• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@katulkaaaaaa :grinning: bude to super ado leta budeme kočky :slight_smile:
@akika722 určite áno myslím že sme to podchytili včas....a s tým cvičením je super ak sa niečo u vás začne ...
@eis4 ja som si po Oliverovi povedala hneď po pôrode že sa teším na ďalšie (ešte napôrodnej sále) tak sa všetci na mňa pozerali ako na šiši :grinning: a Denis prišiel až po 8,5 rokoch a ja by som aj napriek problémom čo boli pri Deniskovi išla aj do tretieho ale až tak o 5-6 rokov.....len asi už budem mať dosť vysoký vek na dieťa...uvidíme
@seagull2404 my máme trošku inú dečku kuk link ,a tiež som myslela že zbytočná investícia,ale vraj je do dlhšieho veku dieťatka...http://www.biga.sk/fisher-price-hracia-deka-so-zvieratkami/11620
17. feb 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 na paričove pizza 69 neviem či to poznaš kedže si rodačka z Tv :grinning:
17. feb 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ďakujeeem..hej Samko od um pribera až priliž :unamused:
17. feb 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nevidno :slight_smile: ja som zvedava kolko budem mat :slight_smile:
17. feb 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 fuuuu lebo tam mam len ksicht :grinning:
17. feb 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 perfektne!!ze zajko a korytnacka :wink:
17. feb 2011 o 09:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ani naša tam dlho nevydrží ,rýchlo sa začne nudiť ale ked mala 3 mesiace tak mi tam vydržala aj hodinu.ja som sa v klude naranajkovala,upratala...aj naša radšej ovládače a tak :grinning:
@akika722 krásne fotečky.velmi sa mi páči ako patko krmi malého :grinning: a ako sa lubia :slight_smile:
@seagull2404 dakujeme zn.je tiny love tropický ostrov ale je aj farma :wink:
17. feb 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ja som tiez nevedela ci chcem druhe po Anetke - tehotenstvo super, pôrod parada - do 3 hodin bola na svete odkedy odisla voda ale co prislo potom...... a cakame druhe ani neviem ako :D
@alure aj ja dufam ze nebudeme bojovat tak ako s mlieckom
@akika722
@eis4 krasne foto
@eis4 no presne ovladace mobily vsetko musi byt z dosahu :D :D
17. feb 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa zajašik a kotyuaška :grinning: :grinning: :grinning:
@eis4 dakujeeeem..hej on ho ma veeelmi rad..naštastie :sweat_smile:
@kvietok121 :wink: kujeem
17. feb 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ta naša podložka je uplne tanká ,nie je to mäkke :wink:
@kvietok121 dakujem
17. feb 2011 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ta sa mi zda uzka, nasa furt rozhadzuje nohami, ja mam aj toto http://www.najnakup.sk/Porovnaj_hracie-deky-a-hrazdicky_CHICCO-Hudobna-hracia-deka-76x76cm_194577.html ale tam dlho na brusku nevydrzime
@kahlan1 ja tiez pozeram, ze co nove by som jej kupila, ked sme boli na poradni, bola tam maminka a hrali sa s takou hrackou, co ked sa potiahne noha, tak urobi zvuk, ked ruka tak sa zasmeje, mala sa za tym otacala do zblaznenia, len neviem, co to bolo a chcela som jej kupit aj http://www.prva-hracka.sk/?loc=cata&cont=detail&product=1010134 ale uz je to vsade vypredane :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. feb 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 dakujem
17. feb 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 nebol to medvedik hovoriaci?
17. feb 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ja neviem, co to bolo, bolo to vo vnutri v kociari, ale videla som, ze ten maly za nieco potahuje, som sa nespytala, ale som manzelovi doma hovorila, ze nic take nemame a on ze sak naco, ze ma spustu hraciek :angry: ja uz som videla spustu hraciek u inych a neviem, odkial to maju a ci je to dobre a co je pre deti super a co su vyhodene peniaze :cry: :cry: :cry:
17. feb 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 no tie hracky su strasne drahe :( ja si teraz vravim ze ved druhe babo hned vyuzije :slight_smile: ale je to spusta penazi ale no nekup im to ze?
17. feb 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 http://www.modrykonik.sk/bazar/lehatka-kresielka/6y7i/interaktivna-podlozka-tiny-love/
aha aj som našla .ja by som to hned brala mi už teraz hrazdičku nepoužívame ale po bokoch sa daju pripevniť stojace hračky ktore hrkaju a šuštia .s tým sa podla mna zahra ešta dlho, bucha do toho o dušu :grinning: teraz som jej doobjednala tie stojace hračky za 3,60 inak stoja 10.95 :wink:
http://www.prva-hracka.sk/?loc=cata&cont=detail&product=1010061&manuf=101
pozri na pravo tie 4 hračky-hribik,veverička, rybka a chobotnička
hned dám foto ako sa hrá teraz :slight_smile:
17. feb 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 su tam aj včerajšie fotky :wink:
17. feb 2011 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 ta deka vyzera super a Nelka je bombova :slight_smile: teraz lutujem ze mame len taku obycajnu :frowning2: a uz davas nahrdelnik?
17. feb 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 to je jantárový náhrdelník aby neboleli zubky :slight_smile: moja teta mi to kupila v rakusku jej to tam odporučil dr pre jej malu :wink: ale už predvčerom ho objavila a stále ho chce dať do ust ale je krátky,nedočiahne :grinning: ale snaží sa :grinning:
17. feb 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: pridavam foto mojej Seherezady zo vcerajsieho karnevalu a Karinku ako sme vyrastli :wink:
17. feb 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 zlatucke su a Karinka ako pekne papa
17. feb 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ano, buchotanie sa nam paci, len asi by som pri tom osivela :slight_smile: na toho psika som sa uz pozerala, ale mne sa zda, ze to im viselo v kociari a malo take natahovacie ruky a nohy, a tento je inak drahy!!! ja tiez tak uvazujem, ze za chvilu chcem druhe a ze je to investicia aj pren :slight_smile: klavirik mame, len nas este neoslovil :slight_smile: ale ja by som brala ten prvy, sa mi viac paci, ten druhy vyzera s tymi zvieratkami tak, ze sa daju lahko odlomit
@eis4 jeeeej dakujem, a myslis, ze by tie hracky po bokoch pasovali aj do tej, co si mi poslala link? mala je uzasna :slight_smile:
17. feb 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 krásna šeherezáda,a karinka má ake prekrásne velké,modre očká :astonished: :slight_smile: pekne papá :slight_smile: som zvedavá na nelinku ako bude jesť,podla mna všetko bude od mrkvičky. :grinning: aj teraz ked ju kojím tak niekedy na mna pozrie opluje ma mliekom, spokojne sa usmeje a papa dalej :grinning:
17. feb 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 no a to sme zabudli aj podbradnik dat, ale zelena bola len pusa :wink:
17. feb 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 ano určite,rybka a chobotnička su na tropický ostrov a veverička a hríbik na farmu ale ja som objednala všetky 4 a pasuju nám :wink:
17. feb 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok