♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
16. feb 2011

@danulienka35 bežkaaj aj ja pojdem o chvilku..paaaa pekne spičky ♥♥♥ :-*

jankasramka
16. feb 2011

@akika722 ja som mimoza- ty uz nekojis ani v noci?som nevedela 😔 som myslela ze kojis rano a vecer a doplnujes UM 😅
to ti trosiscku zavidim- teda aspon z toho alkoholickeho hladiska. ja sice vinko moc nemusim ale tvrde si dam 😝

akika722
16. feb 2011

@jankasramka nie moja..maly nechcel potom už vobec ☹ kojila som presne 5 mesiacov..ale koksoooo ake je drahe mlieko na mesiac,,,baby kojte!!!povinne!!!mne bolo jedno Jani nech len vypnem lebo už mam dosť ☹

jankasramka
16. feb 2011

@akika722 to chapem, ja mam teraz pohodicku lebo tu je mamina ale uz sa hrozim toho ked odide....
a to ja mam len jedno dieta.
pocuj mam na teba otazocku- teba nebolieva jazva po cisarskom, mna nejak zacala boliet a dost. a teraz sa bojim ze ci to neni koli tomu ze cvicim. ale ved uz preslo dost casu, nie?

akika722
16. feb 2011

@jankasramka tak to je fajn že ti pomože,,neboj moja,,zvladneš 😉
mna nie 😕 necvičiš nejak drasticky??vela???ale mna ani po brušakoch nebolela..daj si pauzu a uvidiš 😒

akika722
16. feb 2011

@jankasramka moja už mame skoro pol noc..bežim haji...paaaaaaa 😵 zajtra 😉

jankasramka
16. feb 2011

@akika722 robim spininig ale sa mi zdalo ze to az tak nezatazuje...ved podla mna brusaky namahaju asi viac a ty nic nemas tak mozno to bude koli necomu ineho...

jankasramka
16. feb 2011

dobruuuuuuuuu nocku;)

hajatanufus
16. feb 2011

@memory97 ahojky dnes som na mk nemala cas idem si vas len precitat 😀 boli sme po uradoch moc nam nepomohli ale pomohli nam cudzi ludia pozicali nam nejake peniazky aked nam vratia depozit za tento byt tak im to hned vratime takze sa v piatok mozme stahovat 🙂 ano lucinka je pomocnicka pomaha mi aj vesat pradlo a zapnut pracku a tak niekedy je zlata a niekedy neposedna ale je to nase zlaticko a aj rachel a ked su obidve spolku tak su nezbedne spolu hlavne rachel kope nozkami lucinku a obe sa z toho smeju a maju sa velmi rady dufam ze im to vydrzi na cely zivot 🙂

hajatanufus
16. feb 2011

@jankasramka dakujem nakupila som vcera nejake vyzivky zeleninove aj ovocne a aj kasu ale pockam par dni kym sa prestahujeme lebo teraz mame z toho chaos aj ja som pri lucinke zacinala ovocim a dokonca uz od 4 mesiaca lebo som nevedela ze pri kojenych detoch sa to zacina neskor ale dr som nepovedala ze uz papa vyzivku ved aj tak nepapala vela a tiez nebol problem vtedy mi jedla vsetko a teraz len to co sa jej paci a co jej chuti cize sladkeeee 😀 ale zistila som ze ani to sladke nezje vsetko napr vcera som kupila pre rachel take obilninove piskoty teda detske susienky lebo to nie su ako nase piskoty a lucinke to nechuti dnes som ich zjedla ja sama ani rachel to nechcela teda este to nevie papat a aj tak su az od 7 mesiacov tak som ich radsej zjedla a neskor ich zase kupim 🙂 🙂

liba78
17. feb 2011

Ahojte 😉 vy ste teda toho popísali. Pozerala som len foto 😅 Musím povedať eis, pristane ti nový účes.
Baby ďakujeme za gratulácie k zúbku. Sme si to dnes užívali zo zubatým bábom. Začína ma hnevať môj ntb, tak som robila zálohy fotiek a dôležitých vecí. Teraz som skončila. A dúfam, že ho zajtra nakopnem 😖
Inak ma ráno naťahovali chlapci, že musím upiecť "zúbkovú tortu" malému. Sa mi ale fakt nechcelo... tak presvedčili babku a tetku a poobede uzrela svetlo "zúbková torta" som skoro padla na zadok 😝 Ak bude zajtra comp fachčiť, hodím foto. Držte palce. Dobrú noc. 😉

jankasramka
17. feb 2011

@liba78 ja som zvedava na tortu, dufam ze sa ti bude dat hodit foto, uz teraz sa neviem dockat 😝
@hajatanufus no, to je fakt ze niekedy cudzi ludia pomozu viac ako blizki 😒
drzim palce pri stahovani, hlavne nech su dievcence kludne aby vam vsetko slo bez stresov, budem na teba mysliet 😉

akika722
17. feb 2011

@jankasramka dobre ranko...
mojko ale každe telo je ine,ja mam za sebou už druhu sekciu + operaciu brucha pred prvou sekciou,takže moje telo to už berie asi inak 😒
@hajatanufus niekedy fakt viac pomožu iny ako vlastny ☹ držim palce

novyyyy učes?????užžžž??idem najsť foto 😅

akika722
17. feb 2011

@eis4 jéééj no našla som učes...sekne ti,aka si kooočkaaa

katulkaaaaaa
17. feb 2011

dobre ranko....mame pol rokaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 neverim ze to preso tak rychlo 😒
ako kolegynky chudnuce?mne vaha stoji ...hmmm...vy ako ste na tom?

alure
17. feb 2011

@akika722 dobré ráno srdiečko ..no ja som sa nasmiala na tých hláškach Patiho...no ale je prvda že dnešné deti začínajú so všetkým oveľa skôr,sú premúdrelé,majú veľa informácií a celkovo je to také iné ako keď sme boli deťmi my ☹
@jankasramka som rada že je Tatranke lepšie a dúfam že prinesieš samé pozitívne správy.A bolí ťa vyslovene jazva alebo celé bruško? Či nejde len o pracovanie svalov ? Oliverko je doma,takže je kľudný nikto ho neprovokuje,ale to samozrejme nie je riešenie do školy chodiť musí a v živote sa bude stretávať so situáciami,keď bude musieť v prvom rade zapracovať on na svojom správaní takže toto sa musí naučiť..raz som videla taký film "kurz sebaovládania" tak takým niečím by mal prejsť aj on 😝 aby sa naučil ovládať svoje emócie ale ako písala aj @majka35 je to baran ako ja a zdedil po mne tvrdohlavosť a bojovnosť,zmysel pre spravodlivosť ale po mm (rak) zdedil jemnosť a citlivosť a má problém sklbiť tieto dve povahové črty tak aby sám sebe neublížil. Je chorý a doma je tento týždeň od pondelka majú jarné prázdniny takže do školy nastupuje 28.2.
@liba78 gratulujem dodatočne aj ja k zúbku dúfam že Jurka moc nepotrápil...aká je to zúbková torta? som zvedavá na foto a dúfam že sa ti podarí ntb dať do poriadku..ja som takto stratila s prvého kompu všetky fotky do Oliverkových 3 rokov,ešte že som do roka mesiac čo mesiac robila aj klasické fotky a mám ich v albume.

@hajatanufus veru veru nikdy nevieš ako zareagujú tvoji blízky a veľa krát je niekto "cudzí" ochotný pomôcť bez toho aby sa čokoľvek pýtal...držte sa moja

alure
17. feb 2011

@katulkaaaaaa ahoj moja gratulujeme k polročiku veľa zdravíčka..vážime a meriame v pondelok však?

katulkaaaaaa
17. feb 2011

dnesne ranko u mna v posteli 😉

kvietok121
17. feb 2011

@alure dakujem, my by sme mali zacat nabuduci tyzden s papanim tak ma tema zaujala

kvietok121
17. feb 2011

@katulkaaaaaa gratulujeme a krasni su proste zlatunky

kvietok121
17. feb 2011

@katulkaaaaaa ja s chudnutim nic moc, ale ja sa ani nesnazim

akika722
17. feb 2011

@katulkaaaaaa ahoooooooooooj..gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem
ja som. 🙄 ☹ ja neviem..mne to nejde tak rychlo 😢
@alure ved ved moja,ja nechaaaapem,ale vooobec nechapem...už vie že to je škarede ked to hovori,ale ide teraz na vikend do svokry nech mu nechystam oslavu narodeninovu a čo mysliš??tam sa z toho budu vkuse rehotať tak s tym pride zas 🙄
@alure moja,dufam že to bude dobre...deti su kruteee 😔
@katulkaaaaaa rozkošnééééééééééééééééééééééééééééééééééé 😎

katulkaaaaaa
17. feb 2011

@alure dakujem ano pondeloook,preto teraz cvicim vela nech to je pondelok vidiet 😉 ale uz to nejde tak ako na zaciatku....ale vaha stoji ☹ preco?
@kvietok121 dakujeme
@akika722 moja citala som tie hlasky viki dosla este s horsimi 😀 ako si pindikov chalani na wecku ukazovali atd tak sa este tes 😀

akika722
17. feb 2011

@katulkaaaaaa šikovnica 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
17. feb 2011

@akika722 mne prve dva tyzdne super a teraz nic...aspon to rano na sebe vidim ze to brucho tak netrci 😠 jedina utecha moja ze centimetre idu pomaly dole....

akika722
17. feb 2011

@katulkaaaaaa mne zišlo 700g a to bolo všetko ☹ 😢 😔

katulkaaaaaa
17. feb 2011

@akika722 a drzis podla toho?cvicis?...ja som polavila v strave,ale zacnem dnes zase presne asi lebo to na mna zaberalo 😠

akika722
17. feb 2011

@katulkaaaaaa už som polavila...ale ked som držala poctivo a gramy nešlo to moc dole,nechapem...aj mirmaj mala take stavy,,sme sa trapili a na ho.no 😔 prečo to niekomu ide dole ryyychlo a niekomu pomali???
akože snažim sa,sledke nejem,ked tak vynimične a nejem to čo fakt nemusim,,,ja neviem čo robiť ☹ chcem isť či nemam niečo zo štitnou

katulkaaaaaa
17. feb 2011

@akika722 neviem...sakra...asi to bude tym ze vsade pisu co sa tyka aj cvicenia ze minimalne 45minut v kuse aby to malo efekt ja vydrzim tak 20minut a mam dost....sa bojim aj kvoli mlieku,lebo maly po cviceny mlieko odmieta...sice sa hovori ze by to nemalo mat suvis ale ja na nom vidim ze ma 😒
zachvilku je jar...odhodia sa bundy to je pre mna najvecsia motivacia,ja jem stale podla toho ale nevazim ...asi zase zacnem,o sladkom sa mi aj sniva,ale ked mam ze nenormalnu chut dam si bebe to je aspon zdrava sladkost 😉

seagull2404
17. feb 2011

ahojte

@akika722 @katulkaaaaaa asi je to u kazdeho ine, ja drzim postivo tu svoju detox uz 17. den a zatial som vela nezhodila, ale veriiiim, a mozno je to tak, ze tie kila idu dole, len kym si telo nezvykne na typ stravy, ale budem drzat palce
@alure a vy sa ako mate? ja na teba stale myslim
@katulkaaaaaa a krasny polrocny fesacik nech vam robi len velku radost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre