♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
16. feb 2011

@lydulka ja viem ale snad uz je to zatial za nami chudiatko moje

akika722
16. feb 2011

ahojte..uf uf uf..pokusim sa vas dočitať no vidim trošku dvojmo 😅 sme boli u kamaratky a dali sme si vinko..že flašku 😅 baby ale konečne som bez stresov 😅

aaaaaaaaa čo noveeeeeeeeeee??????????hmmmmmm????

akika722
16. feb 2011

vela toho..čitanie vzdavam..tak čo noveeeeeeeeeeee???????????, 😅

lydulka
16. feb 2011

@danulienka35 tak dufam aj ja.. prajem vam nech je to všetko ok už.

danulienka35
16. feb 2011

@lydulka dakujem pekne

danulienka35
16. feb 2011

@akika722 aaaaaaaaaaaaa ajoj mojko tak sis dala co do nosa no u nas zubky uz od vcera rev,horucky ale teraz uz je ok snad a co ty?

lydulka
16. feb 2011

@danulienka35 a vy čo už všetko papate?

akika722
16. feb 2011

@lydulka jééj nova augustovka???
@danulienka35 juuj..ale už su vonku???sme sa trošku odreagovali,deti sa hrali.kamoška ma malu Paťkov ročnik,boli zlaty,maly pohoda a my sme to prehnali..a to nepijem 😅 ale dnes som sa pripila...fuuuuuuuuuuuuj na mna 😔

danulienka35
16. feb 2011

@lydulka ano vsetko mi mame hladosa velkeho 10kiloveho 😀
@akika722 ale co by moja aspon si prisla na ine myslenky ved treba nekedy vypnut moja

jankasramka
16. feb 2011

@lydulka som rodila v mexiku, ale bola to sukromna klinika. do normalnej som sa neodvazila na cisarsky 😒

@alure tak mozno presda len to bude pravda s tym stvornozkovanim- potom mozme urobit statistiku augustovcat 🙂
tatrankin stav sa stabilizoval- vyzera to tak ze problemom bol isty druh travy ktorej semiacka ju drazdili a vytvarali sa jej vredy a hlboke rany v papuli, pod jazykom a mozno aj v crevach ktovie. no hrozne. ale teraz zerie len datelinu tak uvidime zajtra ci sa jej to zlepsilo....vcera ani dnes som tam nebola lebo sa mi pokazilo auto, nenastartuje vobec ☹
a olinko ako? doma si aspon oddychne trosku. kedy nastupi znova do skoly?
no len si uzivajte zimy, ved potom ked bude zas horuco ako bolo ked sme vsetky rodili tak to budete zas vrucne cakat zimu 😀 ja mam rada zimu 😵 ale tak zas nestazujem sa ani tu 😝

akika722
16. feb 2011

@danulienka35 vypla som až moc 😅 aj mm 😅 hambim sa 😔 😝
@jankasramka ahoooj..som pozerala videa...nadhernýýýýý je krasavček..a tam kde lozi po 4 som ukazala mm a sme ostali že 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

jankasramka
16. feb 2011

@akika722 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 supeeer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zavidim, dala by som si hned s tebou daku ohnivu vodu 😝 😀
inak o rok chceme dojst v lete tak ak bude zas stretko dvojrocnych babetiek tak mateo bude vyvadzat spolu s ostatnymi 😝

jankasramka
16. feb 2011

@akika722 to zacal len vcera tak hopsat na kolienkach a dnes to stale opakuje-bavi ho to tak uz zachvilku bude kostovat psacie granule a tahat zajace za usi 😀 😀 😀 😀

danulienka35
16. feb 2011

@akika722 no lebo nepijes moja aj ja by som si dala ale sama nie

akika722
16. feb 2011

@jankasramka moja dve ženy flašu a pol vina 😅 ok priznavam..a mm s jej mužom flašu černice 😅 😅 😅 a mm nie je zvyknuty piť,nema vycvik,už dogrcal kupelnu 😀 truuuba 😖 že teraz sme ako dvaja ožranci 😲

akika722
16. feb 2011

@jankasramka bude chodiť na 8m 😲
moj pati chodil na 10m ale po 4 sa naučil až potom 😀
@danulienka35 pod...už je jedno.aj tak mi je blbo 😅

danulienka35
16. feb 2011

@akika722 no pekne moja 😉

akika722
16. feb 2011
akika722
16. feb 2011

nikto tu nieje 😢

akika722
16. feb 2011

fňuk fňuk fňuk..ja pridem a tu nikto 😔

jankasramka
16. feb 2011

@akika722 no pekne ste sa doriadili rodicia 😀 😀 😀 😀 😀 a co nato patko? uz spinka?a semiho mliecko? dnes bude dobre spinkat 😀
ja som si minule dala z bechera aspon 😝

akika722
16. feb 2011

@jankasramka moja,nepila som zopar rokov..a vieš že vino sa dobre pije ale potom 😖
Paťko sa super zabavil s ich malou a chcel s nou isť spať 😲 sa jej pytal či ma pipinu 😲 😲 😲 ach ta školka 🙄 😅
na Semiho sunar to nemalo vpliv,podarilo sa urobiť ako vždy 😀 😀 😀 ja som to nejak zniesla ovvvvveeeeelaaaa lepšie ako mm 😅

danulienka35
16. feb 2011

@akika722 co sa pytal ci ma pipinu? no pekne moja 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
16. feb 2011

@danulienka35 či ja mam pipinu 😅 a že on ma pipik 😀

akika722
16. feb 2011

@danulienka35 a on sa to pytal aj tej malej či ma pipinu 😲

danulienka35
16. feb 2011

@akika722 ja nemozem no povedz aky mudry je 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
16. feb 2011

@danulienka35 ale nechapem o čom a bavia v školke...minule mu mm skoro al facku a ja som sa šulala od smiechu v kute..no ako by si zareagovala?????my pred nim nič take nehovorime 😲 😲 😲 a pride zo škoky prišiel ku mne a pyta sa...maaaamaaaa???a ja že no Paťko?a on že možem ti voniať pipinu??? 😲 😲 😲 skoro ma uje..lo som nevedela ako reagovať,mm skoro oči vypadli a zvreskol na neho že to kde si počul a ja som si zakryla tvar vakušom a som sa rehotala. truba mala..no o čom sa bavia pre boha 3 ročne deti v školke??? 😲 😲

danulienka35
16. feb 2011

@akika722 co? no to je sila musi tam byt nejake dieta ktore toto poculo u rodicov ked chces vediet pravdu opytaj sa deti sa hovori to je fakt sila ako zasmiala som sa ale inak silna kava 😉

danulienka35
16. feb 2011

@akika722 mojko idem haji pokial mala spinka prajem pekne snicky a chalanom boztek aby nechali maminku vyspinkat 😉

akika722
16. feb 2011

@danulienka35 ved ved..zajtra sa nato chcem poobede opytať učitelky 😲 rano ho nesie mamina..ale myslim že moc toho neporiešim,budu aj horšie veci...dnes su deti zvedave..ale tak taketo slova u troj ročneho sopliaka 😲 😲 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre