♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
16. feb 2011

@21 uzasne uz sa tesim ked nasa zacne jaj 😉
@eis4 velmi su pekne tie tvoje 😉

kahlan1
16. feb 2011

@jankasramka vdaka 🙂 este nie ale skusim isto 🙂
@seagull2404 no aj na nas prave to robia s mm tak je vytesena :D :D

eis4
16. feb 2011

@jankasramka pridala som siťa na fb 🙂

kvietok121
16. feb 2011

ahojte babulky ako ste sa mali uz spinkate? my este nie, sme sami doma, matejko atam vykecava som zvedava kedy to prejde do placu 🙂

jankasramka
16. feb 2011

@eis4 uz ta mam 😉

jankasramka
16. feb 2011

@kvietok121mateo este nespi 😝 😀
a ty si mala aky den? matejko posluchal?

danulienka35
16. feb 2011

@kvietok121 ahoj moja ano mi uz spinkame

kvietok121
16. feb 2011

@jankasramka ako kedy, chvilu sa usmieva a potom zrazu taky rev a to as opakujeme, asi ho bolia tie zubky takze mame take tazke obdobie, viac sa nosime ako hrame ☹

@danulienka35 uz aj my konecne, zse sme zaspavali s placom ach jo ten nas spanok

jankasramka
16. feb 2011

@kvietok121 mateo je dnes tiez daky umrncany. kym je vonku, vsetko je ok, ale ako nahle prejdeme prah domu hned sa stazuje 😔
tak som poslala maminu, nech sa ide opalovat 😀

lydulka
16. feb 2011

ahojte, pripojím sa k vam ak môžem. 🙂 aj ja mam augustového milačika.. 🙂

jankasramka
16. feb 2011

@lydulka vitaj;)

lydulka
16. feb 2011

dakujem. 🙂 no a porozprávajte mi niečo o vašich detičkách. 🙂

lydulka
16. feb 2011

@jankasramka super fotky z porodnice.. kde si rodila?

alure
16. feb 2011

@jankasramka presne tak ako píšeš moja..mne Oliver neštvornožkoval,krásne sedel a časom sa postavil a chodil (aj v chodítku) a Denis nesedí ,ale krásne sa pretáča a začína po štyroch 🙂 takže je to asi individuálne a nemusí niektoré veci vôbec robiť.Ale Mateo je rozkošný 🙂 som ti písala aj na fb a hlavne v tom košíku s mačičkou je rozkošný..ako sa má Tatranka? Je to lepšie? nebola som pár dní tak ani neviem či si spomínala čo a ako....
@lydulka vitaj medzi nami 🙂
@danulienka35 super že už malinká spinká 😉 A je to lepšie?

danulienka35
16. feb 2011

@kvietok121 no mi dnes v pohode bez problemmov rano bol plac i po obede ale uz nad vecer pohoda uz aj sa napapala tak ma plne brusko 😉 a uz spinka?
@lydulka jasne vitaj 😉

alure
16. feb 2011

@eis4 nemáš začo moja ..je to tak a nemáš čo strácať sebavedomie mojko 🙂 Si krásnučká mladučká maminka a užívaj si to..ten čas rýchlo letí....
@kvietok121 aj ja som zvedavá čo mi napíšu..veď pozrieš alebo ti dám vedieť že je tam odpoveď 😉
@vladka84 , @katulkaaaaaa ďakujem moje zlaté 🙂 v piatok večer ideme a dám potom vedieť...v sobotu ráno ideme do RV a v pondelok naspäť takže ani moc nevynechám a v pondelok máme váženie a meranie 🙂

danulienka35
16. feb 2011

@alure ahoj mojko ano uz haja pisala som to akorad kvietkovi mame plne brusko tak je ok lebo vcera nechcela papat chudiatko a co vi?

alure
16. feb 2011

@danulienka35 tak to je fajn moja malá buchtička sa asi dosť trápi ☹ Denis zaspal klasika o 19tej okúpkali sme nakojila som ho šupla do postielky. Oliver je na PC len som ho nachvíľu odohnala... 😉 nech kuknem čo je nové vo svete 🙂

lydulka
16. feb 2011

fiiha, kolko vás tu je.. 🙂 len neviem do akej temy sa zapojiť. 🙂 moja mala sa narodila 25teho, teda za týžden bude mať 6 mesiacov.. ide to všetko hrozne rýchlo.. zachvilku nám pojdu do škôlky. 🙂
papame, spinkáme.. už sa aj pretáčame na bruško..
a vaše bábätká ako? kolko maju?

alure
16. feb 2011

@jankasramka že poslala som maminu opaľovať sa 😀 😀 😀 v tichosti závidím ale v dobrom,tu dnes prišla druhá silná studená vlna 😠 a ráno všade poľadovica a na východe dokonca zase sneh 😒 no čo už ..snáď sa aj my skoro dočkáme teplučka ale nie takého ako máš ty 😉
Babulky pôjdem Oliverko sa tu už čertí 😀 😀 😀 ale zajtra som tu...zatiaľ pa pa
Dobrú noc

alure
16. feb 2011

@lydulka témy sa rôznia..od kojenia,po príkrmy od spinkania po hranie..čokoľvek ťa napadne kľudne sa opýtaj ,napíš aký máte napríklad doma režim a tak.My sme 27.takže tiež čoskoro oslávime prvý polrôčik 😎

mirmaj
16. feb 2011

@lydulka ahoj vitaj medzi nami 😉

lydulka
16. feb 2011

@alure takže ste skoro narovnako. 🙂 a odkial si? ja som kojila iba 3 týždne. mliečko sa stratilo z dňa na deň.
no my vstavame cca o 7:30, dam mliečko, o 10:30 mliečko.. chystám sa už aj na ovocie, potom o 13:30 obed, o 16:30 kašu a a o 19:30 mliečko. v noci nepapame, prespí celu noc.. budiť sa budí na to, že nemá dudlík..dam jej ho a spinká dalej. vy ako?

danulienka35
16. feb 2011

@alure no dost sa trapila ale snad uz to mame za sebou uvidme klop klop,v noci mala horucku 38,7 ale uz pohoda aj sa napapla v pohode dnes vcera spapala cca za cely den nejakych 250ml co je pre nu dost malo dnes uz mame 1200ml spapane 😉
@lydulka nasa ma 6.mesiacov velmi rychlo to uteka az mi to je luto velmi ale uzivame si kazdu sekundu snou,trapily nas teraz zubky mame 3 dole a 2 hore 😀

lydulka
16. feb 2011

@danulienka35 my nemáme ešte ani jeden.. ručičky si pchá stále do úst..a stale nič. 🙂

alure
16. feb 2011

@lydulka my sme stále plne kojený a ešte chcem potiahnuť do 7 meho mesiaca čisto kojiť a potom prejdem na príkrmy. Bývame v Senci .Náš režim je vstávame okolo 7mej,nakojíme sa potom sa hrá v ohrádke, alebo na gauči sa kotúľa a prevracia a posúva (väčšinou cúvaním 😀 ) o 10 zase kojíím potom spí ...kojím cca každé 3 hodiny,poobede okolo 14tej spinká ideme von alebo sme len tak doma...o 18:30 kúpeme,nakojím a o 19tej sám zaspinká..v noci tiež je to len také prebratie na napapanie (kedy ako väčšinou 2krát,teraz posledné dni len raz o 3:00)
To máš super že prespí celú noc 😉
@danulienka35 mojko dúfam že už horúčka nebude a Chiara bude zase fit 🙂 držte sa mi ...cmučik

no ideme spinkať,Oliver je už tiež unavený ....a ja ani nehovorím ..pa pa zajtra

danulienka35
16. feb 2011

@lydulka nam vysli velmi rychlo 😉
@alure aj ty sa mi drzkaj mojko pekne snicky aj chalanom cmucik 😉

lydulka
16. feb 2011

@alure to mas super, že stále kojíš.. vela ušetríš. 🙂 .. my sme zo začiatku mali problém zo zaspavanim.. stale plakala.. musela som byť pri nej, pokial nezaspala.. plakala.. a zrazu z ničoho nič.. zaspala sama.. a už to je odvtedy tak stále. 😉 hej som rada, že prespí celu noc.. a to od 2 mesiacov. ale samozrejme, že boli dni, ked som jej musela dať aj papať.. ale teraz už dlho nie..
@danulienka35 no a nás to ešte len čaká. 🙂

danulienka35
16. feb 2011

@lydulka PRI PRVYCH SOM NEVEDELA ALE TERAZ PRI HORNYCH HORUCKY,PLAC HROZA

lydulka
16. feb 2011

@danulienka35 no ved to že každé babo je aj iné.. niektore mamičky ani nevedia, že zubky idu.
kamoška hovorila, že pri malej ani nevedela a teraz ma jej malý tiež velké horučky z toho.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre