala horucku 38,7 ale uz pohoda aj sa napapla v pohode dnes vcera spapala cca za cely den nejakych 250ml co je pre nu dost malo dnes uz mame 1200ml spapane :wink:
@lydulka nasa ma 6.mesiacov velmi rychlo to uteka az mi to je luto velmi ale uzivame si kazdu sekundu snou,trapily nas teraz zubky mame 3 dole a 2 hore :grinning:
16. feb 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 my nemáme ešte ani jeden.. ručičky si pchá stále do úst..a stale nič. :slight_smile:
16. feb 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydulka my sme stále plne kojený a ešte chcem potiahnuť do 7 meho mesiaca čisto kojiť a potom prejdem na príkrmy. Bývame v Senci .Náš režim je vstávame okolo 7mej,nakojíme sa potom sa hrá v ohrádke, alebo na gauči sa kotúľa a prevracia a posúva (väčšinou cúvaním :grinning: ) o 10 zase kojíím potom spí ...kojím cca každé 3 hodiny,poobede okolo 14tej spinká ideme von alebo sme len tak doma...o 18:30 kúpeme,nakojím a o 19tej sám zaspinká..v noci tiež je to len také prebratie na napapanie (kedy ako väčšinou 2krát,teraz posledné dni len raz o 3:00)
To máš super že prespí celú noc :wink:
@danulienka35 mojko dúfam že už horúčka nebude a Chiara bude zase fit :slight_smile: držte sa mi ...cmučik

no ideme spinkať,Oliver je už tiež unavený ....a ja ani nehovorím ..pa pa zajtra
16. feb 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydulka nam vysli velmi rychlo :wink:
@alure aj ty sa mi drzkaj mojko pekne snicky aj chalanom cmucik :wink:
16. feb 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure to mas super, že stále kojíš.. vela ušetríš. :slight_smile: .. my sme zo začiatku mali problém zo zaspavanim.. stale plakala.. musela som byť pri nej, pokial nezaspala.. plakala.. a zrazu z ničoho nič.. zaspala sama.. a už to je odvtedy tak stále. :wink: hej som rada, že prespí celu noc.. a to od 2 mesiacov. ale samozrejme, že boli dni, ked som jej musela dať aj papať.. ale teraz už dlho nie..
@danulienka35 no a nás to ešte len čaká. :slight_smile:
16. feb 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lydulka PRI PRVYCH SOM NEVEDELA ALE TERAZ PRI HORNYCH HORUCKY,PLAC HROZA
16. feb 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 no ved to že každé babo je aj iné.. niektore mamičky ani nevedia, že zubky idu.
kamoška hovorila, že pri malej ani nevedela a teraz ma jej malý tiež velké horučky z toho.
16. feb 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok